Kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Mat. promocyjne, "Rolnik szuka żony" TVP

Oto kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony". Do kogo można wysyłać listy?

	Kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Mat. promocyjne, "Rolnik szuka żony" TVP

Za nami pilotażowy odcinek 7. edycji "Rolnik szuka żony". W odcinku inaugurującym najnowszy sezon poznaliśmy aż dziewięciu kandydatów (w tym dwie kandydatki), którzy spróbują znaleźć miłość na antenie hitowego programu TVP. Kogo zobaczymy na ekranach i jakie mają wymagania odnośnie przyszłych partnerów i partnerek? Poznajcie kandydatów, do których można wysyłać listy!

Zgłoszenia do kandydatów można wysyłać od 29 maja. 

Zobacz także: Szykuje się wyjątkowa edycja "Rolnik szuka żony"! Do programu zgłosiło się... rodzeństwo!

"Rolnik szuka żony 7" - rolnicy, którzy zgłosili się do siódmej edycji 

Dawid, 29 lat, woj. wielkopolskie

Dawid ma 29 lat. Mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami. Jego pasją są nowinki technologiczne oraz uwielbia motywować do działania innych. Jest osobą, na którą zawsze można liczyć. Jego cechą jest uczuciowość. 
Rolnik jest bardzo związany z rodzicami a ich relacje są dla niego wzorem. Chciałby w przyszłości stworzyć rodzinę, chociaż ma za sobą trudny związek, który trwał 8 lat i niestety zakończył się zdradą ze strony partnerki. 

Jego wymarzona kandydatka powinna być katoliczką, ponieważ rolnik marzy o ślubie kościelnym. Kobieta może mieć dziecko oraz może być rozwiedziona. Jego granica wiekowa to od 23 do 35 lat. 

Dawid ma 176 cm wzrostu i jest szczupłym, wrażliwym mężczyzną o niebieskich oczach. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP), ale jak dotąd przez życie idzie sam. - czytamy na jego profilu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Joanna, 39 lat, woj. warmińsko-mazurskie 

Joanna ma 39 lat, 165 cm wzrostu, niebieskie oczy i blond włosy. Z wykształcenia jest ekonomistką. Aktualnie prowadzi gospodarstwo, na którym zajmuje się hodowlą drobiu. Zatrudnia pracowników, a sama zajmuje się stroną ekonomiczną działalności. 

W przyszłości chciałaby założyć rodzinę, mieć męża oraz dzieci. 

Od rodziców dostałam dużo miłości więc potrafię ją odwzajemnić i potrafię ją pielęgnować. 

Jej partner powinien być osobą, na której można polegać. Powinien być szczery, uczciwy, mieć silny charakter, ponieważ ona również jest zdecydowana. Joanna chciałaby, żeby jej mężczyzna był wysoki. Miał od 180-190 cm wzrostu. Powinien być w wieku od 35 do 44 lat, najlepiej brunet. Joanna chciałaby, żeby nie posiadał dzieci z poprzednich związków. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Józef, 66 lat, woj. lubelskie 

Józef jest 66-letnim wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, wcześniej pracował jako policjant. Ma własny sad oraz pasjonuje się hodowlą pszczół. 

16 lat temu stracił żonę, która zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Spędzili razem 30 pięknych lat. Od tamtej pory spotkał wiele ciekawych kobiet, ale niestety ich drogi rozchodziły się, m. in. z tego powodu, że rolnik nie chciałby zmieniać miejsca zamieszkania. 

Józef pomimo ciężkich doświadczeń nie stracił pogody ducha. Nie wyklucza ponownego ślubu kościelnego i z chęcią wyprawiłby wesele z rozmachem. U kobiet zwraca uwagę na kobiece kształty. Chciałby, aby jego partnerka była młodsza od niego co najmniej z 10 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Sławomir, 34 lata, woj. wielkopolskie 

Sławomir jest samotnym rolnikiem z Wielkopolski. Jest człowiekiem bardzo pracowitym i zaradnym.  Cechuje go poczucie humoru, jest duszą towarzystwa i uwielbia jeździć na motorze. Ma 175 cm wzrostu i jest brunetem.

Chciałby, aby jego przyszła partnerka również pomagała mu w gospodarstwie. Zależy mu, aby była pracowita i wyrozumiała oraz chciała związać swoją przyszłość z jego miejscem zamieszkania. Jest osobą wierzącą i marzy o ślubie kościelnym. Nie ma nic przeciwko partnerce, która posiada już dzieci, natomiast nie chciałby wiązać się z rozwódką. Jego wymarzona partnerka powinna mieć mniej więcej tyle samo lat co on, chociaż wolałby, aby była młodsza. W przyszłości chciałby mieć syna i zamieszkać z rodziną w swoim rodzinnym domu razem ze swoimi rodzicami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Paweł 38 lat, woj. dolnośląskie 

Paweł ma 38 lat i hoduje szkockie krowy wysokogórskie. Ma ich ok. 100. To nie jest jego pierwszy występ w telewizji. Kilka lat temu wziął udział w programie „Wyspa Przetrwania”.

Paweł od dwóch lat jest singlem, ale to był jego świadomy wybór. Uwielbia sport i dużo biega. Jego wymarzona partnerka powinna być spontaniczna, odważna i lubić odkrywać świat. Chciałby, żeby również podzielała jego pasję, jaką jest bieganie, ponieważ to ważna część jego życia. 

Sposób bycia kobiety ma dla Pawła większe znaczenie niż jej wygląd. Chciałby poznać miłość swojego życia w ciągu najbliższych 2 lat. Jego marzeniem jest mieć troje dzieci. Idealny wiek kobiety to od 25 do 30 kilku lat.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Magdalena, 26 lat, woj. wielkopolskie 

Magdalena ma 26 lat i razem z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo, w którym zajmują się uprawą zbóż, kukurydzy i ziemniaków. Jej pasją jest również kosmetologia. Dodatkowo pracuje jako stylistka rzęs i paznokci.

Magdalena przyznała, że ma wrażenie, że jest zbyt silną kobietą, co sprawia, że mężczyźni się jej boją. Uwielbia jeździć na motocyklu. 
Ma za sobą nieudane małżeństwo, gdyż została zdradzona zaledwie pół roku po ślubie. Ciężko jej było otworzyć się na nowe relacje. Dziś wie, że jest już gotowa na to, aby zawrzeć kolejny związek małżeński. Chciałaby zbudować szczęśliwą rodzinę. Od przyszłego partnera nie wymaga, aby zajmował się rolnictwem. 

Nie ma swojego typu mężczyzny, ale zależy jej, aby był wrażliwy. Nie chciałaby, aby był od niej młodszy ale nie będzie jej przeszkadzało, gdy będzie sporo starszy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Do programu "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy w historii zgłosili się bracia. Piotr i Jakub pochodzą z spod Radomia. 

Piotr, 31 lat, woj. mazowieckie 

Piotr zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony" wraz z młodszym bratem. Prowadzi duże rodzinne gospodarstwo. Zajmuje się pracą na polu oraz dbaniem o sprawność maszyn. 

Uczestnik ma za sobą ma trzy związki – wszystkie rozpadły się, bo jego wybranki nie wyobrażały sobie życia na wsi. Ma 31 lat i 180 cm wzrostu. Na co dzień jest bardzo aktywny i żyje szybko, chociaż stara się to zmienić. 
Piotr nie ma ideału kobiety. Najważniejsze dla niego jest to, aby jego partnerka była cierpliwa, lojalna, prawdomówna i życzliwa. Chciałby, żeby jego partnerka była szczupła, zgrabna oraz młodsza od niego. W przyszłości chciałby wziąć ślub kościelny i mieć dzieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Jakub, 26 lat, woj. mazowieckie 

Jakub ma 26 lat. W gospodarstwie, które prowadzi wraz z bratem Piotrem, odpowiedzialny jest za zwierzęta.

Pomimo tego, że jest singlem to nie czuje się samotny, ponieważ pracując na gospodarstwie cały czas przebywa wśród ludzi. Chciałby poznać kobietę, z którą spędzi resztę życia. Chciałby, aby była szczera i mówiła wprost o swoich uczuciach. Od wyglądu są dla niego ważniejsze cechy osobowości tj. lojalność, wyrozumiałość i akceptacja. Wykształcenie również nie ma dla niego znaczenia. 

Cechy wyglądu wymarzonej partnerki? 175 cm, piękny uśmiech oraz szczupła budowa ciała. Jakub jest także wierzący i chciałby w przyszłości wziąć ślub kościelny. Jest już gotowy na założenie rodziny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Maciej, 31 lat, woj. wielkopolskie 

Maciej ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Uwielbia zgłębiać wiedzę i dużo czyta. Jest nieśmiały względem kobiet, które mu się podobają i chciałby to przełamać. 

Jego wymarzona partnerka nie musi być po studiach ale chciałby, aby była mądra. Zależy mu na naturalnej kobiecie, która nie maluje się zbyt mocno. Jego ideałem jest brunetka ze szczupłą sylwetką. Chciałby stworzyć wielodzietną rodzinę. 

Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka – uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat młodsza. Chciałby też, aby podobnie jak on, dziewczyna miała czystą kartę i była bez zobowiązań. Wierzy jednak w miłość od pierwszego wejrzenia dlatego uważa, że dziecko czy wcześniejszy rozwód partnerki nie zaważyłyby na jego decyzji - czytamy na Facebooku 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Zobacz także: Dwie uczestniczki w zapowiedzi 7. edycji "Rolnik szuka żony"! Wejdą do programu?

Jak myślicie, kto spośród tej dziewiątki dostanie się do programu? Kto ma szansę na największą liczbę listów? 

Listy do wybranych kandydatów można przesyłać do 29 maja. Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie programu. 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11