Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
x-news / źródło TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kim są uczestniczki 5 edycji? Laura przeżyła prawdziwy dramat, dla Igi taniec był ucieczką od problemów

Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
x-news / źródło TVN

Pierwszy odcinek piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Trzy pary zdecydowały się wziąć udział w kontrowersyjnym eksperymencie i postanowiły wziąć ślub, poznając partnera dopiero w dniu ślubu. Laura, Iga i Izabela staną na ślubnym kobiercu, ale wcześniej widzowie poznali ich historię.

Dlaczego zdecydowały się na udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

Dramatyczna historia Laury z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Laura jest 31-latką, którą życie mocno doświadczyło. Kobieta obecnie pracuje w sekretariacie jednej z gliwickich szkół, ale w ostatnim latach przeżyła dramatyczne chwile. Jej dzieciństwo nie należało do łatwych: ojciec zmarł, kiedy miała 26 lat, a potem okazało się, że jej mama ciężko zachorowała. 

Chemię dostawała cyklicznie, a w lutym już jej nie było. (...) Jak przyszedł ten tydzień, kiedy zemdlała, lekarz powiedział, że trzeba pomyśleć o hospicjum, bo sama sobie nie poradzę. To było ciężkie. Chciałam, aby była ze mną. (...) Taka jest moja samotność. Wzięłam psa ze schroniska i teraz tak żyjemy we dwójkę.

Kobieta wyznała szczerze, że ma za sobą nieudane relacje, a teraz jest gotowa stworzyć rodzinę i mieć przy sobie kogoś, na kogo będzie mogła liczyć. 

W tych relacjach coś mi nie pasowało. Chciałabym mieć bliską osobę przy sobie.

Izabela chce zapomnieć o przeszłości i jest gotowa na miłość

Kolejna uczestniczka 35-letnia Izabela też ma za sobą trudne doświadczenia, które częściowo przyczyniły się do tego, że najważniejsza stała się dla niej praca. Od 15 lat prowadzi zakład fryzjerski, o którym sama mówi, że jest to jej drugi dom. 

Iga "do tej pory wiązała się z południowcami"

Z kolei 31-letnia Iga deklaruje, że z racji przekroczenia 30. ma tylko jeden cel - chce mieć rodzinę. Jak sama o sobie mówi jest samodzielna i odpowiedzialna. Do tej pory kobieta wiązała się przede wszystkim z południowcami i ma za sobą jeden poważny związek.

Byłam w jednym najważniejszym związku. To był związek intensywny i wtedy zasmakowałam życia z kimś. Jestem osobą bardzo samodzielną, odpowiedzialną i zorganizowaną. Taniec był takim punktem, do którego zawsze wracałam. Taniec był dla mnie jedyną ucieczką od problemów - powiedziała wprost Iga.

Obecnie Iga deklaruje, że jest w pełni gotowa na założenie rodziny i to jest dla niej najważniejszy cel!

Chce być żoną, mieć rodzinę, to jest jedyne czego chcę i do czego dążę od dłuższego czasu. Czekam na to co będzie. 

W kolejnym odcinku poznamy trzech mężczyzn, którzy wezmą ślub z uczestniczkami" Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia zabrała głos w sprawie Łukasza po rozstaniu! Będzie afera? 

A to uczestniczki piątego sezonu!

 

Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
x-news / źródło TVN

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48