Kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Mat. promocyjne, "Rolnik szuka żony" TVP
Newsy

Oto kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony". Do kogo można wysyłać listy?

Kim są uczestnicy 7. edycji "Rolnik szuka żony? Do kogo można wysyłać listy? Jakie trzeba spełnić wymagania?

Za nami pilotażowy odcinek 7. edycji "Rolnik szuka żony". W odcinku inaugurującym najnowszy sezon poznaliśmy aż dziewięciu kandydatów (w tym dwie kandydatki), którzy spróbują znaleźć miłość na antenie hitowego programu TVP. Kogo zobaczymy na ekranach i jakie mają wymagania odnośnie przyszłych partnerów i partnerek? Poznajcie kandydatów, do których można wysyłać listy!

Zgłoszenia do kandydatów można wysyłać od 29 maja. 

Zobacz także: Szykuje się wyjątkowa edycja "Rolnik szuka żony"! Do programu zgłosiło się... rodzeństwo!

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Rolnik szuka żony 7" - rolnicy, którzy zgłosili się do siódmej edycji 

Dawid, 29 lat, woj. wielkopolskie

Dawid ma 29 lat. Mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami. Jego pasją są nowinki technologiczne oraz uwielbia motywować do działania innych. Jest osobą, na którą zawsze można liczyć. Jego cechą jest uczuciowość. 
Rolnik jest bardzo związany z rodzicami a ich relacje są dla niego wzorem. Chciałby w przyszłości stworzyć rodzinę, chociaż ma za sobą trudny związek, który trwał 8 lat i niestety zakończył się zdradą ze strony partnerki. 

Jego wymarzona kandydatka powinna być katoliczką, ponieważ rolnik marzy o ślubie kościelnym. Kobieta może mieć dziecko oraz może być rozwiedziona. Jego granica wiekowa to od 23 do 35 lat. 

Dawid ma 176 cm wzrostu i jest szczupłym, wrażliwym mężczyzną o niebieskich oczach. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP), ale jak dotąd przez życie idzie sam. - czytamy na jego profilu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Joanna, 39 lat, woj. warmińsko-mazurskie 

Joanna ma 39 lat, 165 cm wzrostu, niebieskie oczy i blond włosy. Z wykształcenia jest ekonomistką. Aktualnie prowadzi gospodarstwo, na którym zajmuje się hodowlą drobiu. Zatrudnia pracowników, a sama zajmuje się stroną ekonomiczną działalności. 

W przyszłości chciałaby założyć rodzinę, mieć męża oraz dzieci. 

Od rodziców dostałam dużo miłości więc potrafię ją odwzajemnić i potrafię ją pielęgnować. 

Jej partner powinien być osobą, na której można polegać. Powinien być szczery, uczciwy, mieć silny charakter, ponieważ ona również jest zdecydowana. Joanna chciałaby, żeby jej mężczyzna był wysoki. Miał od 180-190 cm wzrostu. Powinien być w wieku od 35 do 44 lat, najlepiej brunet. Joanna chciałaby, żeby nie posiadał dzieci z poprzednich związków. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Józef, 66 lat, woj. lubelskie 

Józef jest 66-letnim wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, wcześniej pracował jako policjant. Ma własny sad oraz pasjonuje się hodowlą pszczół. 

16 lat temu stracił żonę, która zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Spędzili razem 30 pięknych lat. Od tamtej pory spotkał wiele ciekawych kobiet, ale niestety ich drogi rozchodziły się, m. in. z tego powodu, że rolnik nie chciałby zmieniać miejsca zamieszkania. 

Józef pomimo ciężkich doświadczeń nie stracił pogody ducha. Nie wyklucza ponownego ślubu kościelnego i z chęcią wyprawiłby wesele z rozmachem. U kobiet zwraca uwagę na kobiece kształty. Chciałby, aby jego partnerka była młodsza od niego co najmniej z 10 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Sławomir, 34 lata, woj. wielkopolskie 

Sławomir jest samotnym rolnikiem z Wielkopolski. Jest człowiekiem bardzo pracowitym i zaradnym.  Cechuje go poczucie humoru, jest duszą towarzystwa i uwielbia jeździć na motorze. Ma 175 cm wzrostu i jest brunetem.

Chciałby, aby jego przyszła partnerka również pomagała mu w gospodarstwie. Zależy mu, aby była pracowita i wyrozumiała oraz chciała związać swoją przyszłość z jego miejscem zamieszkania. Jest osobą wierzącą i marzy o ślubie kościelnym. Nie ma nic przeciwko partnerce, która posiada już dzieci, natomiast nie chciałby wiązać się z rozwódką. Jego wymarzona partnerka powinna mieć mniej więcej tyle samo lat co on, chociaż wolałby, aby była młodsza. W przyszłości chciałby mieć syna i zamieszkać z rodziną w swoim rodzinnym domu razem ze swoimi rodzicami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Paweł 38 lat, woj. dolnośląskie 

Paweł ma 38 lat i hoduje szkockie krowy wysokogórskie. Ma ich ok. 100. To nie jest jego pierwszy występ w telewizji. Kilka lat temu wziął udział w programie „Wyspa Przetrwania”.

Paweł od dwóch lat jest singlem, ale to był jego świadomy wybór. Uwielbia sport i dużo biega. Jego wymarzona partnerka powinna być spontaniczna, odważna i lubić odkrywać świat. Chciałby, żeby również podzielała jego pasję, jaką jest bieganie, ponieważ to ważna część jego życia. 

Sposób bycia kobiety ma dla Pawła większe znaczenie niż jej wygląd. Chciałby poznać miłość swojego życia w ciągu najbliższych 2 lat. Jego marzeniem jest mieć troje dzieci. Idealny wiek kobiety to od 25 do 30 kilku lat.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Magdalena, 26 lat, woj. wielkopolskie 

Magdalena ma 26 lat i razem z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo, w którym zajmują się uprawą zbóż, kukurydzy i ziemniaków. Jej pasją jest również kosmetologia. Dodatkowo pracuje jako stylistka rzęs i paznokci.

Magdalena przyznała, że ma wrażenie, że jest zbyt silną kobietą, co sprawia, że mężczyźni się jej boją. Uwielbia jeździć na motocyklu. 
Ma za sobą nieudane małżeństwo, gdyż została zdradzona zaledwie pół roku po ślubie. Ciężko jej było otworzyć się na nowe relacje. Dziś wie, że jest już gotowa na to, aby zawrzeć kolejny związek małżeński. Chciałaby zbudować szczęśliwą rodzinę. Od przyszłego partnera nie wymaga, aby zajmował się rolnictwem. 

Nie ma swojego typu mężczyzny, ale zależy jej, aby był wrażliwy. Nie chciałaby, aby był od niej młodszy ale nie będzie jej przeszkadzało, gdy będzie sporo starszy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Do programu "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy w historii zgłosili się bracia. Piotr i Jakub pochodzą z spod Radomia. 

Piotr, 31 lat, woj. mazowieckie 

Piotr zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony" wraz z młodszym bratem. Prowadzi duże rodzinne gospodarstwo. Zajmuje się pracą na polu oraz dbaniem o sprawność maszyn. 

Uczestnik ma za sobą ma trzy związki – wszystkie rozpadły się, bo jego wybranki nie wyobrażały sobie życia na wsi. Ma 31 lat i 180 cm wzrostu. Na co dzień jest bardzo aktywny i żyje szybko, chociaż stara się to zmienić. 
Piotr nie ma ideału kobiety. Najważniejsze dla niego jest to, aby jego partnerka była cierpliwa, lojalna, prawdomówna i życzliwa. Chciałby, żeby jego partnerka była szczupła, zgrabna oraz młodsza od niego. W przyszłości chciałby wziąć ślub kościelny i mieć dzieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Jakub, 26 lat, woj. mazowieckie 

Jakub ma 26 lat. W gospodarstwie, które prowadzi wraz z bratem Piotrem, odpowiedzialny jest za zwierzęta.

Pomimo tego, że jest singlem to nie czuje się samotny, ponieważ pracując na gospodarstwie cały czas przebywa wśród ludzi. Chciałby poznać kobietę, z którą spędzi resztę życia. Chciałby, aby była szczera i mówiła wprost o swoich uczuciach. Od wyglądu są dla niego ważniejsze cechy osobowości tj. lojalność, wyrozumiałość i akceptacja. Wykształcenie również nie ma dla niego znaczenia. 

Cechy wyglądu wymarzonej partnerki? 175 cm, piękny uśmiech oraz szczupła budowa ciała. Jakub jest także wierzący i chciałby w przyszłości wziąć ślub kościelny. Jest już gotowy na założenie rodziny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Maciej, 31 lat, woj. wielkopolskie 

Maciej ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Uwielbia zgłębiać wiedzę i dużo czyta. Jest nieśmiały względem kobiet, które mu się podobają i chciałby to przełamać. 

Jego wymarzona partnerka nie musi być po studiach ale chciałby, aby była mądra. Zależy mu na naturalnej kobiecie, która nie maluje się zbyt mocno. Jego ideałem jest brunetka ze szczupłą sylwetką. Chciałby stworzyć wielodzietną rodzinę. 

Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka – uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat młodsza. Chciałby też, aby podobnie jak on, dziewczyna miała czystą kartę i była bez zobowiązań. Wierzy jednak w miłość od pierwszego wejrzenia dlatego uważa, że dziecko czy wcześniejszy rozwód partnerki nie zaważyłyby na jego decyzji - czytamy na Facebooku 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Zobacz także: Dwie uczestniczki w zapowiedzi 7. edycji "Rolnik szuka żony"! Wejdą do programu?

Jak myślicie, kto spośród tej dziewiątki dostanie się do programu? Kto ma szansę na największą liczbę listów? 

Listy do wybranych kandydatów można przesyłać do 29 maja. Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie programu. 

Zobacz także
Natalia z "Rolnik szuka żony" wytknęła szczegół na zdjęciu Adriana

Natalia z "Rolnik szuka żony" zauważyła ważny szczegół na zdjęciu Adriana. Na to uwagę mogła zwrócić tylko kobieta

Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce

Niepokojące zdjęcie Diany z "Rolnik szuka żony". Skąd takie słowa?! 

 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zapytani o ślub! Ich reakcja jest bardzo wymowna
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" o swoim ślubie. Kiedy się odbędzie?

Ilona i Adrian są jedną z najpopularniejszych par szóstej edycji " Rolnik szuka żony ". Ich związek rozwija się w szybkim tempie, co widać w mediach społecznościowych, gdzie oboje publikują romantyczne zdjęcia pełne miłości. Już od dawna pojawiają się pytania o zaręczyny i ślub, a fani programu tuż po zakończeniu emisji widzieli parę przed ołtarzem. Postanowiliśmy zapytać Ilonę i Adriana czy faktycznie planują zaręczyny... Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co odpowiedział uczestnik "Rolnika". Pochwalą się tym wydarzeniem publicznie? Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" ma nadal kontakt z Kubą?! Zdradziła, dlaczego się rozstali i czy ma nowego partnera    

Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
Smutne wyznanie Józefa z "Rolnik szuka żony": "Rodzina się mnie wyrzekła"
Rolnik szuka żony 7: Józef i jego przykre wyznanie!

Józef z " Rolnik szuka żony " w szczerej rozmowie z Martą Manowską przyznał, że rodzina nie akceptuje jego decyzji o udziale w programie TVP. Czy najbliżsi nie chcą, aby rolnik szukał miłości na oczach milionów Polaków? Smutne wyznanie uczestnika zaskoczyło widzów. Co dokładnie powiedział o sytuacji z rodziną?  Zobacz także:  Wpadka Józefa w drugim odcinku "Rolnik szuka żony" 7! "Nie wiem skąd to pytanie"! Smutne wyznanie Józefa z "Rolnik szuka żony"  We wczorajszym odcinku "Rolnik szuka żony" rolnicy wreszcie po raz pierwszy spotkali wybrane przez siebie kandydatki. Józef już na wejściu został przywitany brawami, jednocześnie panie dostrzegły w nim gentlemana. 66-latek nie ukrywał swojej radości z powodu tego, że to właśnie on dostał szansę na znalezienie miłości w programie. Jednak jak się okazuje, nie może liczyć na wsparcie rodziny.  We wczorajszym odcinku mogliśmy zobaczyć smutny fragment, w którym Józef zwierza się Marcie Manowskiej, że rodzina nie akceptuje jego decyzji o udziale w programie. Padły gorzkie słowa:  Rodzina wyrzekła się mnie, odwrócili się Jednak sympatyczny senior mimo wszystko postanowił dać szansę miłości. Trzymamy kciuki, aby dzięki tej odważnej decyzji mógł ponownie się zakochać. A sądząc po pierwszych randkach, wszystko jest na dobrej drodze. Już za tydzień przekonamy się, które pięć pań dostanie zaproszenie na jego gospodarstwo.  Zobacz także:  Maciej z „Rolnik szuka żony” najbardziej czekał na Monikę! Czy po spotkaniu ją wybierze? „Wszystko aż we mnie chodzi” Józef z "Rolnik szuka żony" w szczerej rozmowie z Martą Manowską przyznał, że jego rodzina potępia jego udział w programie. ...

Paweł z Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Paweł z "Rolnik szuka żony" w przeszłości wystąpił w programie Polsatu! Pamiętacie w którym? 
W jakim programie wystąpił Paweł, kandydat do siódmej edycji "Rolnik szuka żony"?

W jakim programie wystąpił Paweł, kandydat do siódmej edycji "Rolnik szuka żony"? W Wielkanocną niedzielę Telewizyjna Jedynka pokazała zerowy odcinek najnowszej odsłony hitu o poszukujących miłości rolnikach. W programie poznaliśmy wizytówki dziewięciu kandydatów ( w tym dwóch kobiet), którzy teraz czekają na listy zainteresowanych nimi kobiet i mężczyzn. Wśród osób, które chcą znaleźć wielką miłość jest Paweł. Okazuje się, że 38-letni rolnik kilka lat temu wziął udział w innym hitowym show! Pamietacie? Paweł z "Rolnik szuka żony" wystąpił w programie Polsatu Okazuje się, że Paweł, który chciałby dostać się do siódmej edycji "Rolnik szuka żony" ma już za sobą telewizyjny debiut. Rolnik kilka lat temu wystąpił w hitowym programie Polsatu "Wyspa przetrwania"! Show było emitowane jesienią 2017 roku, a Paweł odpadł z konkurencji w ósmym odcinku "Wyspy przetrwania".  Dziś Paweł postanowił zgłosić się do "Rolnik szuka żony"! Jakiej kobiety szuka kandydat do siódmej edycji programu TVP? Zależy mu też, aby jego przyszła wybranka była od niego młodsza lub w podobnym wieku. Powinna mieć też własne pasje, ale miło by mu było, gdyby interesowała się tym, co on robi i od czasu do czasu zechciała mu w tym pomóc. Ideał to szczupła, pełna pozytywnej energii wysportowana i szczera dziewczyna, gotowa na przeprowadzkę do niego. Paweł uważa, że oczywiście łatwiej byłoby związać się z kobieta z czystą kartą, ale każdy ma u niego szansę – przeszłość partnerki niczego nie przesądza- czytamy na Instagramie. Pamiętacie Pawła w programie "Wyspa przetrwania"? Myślicie, że rolnik dostanie się również do siódmej edycji show "Rolnik szuka żony"? ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik