Anita i Adrian poznali i pokochali się w kontrowersyjnym programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para jest idealnym dowodem na to, że małżeństwa aranżowane przez ekspertów mogą przetrwać próbę czasu. Zakochani doczekali się dwójki dzieci - Jerzyka i Bianki. Chłopiec 6 czerwca świętował swoje trzecie urodziny. Zobaczcie, jakie niespodzianki przygotowali dla niego rodzice!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian przygotowali niespodziankę urodzinową dla synka

Anita i Adrian to jedna z ulubionych par fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy swoją otwartością skradli serca milionów widzów. Bohaterowie eksperymentu od pierwszego wejrzenia poczuli, że eksperci dobrali ich do siebie idealnie i z każdym kolejnym dniem utwierdzali się w przekonaniu, że chcą budować wspólną przyszłość. Mimo dzielącej ich odległości, Anita i Adrian zdecydowali się razem zamieszkać w Krakowie, gdzie wychowują dwójkę uroczych dzieci.

Jerzyk przyszedł na świat dokładnie 6 czerwca 2019 roku. Z okazji urodzin pociechy w mediach społecznościowych Anity pojawiły się niepublikowane zdjęcia z porodówki oraz bieżąca relacja z imprezy urodzinowej w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Zobaczcie sami!

- Nasze pierwsze zdjęcie

- napisała wzruszona Anita.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" Rodzina Adriana i Anity się powiększy? Anita odpowiedziała na pytanie fanów

Zobacz także
Instagram @anitaczylija

Rodzice małego Jerzyka zadbali o każdy szczegół, aby solenizant był tego dnia najszczęśliwszy. Chłopiec dostał wymarzony tort z "Psim Patrolem", który zrobiła dla niego Anna Wróbel, uczestniczka jednej z edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przyjechali do niego dziadkowie i prababcia, która dla ukochanego wnuczka odważyła się polecieć samolotem. Zamieszanie było tak spore, że rodzice prawie zapomnieli dać chłopcu swój prezent!

Instagram @anitaczylija

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita odtworzyła fryzurę ślubną swojej mamy. "Byłaby dumna"

Anita w swoich mediach społecznościowych opublikowała bardzo osobisty wpis, w którym złożyła synkowi życzenia.

Czekaliśmy na Ciebie z Tatą 9 miesięcy. Wtedy się pierwszy raz zobaczyłam, a całe moje życie wywróciło się do góry nogami. Poznałam nowy rodzaj nieskończonej miłości. Pamiętam każdą chwilę jakby to było wczoraj.. A minęło właśnie 3 lata! Każdego dnia nie możemy się nadziwić jakim mądrym i wrażliwym chłopcem się stajesz.

Wszystkiego najlepszego Jerzyku z okazji urodzin! - napisała.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

- Piękna z Was rodzina. Ściskam mocno i wszystkiego najlepszego dla Jerzyka????

- dla Jerzyka z okazji urodzinek przesyłam moc uścisków, życzę dużo zdrówka! Niech każdy dzień będzie taki piękny i bajkowy jak do tej pory! ????????????????????????????

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama