2. odcinek Sanatorium miłości, Andrzej i Krystyna
Mat. prasowe

"Sanatorium miłości": Andrzej wyrasta na króla turnusu? Najpierw randka z Krystyną, potem tańce z Janiną

2. odcinek Sanatorium miłości, Andrzej i Krystyna
Mat. prasowe

W "Sanatorium miłość" kuracjusze zaczęli się lepiej poznawać. Pojawiły się pierwsze spięcia, ale i zawiązały sympatie. W drugim odcinku show TVP byliśmy świadkami pierwszej randki seniorów w Polanicy Zdroju. Były emocje i wzruszenia. Poznaliśmy smutną historię życia jednej z uczestniczek. A przy okazji pojawił się kandydat na króla turnusu.

Przystojny i szarmancki Andrzej będzie łamaczem damskich serc?

Zobacz także: Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są parą? Jest komentarz uczestniczki show TVP!

Pierwsza randka w "Sanatorium miłości"

Dzień zaczął się od spotkania w palmiarni uzdrowiska. Po pierwszym małym spięciu Andrzeja i Anny, poznaliśmy pierwszego kuracjusza odcinka. Okazała się nim Krystyna z Białegostoku. To ona miała prawo wyboru swojej pierwszej randki. Wybrała Andrzeja, przystojniaka z Warki, który przyjął ją... bez koszulki. 

- Szalenie miło. Jestem zaskoczony. Pierwsza randka, wyrywasz mnie - mówił.

Na randkę wybrali się do parku, gdzie szarmancki Andrzej dał jej wygrać w warcaby ogrodowe. I oboje wyglądali na całkiem zadowolonych. Krystyna mówła, że Andrzej jest romantykiem, a to kobietom się podoba. 

Niespodziewana randka dała mi tyle przyjemności - mówił Andrzej.

Miałabym chęć spotkać się jeszcze z Andrzejem. Jeśli miałby chęć, to ja chętnie - mówiła Krystyna.

Przy okazji poznaliśmy smutną historię Krystyny. Kobieta w wieku 19 lat wyszła za mąż. Jak sama przynała, na początku było super, potem zaczęło się psuć. Mąż był dominujący, a ona czuła się bardzo samotna. Myślała o wyprowadzce, ale nie była w stanie zrobić tego kroku, szczególnie że mieli trójkę dzieci.

To jest taka samotność, samotność we dwoje. Chciałam się położyć wieczorem i nie myśleć. 

Decyzję o rozwodzie podjął mąż.

Zabrał mi najcenniejsze chwile w życiu - mówiła.

Doceniona i kochana poczuła się z drugim partnerem. Zobaczyła jak może wyglądać szczęśliwe życie. Ale los to przerwał. Partner zmarł...

Dał mi te 18 lat pięknego życia - mówiła.

Od jego śmierci nie miała żadnej randki. Teraz obiecuje sobie, że będzie robiła rzeczy, których do tej pory nie robiła.

Jak przyznała, Andrzej trochę wpadł jej w oko. On sam zaznaczył przed kamerą, że początkowo jego typ był nieco inny - bliżej mu było do koleżanki Krystyny z pokoju, Teresy. I to jej się trzymał raczej podczas kolejnej wspólnej aktywności - na spływie pontonowym. Na wieczornym dancingu Krystyna zaprosiła go wprawdzie go do pierwszego tańca, ale wyglądało, że on woli bawić się... z jeszcze inną. 

Zostawił mnie dla Janeczki - komentowała Krystyna patrząc w stronę swojej randki szalejącej na parkiecie z Janiną z Gdańska.

Jak myślicie, z kim ostatecznie zwiąże się Andrzej? A może przystojniak nie wybierze żadnej z pań? Już czekamy na kolejny odcinek "Sanatorium miłości".

Andrzej ma ewidentnie dar przyciągania pań.

2. odcinek Sanatorium miłości
Mat. prasowe

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44