Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy

Ruszyła siódma edycja "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy wielki sekret programu! Wiedzieliście o tym?

Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy

Wczoraj, w niedzielę wielkanocną, poznaliśmy dziewięciu bohaterów najnowszej edycji "Rolnik szuka żony 7"! Wśród nich aż dwie kobiety oraz pierwszy raz w historii - dwóch braci! Chętni mogą nadsyłać listy do 29 maja, a uczestnicy, którzy dostaną ich najwięcej, wejdą do programu i poznamy ich dalsze losy. Przy okazji startu nowego sezonu show poznaliśmy również pewien sekret związany z produkcją. Wiedzieliście o tym?

"Rolnik szuka żony" - listy do uczestników

Siódma edycja "Rolnik szuka żony" szykuje się naprawdę wyjątkowa - wszyscy uczestnicy, którzy szukają miłości, zdobyli już ogromną sympatię widzów, co z pewnością przełoży się również na listy od potencjalnych kandydatów. Wśród nich są m.in. bracia - Jakub i Piotr, którzy razem prowadzą duże gospodarstwo pod Radomiem. Już teraz widzowie zastanawiają się, co będzie, jeśli obaj przejdą do kolejnego etapu i będą musieli zaprosić do swoich domów po trzy kandydatki! 

Czy do show trafią również Magdalena i Joanna? Panie zdobyły mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat nie tylko wyglądu, ale i osobowości! Czy dostaną również wystarczającą ilość listów, żeby trafić do show?

Jeden z internautów zaczął zastanawiać się, co dzieje się z listami do uczestników, którzy dostali ich najmniej. Produkcja na Facebooku zdradziła ten sekret:

A co się dzieje z tymi co nie dostaną się do programu? Czy listy do nich są dostarczone?I sami się kontaktują hmm tak się zastanawiam - zapytała jedna z internautek.

Tak. Rolnicy, którzy nie dostaną się do Programu, otrzymają swoją korespondencję - odpowiedziała produkcja.

A to oznacza, że każdy z nich ma szansę na miłość, niezależenie, czy dostanie się do show czy nie. Brawo!

Oto Jakub i Piotr - uczestnicy "Rolnik szuka żony 7"! Czy przejdą do kolejnego etapu?

Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy

39-letnia Joanna ma za sobą nieudane małżeństwo. Nie straciła jednak wiary w miłość. Sylwetki wszystkich uczestników show znajdziecie tutaj. 

Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy

 

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11