Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy
TV-Show

Ruszyła siódma edycja "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy wielki sekret programu! Wiedzieliście o tym?

Rolnik szuka żony - jak wysyłać listy do uczestników? Kandydaci w siódmej edycji Rolnik szuka żony - zdjęcia, kim są?

Wczoraj, w niedzielę wielkanocną, poznaliśmy dziewięciu bohaterów najnowszej edycji "Rolnik szuka żony 7"! Wśród nich aż dwie kobiety oraz pierwszy raz w historii - dwóch braci! Chętni mogą nadsyłać listy do 29 maja, a uczestnicy, którzy dostaną ich najwięcej, wejdą do programu i poznamy ich dalsze losy. Przy okazji startu nowego sezonu show poznaliśmy również pewien sekret związany z produkcją. Wiedzieliście o tym?

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

"Rolnik szuka żony" - listy do uczestników

Siódma edycja "Rolnik szuka żony" szykuje się naprawdę wyjątkowa - wszyscy uczestnicy, którzy szukają miłości, zdobyli już ogromną sympatię widzów, co z pewnością przełoży się również na listy od potencjalnych kandydatów. Wśród nich są m.in. bracia - Jakub i Piotr, którzy razem prowadzą duże gospodarstwo pod Radomiem. Już teraz widzowie zastanawiają się, co będzie, jeśli obaj przejdą do kolejnego etapu i będą musieli zaprosić do swoich domów po trzy kandydatki! 

Czy do show trafią również Magdalena i Joanna? Panie zdobyły mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat nie tylko wyglądu, ale i osobowości! Czy dostaną również wystarczającą ilość listów, żeby trafić do show?

Jeden z internautów zaczął zastanawiać się, co dzieje się z listami do uczestników, którzy dostali ich najmniej. Produkcja na Facebooku zdradziła ten sekret:

A co się dzieje z tymi co nie dostaną się do programu? Czy listy do nich są dostarczone?I sami się kontaktują hmm tak się zastanawiam - zapytała jedna z internautek.

Tak. Rolnicy, którzy nie dostaną się do Programu, otrzymają swoją korespondencję - odpowiedziała produkcja.

A to oznacza, że każdy z nich ma szansę na miłość, niezależenie, czy dostanie się do show czy nie. Brawo!

Oto Jakub i Piotr - uczestnicy "Rolnik szuka żony 7"! Czy przejdą do kolejnego etapu?

Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy

39-letnia Joanna ma za sobą nieudane małżeństwo. Nie straciła jednak wiary w miłość. Sylwetki wszystkich uczestników show znajdziecie tutaj. 

Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony wideo
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": czy Ilona jest zazdrosna o Adriana? Rolnik zdradził nam całą prawdę na ten temat!

Ilona i Adrian poznali się na planie 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" . Od ponad pół roku tworzą zgraną i szczęśliwą parę, która zyskała rzeszę fanów. Wydaje się, że ta dwójka jest dla siebie stworzona! Ilona jest piękną i zaradną kobietą, a Adrian przystojnym rolnikiem, prowadzącym swój własny biznes. Jednak czy pomiędzy tą dwójką nie ma w takim razie zazdrości o drugą połówkę? Zobacz także:  Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty wspólnej sesji zdjęciowej. Ile w niej namiętności! Na początku udziału w programie "Rolnik szuka żony" Adrian przyznał, że chciałby, aby jego partnerka była wyrozumiała, ale przede wszystkim aby nie była zazdrosna. Czy Ilona wpisuje się w oczekiwania młodego rolnika? Odpowiedź znajdziecie z naszym wideo! Co więcej, dowiecie się także, jak rodziny Ilony i Adriana zareagowały na ich związek!

pary Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
QUIZ ze znajomości par w "Rolnik szuka żony"! Trudne pytania ze wszystkich edycji

"Rolnik szuka żony" od sześciu edycji cieszy się ogromną popularnością. Już od września zobaczymy kolejny sezon programu i z tej okazji mamy dla Was trudny quiz dotyczący wszystkich par, które znalazły miłość dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony". Pamiętacie, którzy uczestnicy byli razem w pierwszych sezonach?

Jeśli jesteś prawdziwym fanem "Rolnika" te pytania nie powinny sprawić Ci trudności. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź,  jak dobrze pamiętasz pary ze wszystkich edycji programu. Koniecznie pochwal się wynikiem!

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

" Rolnik szuka żony " od sześciu edycji cieszy się ogromną popularnością. Już od września zobaczymy kolejny sezon programu i z tej okazji mamy dla Was trudny quiz dotyczący wszystkich par, które znalazły miłość dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony". Pamiętacie, którzy uczestnicy byli razem w pierwszych sezonach? Jeśli jesteś prawdziwym fanem "Rolnika" te pytania nie powinny sprawić Ci trudności. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź,  jak dobrze pamiętasz pary ze wszystkich edycji programu. Koniecznie pochwal się wynikiem! Zobacz także:  Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

Marta Manowska wzięła ślub?!
Newsy
Uczestnicy "Rolnik szuka żony" 7 na nagraniu czołówki programu! Reżyser zdradził jaka będzie nowa edycja
W nowej edycji "Rolnik szuka żony" nie zabraknie zaskakujących historii! Ta edycja ma być zupełnie inna...

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " rusza już 13 września. W poprzednich edycjach widzowie dopiero w pierwszym odcinku programu poznali pięciu uczestników, którzy otrzymali największą liczbę listów. Tym razem jest inaczej! Do listy uczestników "Rolnik szuka żony" 7 dotarł serwis plejada.pl, a teraz produkcja programu opublikowała w mediach społecznościowych relację nakręconą podczas nagrywania czołówki do programu. Widać na niej wszystkich uczestników, którzy idą po słynnym już polu ze zbożem! To już pewne, że w  "Rolnik szuka żony" 7 zobaczymy: Pawła, Dawida, Magdalenę, Józefa i Macieja. A jaka będzie nowa edycja programu? Co wiadomo o "Rolnik szuka żony" 7? W nagraniu opublikowanym na Instagramie o programie opowiedział jego reżyser, Konrad Smuda. Okazuje się, że w siódmej edycji czeka na widzów sporo nieoczekiwanych zwrotów akcji. Reżyser przyznał, że był zaskoczony tym, jak niektóre historie się potoczyły! W programie scenariusz pisze życie, a życie jak wiemy jest bardzo zaskakujące i w tym sezonie bardzo  się o tym przekonamy. Ja, robiąc siódmą edycję myślałem, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, a już pierwszy, drugi i trzeci odcinek i jest zupełnie nowa historia , także to jest zupełnie nowy program - powiedział Konrad Smuda, reżyser programu "Rolnik szuka żony". Zapowiada się naprawdę ciekawy program i wygląda na to, że niektórzy uczestnicy z poprzednich edycji zamierzają oglądać "Rolnik szuka żony" 7. Adrian Berkowicz z sentymentem wspomina nagranie czołówki do programu: Też kojarzę doskonale te pole😁 - wyznał rolnik na Instagramie Obejrzyjcie krótką zapowiedź i zobaczcie, kto pojawi się w siódmej edycji "Rolnik...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner