Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews

Skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka krąży po sieci. Internauci są wściekli! "Brak szacunku dla rodziny" 

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews

Krzysztof Krawczyk nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wszystkich pod koniec świąt wielkanocnych. Artysta odszedł w wieku 74 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się już w tę sobotę. Podczas, gdy jedni nie mogli pogodzić się z wiadomością o śmierci legendarnego muzyka, skandal wywołał komentarz Violi Kołakowskiej, która pomimo zapewnień Ewy Krawczyk, że przyczyną śmierci artysty nie był koronawirus, powiązała zgon wokalisty z jego zaszczepieniem się przeciw COVID-19. Wygląda na to, że to nie koniec kontrowersji związanych z przeciwnikami szczepionek. Internauci natknęli się na skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka... 

Zobacz także: Bliscy spełnią ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka. Artysta powiedział żonie, co ma zrobić po jego śmierci

Śmierć Krzysztofa Krawczyka. Skandaliczny nekrolog w sieci 

Śmierć Krzysztofa Krawczyka zasmuciła tysiące fanów. Legendarny artysta niedługo przed swoją śmiercią zachorował na koronawirusa. Pomimo wcześniejszego szczepienia musiał zostać hospitalizowany. Jednak tuż przed Wielkanocą wyszedł do domu. W poniedziałek wielkanocny jednak jego stan się pogorszył, a w godzinach popołudniowych poinformowano internautów o najgorszym... Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. 

Ewa Krawczyk w dniu śmierci męża poinformowała, że zgon Krzysztofa Krawczyka nie nastąpił w wyniku zakażenia koronawirusem, a z powodu chorób współistniejących. Temat ten niestety stał się pożywką dla antyszczepionkowców. Z ogromnym oburzeniem spotkało się nagranie Violi Kołakowskiej, która zasugerowała, że jej zdaniem przyczyną śmierci wokalisty była szczepionka. Niestety to nie koniec kontrowersji wokół śmierci wybitnego muzyka. Internauci natknęli się skandaliczny nekrolog Krzysztofa Krawczyka, a jego zdjęcie zamieścili w sieci... 

Takie nekrologi można spotkać. Brak słów, naprawdę - napisał na Twitterze autor zdjęcia 

Oto treść skandalicznego nekrologu przygotowanego przez "koronasceptyków": 

Po przyjęciu dwóch dawek szczepionką warunkową dopuszczoną przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych firmy Pfizer, trafił 23 marca do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem, 3 kwietnia wyszedł ze szpitala… 5 kwietnia zmarł. Jak zaznaczył w swoim ostatnim poście w mediach społecznościowych ze szpitala: Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło" 

Zobacz także: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znana jest oficjalna data i miejsce pogrzebu artysty

Internauci są zszokowani skandalicznym nekrologiem Krzysztofa Krawczyka. 

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku w Poniedziałek Wielkanocny. Niedługo przed śmiercią pomimo wcześniejszego szczepienia, trafił do szpitala z powodu koronawirusa, jednak jak poinformowała żona artysty, Ewa Krawczyk, przyczyną śmierci nie był koronawirus. 

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs
East News

 

Więcej na temat Krzysztof Krawczyk
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03