Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku Rolnik szuka żony 4 odc 7 Randka Sary i Karola Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony"
Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku
Facebook/mat. prasowe
Ma dość hejtu
1/5
Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku
Facebook/mat. prasowe

 

Sara z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na krytyczne komentarze internautów! Sara to kolejna kandydatka Karola, która zdecydowała się zareagować na hejt w sieci. Wcześniej zrobiła to Justyna. Co ciekawe, nie znaleźliśmy w sieci zbyt wiele krytycznych komentarzy skierowanych w stronę Sary. Wręcz przeciwnie - fani raczej mocno jej kibicują. Dlaczego więc postanowiła zamieścić na Facebooku swoje oświadczenie w sprawie swojego udziału w "Rolnik szuka żony"? Fani programu zauważyli, że jakiś czas temu Justyna zamieściła wspólne zdjęcia właśnie z Sarą! Czyżby dziewczyna teraz tłumaczyła się, dlaczego zaprzyjaźniła się ze swoja rywalką z "Rolnika"?

Zobaczcie, co napisała Sara z "Rolnik szuka żony"!

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Justyna kłóci się z Sarą o Karola! Było bardzo gorąco! ZDJĘCIA

2/5
Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku
Facebook

 

Długo nosiłam się z myślą napisania tego posta, bo wiem, że to walka z wiatrakami. Jednak ciężko mi jest się powstrzymać.
Przykre jest, że nam polakom tak wielką przyjemność sprawia krytykowanie innych. Jak daleko potrafi się posunąć człowiek w obrażaniu innych. Wymyślanie miliona teorii, przyznam świetnie wychodzi- scenariusz do filmu by z tego można było napisać. Zastanówmy sie nad sobą . Czy przyjaźń z osobami z programu to grzech?? przypomnę że program nagrywany był latem , więc sporo czasu minęło od tamtego momentu. A życie jak wiemy bywa przewrotne. Tak naprawdę nikt nie zdaje sobie sprawy jak ciężko jest poznawać się przed kamerami, gdzie człowiek ma wiele obaw i blokad. Każdy też inaczej reaguje na stres. Prawdziwe znajomości , zaczęły się po zakończeniu programu. Poczekajmy zatem.
Chciałam też podziękować za waszą krytykę ale i pochwały. Nie jestem idealna , nikt nie jest. Szanuję każde komentarze szczególnie te złe, ale o ile są pisane z prawdziwych kont. Żal mi osób , które muszą zakładać fejkowe , żeby wylać z siebie nienawisć :P Pozdrawiam - napisała Sara na swoim profilu na Facebooku (pisownia oryg.).

Czyżby chodziło o jej przyjaźń z Justyną? Rywalka Sary o względy Karola zamieściła jakiś czas temu wspólne zdjęcia z klubu. Pod fotkami pojawiły się zaskakujące komentarze dziewczyn. Zobaczcie sami! 

3/5
Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku
mat. prasowe

 

Dziękuję za piękny, wspólnie spędzony czas 😍😮- napisała Justyna

 

najlepsze dopiero przed nami. :*- odpowiedziała Sara.

A może Sara w swoim wpisie stanęła w obronie Justyny? 
 

4/5
Rolnik szuka żony 4 odc 7 Randka Sary i Karola

Myślicie, że Karol i Sara pasują do siebie?

Więcej na temat Rolnik szuka żony