Krzysztof Krawczyk
East News

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znana jest oficjalna data i miejsce pogrzebu artysty

Krzysztof Krawczyk
East News

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku w wieku 74 lat. Dramatyczną wiadomość przekazał jego menadżer Andrzej Kosmala. Jest już oficjalna data pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Gwiazdor zostanie pochowany 10 kwietnia. Gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe?

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala w połowie marca, o czym sam poinformował w mediach społecznościowych.

Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło - pisał artysta.

Przed świętami artysta czuł się na tyle dobrze, że został wypisany ze szpitala i podziękował za życzenia i modlitwy. Niestety w Poniedziałek Wielkanocny stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka nagle się pogorszył i żona artysty wezwała karetkę. Niestety gwiazdora nie udało sie uratować, a Ewa Krawczyk w rozmowie z Onetem poinformowała, że powodem śmierci artysty nie był Covid-19. 

Pojawiły się oficjalne informacje na temat pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Jak informuje proboszcz Parafii Poczęcia NMP w Grotnikach artysta zostanie pochowany 10 kwietnia o godz. 12 w archikatedrze w Łodzi. 

Pożegnanie Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w archikatedrze łódzkiej 10 kwietnia o godzinie 12.00 . O godz. 15 zaplanowano pogrzeb artysty na cmentarzu w Grotnikach. Uroczystość będzie miała charakter państwowy - poinformował KAI o. Bernard Briks 

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci artysty? Czy to był koronawirus? Głos zabrała żona, Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat.

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs
East News

Pogrzeb artysty odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 12.00. 

Krzysztof Krawczyk na scenie
East News

 

Więcej na temat Krzysztof Krawczyk
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39