Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek specjalny - Justyna i Przemek
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna zerwała z Przemkiem przez SMSa. "Nie chce ze mną rozmawiać"

Po deklaracjach miłości i planowaniu dzieci, Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła rzucić Przemka. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Dalszych losów małżeństwa Justyny i Przemka fani nie mogli się doczekać! W trakcie programu nastawienie uczestników zmieniało się z dnia na dzień, a widzowie zaczynali się gubić w ich relacjach. W finale uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli decyzję o kontynuowaniu relacji poza kamerami, a cztery tygodnie później w ich związku panowała sielankowa atmosfera. Co sprawiło, że uczestniczka zażądała zakończenia związku?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna i Przemek rozstali się!

Ósma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była dla widzów ogromnym zaskoczeniem, a zachowania uczestników wywoływały skrajne emocje. Awantura Marty i Macieja w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przejdzie już do historii, jednak Justyna, a przede wszystkim jej cięty język również zapadła fanom w pamięć. 

W wielkim finale Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się pozostać w małżeństwie, a gdy po miesiącu odwiedziły ich kamery, przyznali, że wiele zmieniło się w ich życiu. 

- Tak, powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię" - przyznał oczarowany żoną Przemek. 

Co wydarzyło się w ich relacji, że niedługo po wizycie kamer uczestniczka postanowiła rozstać się z telewizyjnym mężem?

Justyna i Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem po programie
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta wyznaje: "Znowu przytyłam". Wspomina o obrzydzeniu

Po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kamery po raz kolejny odwiedziły uczestników, aby sprawdzić, jak eksperyment zmienił ich życie. W życiu programowych małżonków wiele się zmieniło.

- Naprawdę starałem się, chciałem dobrze, chciałem, żeby to wyszło, dużo rzeczy też moim zdaniem poświęcałem, przyjeżdżałem prawie co tydzień do Warszawy - mówi przed kamerami Przemek.

Okazuje się, że z dnia na dzień  Justyna postanowiła zmienić zdanie.

- Dzwoni, że mam nie przyjeżdżać. Przez dwa dni nie rozmawialiśmy, potem nie odbierała. Następnie mi odpisała, że mam ją zostawić w spokoju. Nie mam dzwonić, nie chce ze mną rozmawiać, bo ona nie lubi rozmawiać. To wszystko zakończyło się przez SMSy - dodał.

Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek specjalny - smutny Przemek
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta liczyła na związek bez własnego zaangażowania: "Pstryk i związek"

Justyna nie zdecydowała się wystąpić w odcinku specjalnym "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a całą sytuację próbował wyjaśnić Przemek, który był wyraźnie zdezorientowany. 

- Ja chciałem się spotkać. Pojechałem do Warszawy, zawiozłem rzeczy (...). Ja chciałem się spotkać, ona nie chciała się spotkać, więc od tego czasu nie było nawet rozmowy telefonicznej. Smutno, to były jednak 4 miesiące i zakończyło się z dnia na dzień. (...) Moje relacje z Justyną są takie, że nie rozmawiamy ze sobą, spotkanie nie wchodzi w grę, ale może warto byłoby porozmawiać tak na chłodno - mówił wyraźnie zasmucony Przemek. 

Przemek nie krył zaskoczenia słowami Justyny, które padły przed kamerami w programie. 

- Jej zachowanie trochę odbiegało od tego jak powinno wyglądać. Pewne rzeczy powinna zachować dla siebie. Mieliśmy rozmowy, które wydawało mi się, że prowadzimy we dwójkę i tego nie wyciągamy. (...) O niektórych rzeczach dowiedziałem się dopiero z telewizora, a nie od Justyny. (...) Byłem hamowany przez Justynę. 

Zaskoczyło was zachowanie Justyny? 

Justyna i Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o problemach
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia. Fotografia Justyny na główną
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Przestraszony Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 8
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia Justyna wbija szpilę Przemkowi po finale
SCREEN/PLAYER.PL
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna tłumaczy, dlaczego nie wystąpiła w odcinku specjalnym!
Justyna w swoim stylu podsumowała udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Przy okazji wbiła również szpilę Przemkowi! Zdradziła również, czy dziś jest szczęśliwa.

Za nami 8. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a odcinek specjalny programu dostarczył chyba najwięcej emocji. To właśnie w nim dowiedzieliśmy się, że związek Justyny i Przemka niestety nie przetrwał. O wszystkim poinformował jednak Przemek, a Justyny zabrakło w dodatkowym odcinku show. Dlaczego? Uczestniczka 8. edycji eksperymentu postanowiła to wyjaśnić i opublikowała oświadczenie na InstaStories. "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna podsumowuje udział w programie Justyna i Przemek w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się kontynuować swoje małżeństwo. Po miesiącu od ogłoszenia tej decyzji kamery ponownie odwiedziły parę - wówczas wszystko wskazywało na to, że sielanka w ich związku nadal trwa. Jednak niedługo potem okazało się, że ich relacja to już przeszłość! Przemek w odcinku specjalnym 8. edycji eksperymentu wyjawił, że to Justyna z nim zerwała i to... przez SMSa ! - Dzwoni, że mam nie przyjeżdżać. Przez dwa dni nie rozmawialiśmy, potem nie odbierała. Następnie mi odpisała, że mam ją zostawić w spokoju. Nie mam dzwonić, nie chce ze mną rozmawiać, bo ona nie lubi rozmawiać. To wszystko zakończyło się przez SMSy - powiedział Przemek. Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywają, że zaskoczyła ich ta informacja. Wszyscy zastanawiają się, dlaczego Justyna wybrała taką drogę do zakończenia związku z Przemkiem. Nie brakuje również pytań, dlaczego Justyna nie wystąpiła w odcinku specjalnym i tym samym nie przedstawiła swojej wersji wydarzeń. W końcu była partnerka Przemka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.  Na początku zdecydowała się na podziękowania i podsumowania. Co ciekawe, nie zabrakło ciepłych słów w stronę Przemka! - Z tego miejsca gratuluję wszystkim uczestnikom, że przetrwali ten trudny czas. W szczególności chcę...

Justyna i Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna i Przemek dalej są razem. Co stało się po finale? "Zmieniła się" 
Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznaje: "Powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię". Justyna wspomniała o dzieciach.

Justyna Hołobowicz i Przemysław Wereszczyński są w związku po programie. Zdecydowali się kontynuować swój związek i przyznali z radością:  Tak, powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię".  Zobaczcie, jak po programie potoczyły się losy uczestników. Kamery odwiedziły ich miesiąc po finale. Gdzie zdecydowali się zamieszkać? Czy Justyna przeprowadziła się do Przemka? A może to on dla niej opuścił Poznań?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna i Przemek są razem po programie  To był emocjonujący sezon. Maciej zmiażdżył Martę w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Ich awantura oburzyła widzów, jednak fakt, że nie pozostali w małżeństwie nie był dla nikogo zaskoczeniem. Widzowie zastanawiają się również co dalej ze związkiem Patryka i Marty i mają podejrzenia, że uczestnik po programie związał się z zupełnie inną kobietą. Zupełnie inaczej jest w przypadku Justyny i Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Widzowie początkowo nie dawali im szans. Przemek w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wydawał się być wycofany i dzielnie znosił dominującą osobowość żony. Nawet eksperci nie szczędzili Justynie gorzkich słów, podkreślając, że zrobi wszystko by wyszło na jej. Okazuje się jednak, że Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas eksperymentalnego miesiąca poznali się na tyle dobrze, że zdecydowali się dalej kontynuować swoje małżeństwo.  - Kocham Przemka i myślę, że też szczerze mnie kocha - powiedziała Justyna.  - Tak, powiedzieliśmy sobie "Kocham Cię" - przyznał Przemek.  - Jestem szczęśliwa z Przemkiem.  Uczestnik zdradził, że pierwsze czułe słówka padły po jednej z romantycznych kolacji na jaką się wybrali.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia...

Zniesmaczona Justyna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia i Magdalena Chorzewska
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka o Justynie: "Idzie albo w ton wyśmiewania albo dziecka"
Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marudzi przez niespodziankę Przemka: "Mam dodatkowy dzień zdjęciowy i się wkurzyłam"

Przemek postanowił zrobić Justynie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niespodziankę i przyjechał do niej do Warszawy. Był jednak mocno rozczarowany jej reakcją i faktem, że niemalże od razu obrzuciła go pretensjami:  Zorientowałam się, że mam dodatkowy dzień zdjęciowy  i się wkurzyłam, bo już miałam zaplanowane dresy i koszulkę i siedzenie na kanapie cały dzień - przyznała przed kamerami.  Justyna znalazła także szereg innych argumentów, by móc się zniechęcić do programowego męża. Magdalena Chorzewska ostro ją podsumowała.  Magdalena Chorzewska ostro o Justynie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Jest agresywną osobą"  Magdalena Chorzewska po raz koleiny pozwoliła sobie ostro ocenić zachowanie Justyny w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" :  Justyna w ujęciu psychologicznym jest dość agresywną osobą ale nie agresywną na zasadzie krzyczącej, niebezpiecznej osoby, żeby było to zrozumiane ale jest osobą, która wymusza, która lubi postawić na swoim i ma niedojrzałe reakcje. Albo idzie w ton sarkazmu wyśmiewania, dewaluowania albo idzie w ton dziewczynki, dziecka, które mówi: "Ojejku, teraz się musimy przytulić". To nie znaczy, że ona jest złym człowiekiem, tylko musi pracować ze sobą, co może robić, kiedy poczuje się źle.  Dlaczego tak surową ją oceniła?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Przemek o nieudanej niespodziance dla Justyny: "Jestem zawiedziony, bo chciałem zrobić to po mojemu" Czy związek Przemka i Justyny ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwa po programie? Chociaż oboje twierdzą, że uważają siebie wzajemnie za atrakcyjnych, niestety w ich relacji zawodzi komunikacja. W jednym z ostatnich odcinków Justyna wściekła się na Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" a...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik