Agnieszka Łyczakowska z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wraz z nadchodzącą wiosną, postanowiła nieco zmienić swój wygląd. Bohaterka hitowego show stacji TVN udała się do fryzjera, a niedługo po wizycie postanowiła pokazać swoim fanom, na jaką fryzurę się zdecydowała! Patrząc na nowe relacje Agnieszki na InstaStories widać, że ta zmiana bardzo jej się podoba, bo uśmiech nie znika jej z twarzy. Sami spójrzcie, na jaką fryzurę zdecydowała się uwielbiana przez widzów bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka zmieniła fryzurę!

Gdy w ubiegłym roku Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chwaliła się nową fryzurą, szybko dowiedzieliśmy się, że to był dopiero początek wielkich zmian w jej życiu. Jak wiadomo, niedługo potem usłyszeliśmy radosne wieści o tym, że Agnieszka i Wojtek spodziewają się dziecka! Uczestniczka 4. edycji eksperymentu zdecydowała się wówczas na zmianę koloru i mocne ścięcie włosów, a fanom bardzo przypadła do gustu jej metamorfoza. Czy zatem dzisiejsza metamorfoza Agnieszki również będzie zwiastunem wielkich zmian w jej życiu? Tego nie wiadomo, ale uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów postawiła na mocne podcięcie włosów i wygląda na to, że jeszcze bardziej przyciemniła też ich kolor!

- Nowy fryz, nowa ja - napisała Agnieszka.

Sami spójrzcie, jak Agnieszka wygląda w nowej fryzurze!

Instagram/Agnieszka Łyczakowska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani porównują Dorotę do Kasi z 6. sezonu! Co na to Kasia?

Agnieszka Łyczakowska pochwaliła się również krótkim nagraniem, na którym dokładnie możemy zobaczyć jej metamorfozę. Wyraźnie widać, że uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo zadowolona z tej zmiany. Taka długość włosów idealnie pasuje do jej rysów twarzy i naszym zdaniem zarówno kolor, jak i cięcie są strzałem w dziesiątkę! A Wam, jak się podoba metamorfoza Agnieszki?

Zobacz także
Instagram/Agnieszka Łyczakowska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka świętuje swoje 30. urodziny. Nie była sama!

Agnieszka Łyczakowska z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu na bieżąco wiemy, co słychać u niej i jej wspaniałej rodziny. Pomimo upływu lat od emisji eksperymentu z jej udziałem, Agnieszka cieszy się ogromną popularnością, a fani uwielbiają śledzić jej losy. Agnieszka Łyczakowska chętnie chwali się między innymi rodzinnymi zdjęciami, na których nie brakuje również jej pociechy, Antosi. Nam nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć całej rodzinie wszystkiego dobrego!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama