Laura sprawiła, że Maciej poczuł się wyjątkowo już od pierwszej chwili, w której ją tylko zobaczył. Ten duet bardzo szybko stał się ulubionym duetem widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zaproszeni goście nie mogli oderwać wzroku od świeżo upieczonych małżonków. Ojciec Macieja przyznał, że ma wrażenie, że jego syn i Laura znajdą się od wielu lat.

Reklama

Kurczę... pasujemy do siebie - przyznał Maciej.

I to jeszcze jak! Brat młodego nie mógł uwierzyć w to, co wyzwoliła w Macieju Laura! Zobaczcie, co miał na myśli.

Zobacz także: Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy zabrała głos! Napisała o miłości... Te słowa są o Macieju?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzięki Laurze Maciej to zupełnie inny człowiek!

Maciej i Laura wyrastają na ulubieńców widzów. Nic dziwnego! Maciej już w pierwszej chwili okazał się ogromnym wsparciem dla mocno zdenerwowanej Laury. Jego spokój oraz troska pomogły jej opanować nerwy i pozwoliły zacząć cieszyć się wspólną przygodą, jaka zaczęła się dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia".

Najbliższa rodzina Macieja nie mogła się nadziwić, patrząc na rodzącą się relację pomiędzy dwojgiem, chwilę temu nieznajomych, ludzi. Maciej i Laura wykorzystywali każdą wolną chwilę podczas przyjęcia, aby się czegoś o sobie dowiedzieć.

Maciej był bardzo troskliwy względem Laury, a jego strach przed zdeptaniem stóp żony w tańcu, wzruszył fanów.

- Jestem bardzo spokojny i dobry człowiek - zareklamował się przed żoną
- To mamy coś wspólnego, wiem już dlaczego eksperci nas dobrali - śmiała się

Ojciec Maćka przyznał, że to niesamowite, że Laura i Maciej zachowują się, jakby znali się od dawna. Z kolei brat młodego zauważył, że Laura nieświadomie zrobiła dla męża coś niesamowitego:

Nie zrobiła tego specjalnie, ale zrobiła coś czego ja np. pierwszy raz w życiu doświadczyłem w moim bracie, i za to ją uwielbiam. Wyzwoliła w nim to, że to Maciej się bardziej otworzył niż ona. To Maciej zaczął mówić, kiedy na co dzień jest osobą, która siedzi cicho. Ale wyzwoliła w nim to coś, to jest rewelacyjne, nie potrafiłem się przestać uśmiechać, patrząc na to, że tak to właśnie wygląda.

Przed Laurą i Maćkiem trudna rozmowa dotycząca ich przeszłości i sytuacji rodzinnej. Laura zauważyła, że na weselu brakuje mamy uczestnika. On również zauważył nieobecność jej rodziców, jednak podchodzą do tych kwestii z ogromnym szacunkiem:

- Myślę, że poruszenie tematu rodziców i braku mamy tutaj, tak jak i dla mnie jest bardzo intymny i taki mój więc myślę, że oboje potrzebujemy czasu i będziemy o tym rozmawiać.
- Jak będzie chciała to postaram się poruszyć ten temat. U mnie też nie ma za różowo w tej kwestii. Kurczę... pasujemy do siebie.

Trzymamy kciuki za tę miłość!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oto nowe pary! Decyzje ekspertów budzą kontrowersje

Laura nieświadomie sprawiła, że Maciej się otworzył! Jego brat przyznał, że jeszcze nigdy go takiego nie widział! Czy to początek miłości?

Mat. prasowe

Maciej nie krył swojego szczęścia podczas wesela!

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama