Sara z "Rolnik szuka żony" kilka dni temu wzięła ślub. Zdjęciami z uroczystości pochwaliła się w mediach społęcznościowych, a teraz postanowiła opublikować pierwszą fotografię z mężem, już po ślubie. Widać, że para jest bardzo zakochana, a uroczą fotkę skomentowała Diana, kandydatka Seweryna z szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Zaskakujące, co napisała!

Reklama

"Rolnik szuka żony": Sara pochwaliła się pierwszym zdjęciem po ślubie

Sara Szewczk była jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Piękna blondynka była zauroczona Karolem i wydawało się, że rolnik zdecyduje się zaangażować w tę relację, ale ostatecznie nie wybrał żadnej z swoich kandydatek. Po zakończeniu przygody z programem Sara pozostała aktywna w mediach społecznościowych, gdzie fani programu mogli obserwować, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Od niedawna uczestniczka „Rolnika” publikowała na Instagramie zdjęcia z tajemniczym mężczyzną i szybko okazało się, że to nie tylko jej nowy partner, ale też najlepszy przycieciel.

Obecnie Sara i Daniel są już małżeństwem, a uczestniczka w weekend pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia ze ślubu. Teraz zdecydowała się opublikować pierwsze zdjęcie po ślubie i pochwaliła się swoją stylizacją z poprawin.

Kocham ❤️. #poland #podkarpacie #polishgirl #instagirl #blonde #wife #husband #justmarried - napisała Sara pod zdjęciem z mężem.

Zdjęcie uczestniczki "Rolnik szuka żony" skomentowała m.in. Ilona Kurzeja oraz Diana. Kandydatka Seweryna pogratulowała parze i dodała, że takiej sytuacji można pozazdrościć. Wygląda na to, że czarnowałosa uczestniczka hitu TVP nadal poszukuje swojej drugiej połówki:

Cudowni ???????????? idealne wesele idealna panna młoda ????❤ pozazdrościć. Dużo miłości ????

Tylko spójrzcie na pełne miłości zdjęcie Sary!

Zobacz także

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie USG: "Pierwszy maluch już w drodze"

Sara w 2020 roku zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z partnerem i zdradziła, że znalazła miłość. Para szybko zdecydowała się na zaręczyny, a dziś są szczęśliwym małżeństwem.

saritka_sz/Instagram

W czerwcowy weekend Sara zdecydowała się zrelacjonować na Instagramie przygotowania do ślubu. Wygląda na to, że uroczystość została dopracowana i uczestniczka zadbała o każdy detal, aby ten dzień był idealny.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama