"Sanatorium Miłości": Jadwiga przeprosiła Władysława
Facebook
TV-Show

"Sanatorium Miłości": Jadwiga przeprasza Władysława za swoje zachowanie! Jego postawa wzruszyła internautów

"Sanatorium Miłości": Jadwiga przeprasza Władysława za swoje zachowanie! Jego postawa wzruszyła internautów

Jadwiga z "Sanatorium Miłości" zdecydowanie odepchnęła zaloty Władysława, a sposób, w który dała mu do zrozumienia, że nie jest nim zainteresowana bardzo oburzył internautów. Po odcinku wyemitowanym tydzień temu na uczestniczkę spadło sporo krytycznych komentarzy. Okazało się jednak, że to jak postąpiła trapiło również samą Jadwigę. W dzisiejszym odcinku programu postanowiła przeprosić Władysława za swoje zachowanie! 

Zobacz także: W "Sanatorium miłości" Jadwiga przeprosi Władysława! W najnowszym odcinku szczera rozmowa uczestników hitu TVP

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

"Sanatorium Miłości": Jadwiga przeprasza Władka

Początkowo wydawało się, że Jadwiga i Władysław z "Sanatorium Miłości" mają się ku sobie, jednak w 6. odcinku programu uczestniczka dała odczuć mężczyźnie, że nie jest nim zainteresowana. Na początku odmówiła mu, gdy zaprosił ją na randkę. Powiedziała wprost, że chciałaby poznać również innych mężczyzn, a do tej pory nie miała takiej szansy. Władysław odmowę przyjął z klasą, jednak kilka godzin później spotkała go kolejna przykra niespodzianka ze strony Jadwigi. 

Podczas warsztatów teatralnych mieli zagrać zaręczyny. Władysław komplementował sceniczną partnerkę, jednak Jadwiga ostatecznie tego nie wytrzymała i publicznie powiedziała, że nie chce z nim tworzyć związku. 

W dzisiejszym odcinku Jadwiga postanowiła jednak przeprosić Władysława za swoje zachowanie. Podczas szczerego spotkania przy Marcie Manowskiej, zwróciła się do kolegi z programu: 

Przepraszam cię Władek, to jest przykre dla mnie też 

Władysław nie chował urazy do Jadwigi, a nawet czule ją przytulił w momencie, gdy się rozkleiła: 

Nie miej mi nic za złe. Ja bardzo miło wspominam wszystkie chwile. Czy ja ci okazałem jakąś niechęć? Nie. Naprawdę nie masz powodu, po co te łzy

Internauci są zachwyceni zachowaniem Władysława, jednocześnie nie będąc przekonani, co do szczerości przeprosin Jadwigi. 

- Pan Władysław to człowiek jakich mało teraz. Zachował się z taką klasa ogromną że aż ja się wzruszyłam . Wspaniały !
- Pan Andrzej też był zły na zachowanie pani Jadwigi więc o tym tańcu zaczął.. a wiadomo jednak o co chodziło
- Jadzia upodobania się do Edwarda?Może będzie z nich para?
- Pan Władysław miał okazję obejrzeć w TV tydzień temu, jak pani Jagusi było strasznie przykro, kiedy puszczała oczka do Halinki i jak się zaśmiewała, kiedy wyszedł.

Myślicie, że drogi tych dwojga spotkają się jeszcze przed finałem sezonu? 

Zobacz także: W "Sanatorium miłości" Zbigniew jest zakochany! Z kim związał się uczestnik 3. edycji programu TVP?

Jadwiga przeprosiła Władysława za swoje zachowanie, które widzowie mieli okazję zobaczyć w 6. odcinku "Sanatorium Miłości"

Sanatorium miłości: Jadwiga dała kosza Władysławowi

Internauci są zachwyceni zachowaniem Władysława, jednak na Jadwigę wciąż spadają słowa krytyki. 

 

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy
Stenia z "Sanatorium miłości" ma żal do Władysława! Poszło o zdradę...
Stenia z "Sanatorium miłości" została poniżona przez Władysława!?

Związek Steni i Władysława w „ Sanatorium miłości ” był jednym z najgorętszych. Para przypadła sobie do gustu i szybko zaczęli się spotykać. Jednak po emisji programu okazało się, że Władysław był naprawdę rozchwytywany i o jego względy zabiegały aż trzy uczestniczki. Kiedy Stenia na ekranie zobaczyła zachowanie Władka była bardzo rozczarowana i nie przebierała w słowach. Zobaczcie, jak oceniła byłego partnera! Stenia ostro o zachowaniu Władka! W „Sanatorium miłości” Władysław deklarował, że to Stenia jest kobietą jego marzeń, ale pozwalał sobie również na komplementy i czułe słówka w kierunku innych uczestniczek. Szybko przylgnęła do mężczyzny łatka podrywacza, co zupełnie  mu nie przeszkadzało. Okazuje się  jednak, że Stenia czuje się urażona jego zachowaniem, o czym wprost powiedziała w rozmowie z tabloidem: Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem". Chodzi oczywiście o wspólną kąpiel Bożeny i Władysława w jacuzzi, kiedy mężczyzna pozwolił sobie na dwuznaczne zachowanie i chwycił uczestniczkę za biust. Co zaskakujące niedługo potem wyznał swoje uczucia Steni, która o wszystkim dowiedziała się dopiero po emisji programu w TVP! To zachowanie wydaje się kobiecie niedopuszczalne! A jak Wy oceniacie tę sytuację?   Stenia i Władek byli pierwszą parą w 2. edycji "Sanatorium miłości" Władysław był jednym z najbardziej rozchwytywanych uczestników w programie.     

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Władysław z "Sanatorium miłości" jest zakochany! Pokazał zdjęcie swojej nowej partnerki
Władysław z "Sanatorium miłości" pochwalił się swoim szczęściem!

Władysław z "Sanatorium miłości" pochwalił się swoim szczęściem! Uczestnik drugiej edycji programu o poszukujących miłości seniorach  udzielił ostatnio wywiadu w którym nie tylko zdradził z kim zaprzyjaźnił się na planie "Sanatorium miłości", ale przyznał również, że jest zakochany. Władysław w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" zdradził imię swojej partnerki, a teraz pokazał jej zdjęcie! Miłość kwitnie! Z kim spotyka się Władysław z "Sanatorium miłości"? Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" przyznał, że jest zakochany w... Wiesi! Nie chodzi jednak o uczestniczkę programu TVP. (...) jestem zakochany. To wspaniałe uczucie być znów zakochanym. Dzięki programowi poznałem Wiesię - zdradził w wywiadzie uczestnik show TVP. Jak wygląda partnerka Władysława? Uczestnik ostatniej odsłony hitu TVP uchylił rąbka tajemnicy i opublikował na Facebooku zdjęcie ze tajemniczą Wiesią! 10 marca Władysław pokazał zdjęcie z partnerką i zmienił swój status, potwierdzając tym samym że jest w związku. Jak internauci zareagowali na fotkę opublikowaną przez Władysława? Ruszyli z gratulacjami.  My również gratulujemy!  Życzymy dużo szczęścia i miłości!  Zobaczcie zdjęcie opublikowane przez Władysława! Zobacz także:  Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają" Władysław pochwalił się swoim szczęściem. Władysław wystąpił w drugiej edycji "Sanatorium miłości".  

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy
"Sanatorium Miłości": Władek wyznał miłość Steni! "Wierzę w to uczucie i mam nadzieje, że nam się uda"
W siódmym odcinku "Sanatorium Miłości" padły bardzo ważne słowa: "Kocham Cię"! Władysław wyznał miłość Steni! Uczucie to nie do końca podoba się Bożenie. Czy jest zazdrosna?

W siódmym odcinku " Sanatorium Miłości " padły bardzo ważne słowa: "Kocham Cię"! Władysław wyznał miłość Steni! Uczucie to nie do końca podoba się Bożenie. Czy jest zazdrosna? Uczestniczka próbowała uświadomić Władysławowi, że to, co czuje do Steni może być chwilowe. Jak zareagował?  Zobacz także:  "Sanatorium Miłości" wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności nie pozostawiają złudzeń Władek i Stenia z "Sanatorium Miłości" będą parą?  W dzisiejszym odcinku kuracjuszką odcinka została Bożena. Tego dnia uczestnicy świętowali także jej urodziny, co było dla niej podwójnym wyróżnieniem. Korzystając z przywileju "kuracjuszki odcinka" Bożena zaprosiła na randkę Władysława, wspominając przy tym, że skoro mu się śniła, to należy wykorzystać okazję.  Nie odmówię Ci pomimo tego, że już w sercu ktoś jest. - powiedział Władysław, myśląc o Steni.  Czy Stenia była zazdrosna o randkę Władysława?  Jestem dumny, że mnie wybrałaś. Jeżeli Stenia będzie zazdrosna to wszystko wyjaśnimy. Ustaliliśmy, że jak mnie ktoś wybierze, to mogę iść. - odpowiedział Bożenie  Ich wspólna randka odbyła się w jacuzzi, gdzie Bożena delikatnie kokietowała uczestnika. Ten oznajmił, że nie wycofał by się z randki, chociażby ze względu na to, że kobieta była w tym dniu solenizantką.  Dlaczego wybrałaś mnie, skoro mam partnerkę w sercu. - zapytał Bo jesteś bajerant, masz poczucie humoru, potrafisz przynieść kawkę, kobiety się na to łapią.  Chciałaś zrobić mi krzywdę? - zapytał, ciągle myśląc o swojej relacji ze Stenią.  Bożena odpowiedziała:   Co to za miłość jest? Co Ci nagle zapukało serce w rytmie cha-cha? Może jesteś spragniony...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner