Robert i Agnieszka w czarnej sukience z Rolnik szuka żony
Facebook

Szczegóły ślubu w "Rolnik szuka żony"! Jaki prezent dostali Agnieszka i Robert? Mamy ZDJĘCIE z uroczystości!

Robert i Agnieszka w czarnej sukience z Rolnik szuka żony
Facebook

Znamy szczegóły ślubnej uroczystości pary z show “Rolnik szuka żony”! Jak już pisaliśmy, Agnieszka Mańka i Robert Filochowski, którzy zakochali się w sobie na planie programu TVP, powiedzieli sakramentalne „tak" w ostatnią sobotę, 2 kwietnia.

Lista zaproszonych gości, jak i wszystkie informacje dotyczące uroczystości, były ściśle tajne. Wiadomo było tylko tyle, że para pobierze się w kwietniu. Szczegóły uroczystości znała tylko Młoda Para oraz zaproszeni przez nich goście. Na przyjęciu weselnym pary z "Rolnik szuka żony" bawiło się ponad 300 gości, a wśród nich prowadząca show TVP Marta Manowska i przyjaciółka pary Katarzyna Grycuk, która podarowała im niezwykły prezent!

Co dostali w prezencie ślubnym?

Przyjaciółka pary, która również brała udział w programie “Rolnik szuka żony”, podarowała im swój przepiśnik „Vademecum pyszności". W dedykacji napisała:

“W dniu 02.04 przyjąłeś zaszczytny tytuł męża. Jako rolnik cenisz produkty Matki Ziemi, dlatego też ten zbiór przepisów na dania z Polskich produktów ujętych w formacie A5 mam nadzieję, że będzie dla was wsparciem i przez całe życie będziecie karmili się miłością, a dzięki mojemu przepiśnikowi będziecie wspólnie przygotowywać pyszne dania”

Agnieszka i Robert już w programie deklarowali, że myślą o ślubie i dzieciach. Po zakończeniu show szybko zaręczyli się i zaczęli planować uroczystość. Początkowo plotkowano, że zakochani zdecydowali się na szybki ślub z powodu ciąży Agnieszki, ale szybko okazało się, że są to nieprawdziwe informacje. Agnieszce i Robertowi życzymy dużo szczęścia!

 

ZOBACZ: Będzie kolejny ślub po show Rolnik szuka żony! "Zapraszamy do państwa Bardowskich". Kiedy Ania i Grzegorz się pobiorą?

 

Katarzyna nie zapomniała o swojej przyjaciółce z programu i przygotowała dla niej wyjątkową niespodziankę. Tajemniczy upominek opakowała w piękne kolorowe kwiaty z motywem przewodnim słonecznika. Widzowie z pewnością pamiętają jak Robert każdej z kandydatek na żonę wręczył ten oto kwiat.

 

Agnieszka Robert z Rolnik szuka żony zdjecie ze ślubu

 

Przyjaciółka pary Katarzyna Grycuk dała im niezwykły prezent!

Goście wesela Agnieszki i Roberta z Rolnik szuka żony

Marta Manowska w drodze na ślub Roberta i Agnieszki

Rolnik szuka żony, pierwszy ślub
Facebook

 

Katarzyna Grycuk była jedną z kandydatek do serca Roberta w programie Rolnik szuka żony. Jednak to Agnieszkę i Roberta ugodziła strzała amora.

Rolnik szuka żony

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36