Ślub od pierwszego wejrzenia: Joanna Lazar pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem!
@asia_lazar33, Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar urodziła? To nagranie zdradza wszystko! 

"Nadszedł już ten czas" wyznała uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i pokazała pokój dziecka. Sprawdźcie, co powiedziała Joanna!

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji pokazała dziecięcy pokój i ucięła spekulacje dotyczące narodzin córeczki. Czy była uczestniczka hitu TVN7 jest już mamą? Teraz wszystko stało się jasne! Zobaczcie, jaki pokój dla córki urządziła Joanna Lazar i co powiedziała podczas najnowszej relacji. 

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pokój córki

Joanna Lazar wzięła udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ale jak już wiemy, nie znalazła swojego szczęścia w kontrowersyjnym programie. Joanna w naprawdę złej atmosferze rozstała się ze swoim mężem, a ich rozprawa rozwodowa trwała zaledwie 7 minut. Po jakimś czasie okazało się, że serce Joanny jest już zajęte. W jej życiu pojawił się tajemniczy mężczyzna, z którym dziś czeka na narodziny ich pierwszego dziecka. Kilka miesięcy temu Joanna Lazar zdradziła, że zostanie mamą.

- Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi- Joanna mówiła w "Dzień Dobry TVN". Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie Zosia- dodała.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof rozstali się! Trwa walka o syna

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała ciążowy brzuszek
Instagram @asia_lazar33

Joanna Lazar jest już w zaawansowanej ciąży, a ostatnio fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wstrzymali oddech, kiedy była uczestniczka opublikowała nagrania z wizyty u lekarza. Przyszła mama pokazała wówczas jak czule dotyka ciążowego brzuszka, a na materiale wideo pojawił się rysunek malutkiego dziecka. Wydawało się, że Joanna lada chwila poinformuje, że urodziła córkę, jednak jak już wiemy, tak się nie stało. 

Teraz Joanna pokazała nowe nagranie i jak się okazuje wciąż czeka na narodziny dziewczynki. Asia zdradziła, że razem z partnerem zaczęła kompletować wyprawkę dla małej Zosi.

- Nadszedł już ten czas, że jesteśmy na etapie kompletowania wyprawki i urządzania pokoju dla naszej Zosi- wyznała Joanna Lazar. 

Przyszła mama pokazała przy okazji, jak wygląda pokoik dla dziecka.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna pokazała ciążową sesję. Udział wziął również przyszły tata 

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia szykuje się do narodzin dziecka
Instagram @asia_lazar33

Oglądaliście 4. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z udziałem Joanny Lazar? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka popłakała się przez fanów. Co się stało?

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
@asia_lazar33, Instagram

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
@asia_lazar33, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar pokazała duży ciążowy brzuszek! 
"Dodeniam każdą chwilę" napisała w sieci Joanna Lazar z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Internauci są zachwyceni wyglądem przyszłej mamy.

Joanna Lazar już nie ukrywa swojego szczęścia. Była uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest teraz na przełomie 5 i 6 miesiąca ciąży i chętnie podkreśla rosnący brzuszek. Joasia opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia i zdradziła, jak spędziła miniony weekend, a internauci zachwycili się wyglądem przyszłej mamy. Joanna Lazar z dumą prezentuje ciążowe krągłości! Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się brzuszkiem Joanna Lazar z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie, ale szczęście przyszło do niej poza kamerami. Była uczestniczka kontrowersyjnego hitu TVN 7 jakiś czas temu zdradziła, że jest zakochana, a kilka tygodni temu okazało się, że spodziewa się dziecka. Ostatnio Joanna Lazar podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" wyznała, że czeka na narodziny córeczki. Asia i jej partner wybrali już nawet imię dla dziewczynki. Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki Teraz Joanna Lazar opublikowała w sieci swoje najnowsze zdjęcie, na którym wyraźnie widać spory ciążowy brzuszek. Okazuje się, że w miniony weekend była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrała się do Pszczyny. Doceniam każdą chwilę i to co posiadam 🍀nieważne gdzie, ale ważne z kim ❤️- napisała szczęśliwa Joanna. Internauci zachwycają się Joanną ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Pod wpisem Joanny Lazar pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy. Internauci są zachwyceni...

Joanna i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @asia_lazar33 /@karol.maciesz
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol komentuje ciążowe zdjęcie Joanny
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się córeczki. Jej ciążowe zdjęcie niespodziewanie skomentował Karol. Co napisał?

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała wspólne zdjęcie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą. Była uczestniczka hitu TVN7 pojawiła się ostatnio w "Dzień dobry TVN" i przed kamerami zdradziła, że spodziewa się córeczki. Na profilu Joanny na Instagramie pojawiła się wspólna fotka z prowadzącymi, a Karol opublikował komentarz w którym zwrócił się do ciężarnej koleżanki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera Joannę Zaledwie kilka dni temu Joanna pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiadała, co u niej słuchać i jak potoczyły się jej losy po programie. Wiemy już, że Joanna Lazar jest w ciąży , ale podczas rozmowy z Agnieszką Woźniak- Starak i Ewą Drzyzgą zdradziła dodatkowo, że będzie miała córkę.  Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi- w "Dzień Dobry TVN" mówiła Joanna Lazar. Joanna Lazar podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" wyznała również jakie imię wybrała dla córki i kto ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera ją w czasie ciąży.  W sieci pojawiło się zdjęcie przyszłej mamy z gwiazdami TVN. Przeddzień mojej wizyty w @dziendobrytvn ktoś zadał Mi pytanie „po co tam jedziesz ?” 🤔 Odpowiedź prosta, zawsze z tyłu głowy chodziła Mi myśl, że chciałabym usiąść na kanapie w studio bądź zobaczyć jak wygląda nagranie od „kuchni”. 🎤 Odrobina stresu, ekscytacja i strach, ale było warto. 🍀- napisała Joanna Lazar....

Szczęśliwa Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w zielonej kurtce
Party.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna jest w ciąży. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka 
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka. Właśnie zdradziła czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Imię już wybrane. Tradycyjne i piękne.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Radosną nowinę już jakiś czas temu ogłosiła na Instagramie. Właśnie zdradziła, że jest w końcówce 5. miesiąca ciąży i poznała już płeć dziecka. Przyszła mama zdradziła czy spodziewa się synka czy córeczki. W dodatku imię już wybrane:  Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie.... Zobaczcie, co zdradziła Joanna!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar jest w ciąży! "Nasze dzieciątko" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ciężarna Joanna zdradziła płeć i imię dziecka Rodzinka " Ślubu od pierwszego wejrzenia " niedługo mocno się powiększy! Niedawno o tym, że spodziewają się dziecka poinformowali Wojtek i Agnieszka z 4. edycji. Przyszli rodzice zdradzili, że spodziewają się dziewczynki. Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ również Joanna z tej samej edycji zostanie niedługo mamą!  Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina 🍀Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie, ale za nasze dzieciątko❤️ - napisała jakiś czas temu na Instagramie. Dziś (środa) Joanna gościła na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła, że jest właśnie w 22. tygodniu ciąży czyli to już końcówka 5. miesiąca ciąży. Radosna mama przyznała, że urodzi jej się córeczka:  Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi. Joanna Lazar i jej partner mają już nawet wybrane imię dla córeczki:  Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie Zosia. Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!   ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner