Agnieszka i Wojtek pojawili się w 4. odsłonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i są jedną z par, która udowadnia, że aranżowane małżeństwa mają szanse na wspólną przyszłość. Mimo upływu lat zakochani cieszą się niesłabnącą popularnością, a w ich mediach społecznościowych wciąż przybywa obserwatorów, którzy z zainteresowaniem śledzą ich losy. Tym razem małżonkowie opublikowali wzruszające posty i urocze zdjęcia ukochanej córeczki, Antosi. Mieli bardzo ważny powód. Zobaczcie sami!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojciech świętują 7. miesięcy córki

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od kilku lat tworzą zgraną rodzinę, a do pełni szczęścia brakowało im dziecka. Po nieudanych próbach udało im się spełnić marzenie i siedem miesięcy temu na świat przyszła Antosia. Jakiś czas temu Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili córkę, a relacją z uroczystości pochwalili się w mediach społecznościowych. Niedługo później wybrali się na zasłużony urlop, a zdjęcia z wakacji Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozczuliły fanów.

Małżonkowie właśnie świętują 7. miesięcy córeczki, a w sieci pojawiły się wzruszające posty rodziców.

- Gdzie się podziała Antosia, którą się położyło w jednym miejscu i tak leżała? Dzisiaj ma 7 miesięcy i jest żywym skarbem, który zwiedza już na brzuchu (próbując raczkować) całe mieszkanie. Patrzy co jest w lodówce i sprawdza czy dokładnie posprzątał odkurzacz (nawet ostatnio trochę się na nim przejechała) Za nic tak nie dziękuję jak za to że jest zdrowa i cały czas uśmiechnięta a jej ciekawość świata tylko mnie w tym upewnia. - napisał Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jacek i jego dziewczyna podzielili się radosną nowiną

Zobacz także

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od zachwyconych fanów.

- Jej, ale cudna! ????

- Słodziak ❤️❤️niech się zdrowo chowa maleństwo ????????❤️❤️????????

- Dzidzia jest przeurocza????

- Rośnie aż miło patrzeć ????

Instagram @wojciech_janik_official

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrali się nad wodę, aby świętować kolejny wspólny miesiąc z córeczką. Tosia wyglądała na zachwyconą!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil ma nową partnerkę. Opowiedział o kulisach związku

Instagram @agnieszka_lyczakowska
Instagram @agnieszka_lyczakowska
Instagram / agnieszka_lyczakowska
Instagram / agnieszka_lyczakowska
Reklama
Reklama
Reklama