Już dziś, 2 marca, rusza najnowsza edycja "Ninja Warrior Polska"! To już trzecia odsłona wyjątkowego programu Polsatu prowadzonego przez Karolinę Gilon. W hicie stacji z pewnością znów nie zabraknie wielkich emocji, które zagwarantują nam wysportowanych kobiety, uczestniczki "Ninja Warrior Polska".

Reklama

Trzeci sezon „Ninja Warrior Polska” jest pod hasłem "kobiety"! I bardzo się z tego cieszę. Kibicowałam i trzymałam kciuki o wiele bardziej niż zwykle. Udział w tym programie to dla mnie niesamowite doświadczenie i ogromne wyzwanie i wierzę, że nasze uczestniczki zmobilizują kolejne dziewczyny przed telewizorami do walki i spróbowania swoich sił na torze Ninja Warrior- zdradziła Karolina Gilon, prowadząca show.

Kim są kobiety, które wystąpią w trzecim sezonie "Ninja Warrior Polska"? W show pojawią się: 29-letnia Agata Bagrowska z miejscowości Reguły. Agata jest bizneswoman i prowadzi własną agencję reklamową. Po godzinach tańczy pole dance i jest instruktorem OCR.

To mój drugi raz w programie. Za pierwszym razem odpadłam na torze eliminacyjnym. Od kiedy wpadłam do basenu, codziennie ćwiczę, aby w końcu dojść do półfinału- wyznała uczestniczka hitu Polsatu.

Kolejną uczestniczką programu jest Marta Staroń, 37-letnia dietetyczka z Młoszowa. Marta od lat walczy z chorobą- łysieniem plackowatym. Kobieta należy do grupy "Gołe Plecy", której uczestniczki zdobywają szczyty górskie, a swój sukces uwieczniają gołymi plecami. W "Ninja Warrior Polska" pojawi się również mistrzyni świata w kickboxingu, Róża Gumienna.

Całe życie trzeba się sprawdzać – mówi Róża Gumienna. Teraz tak naprawdę weryfikuję swoje umiejętności sportowe w oktagonie, bo przeszłam do MMA. Życiowo jestem ryzykantką. Próbuję różnych nowych rzeczy, nie lubię nudy, dlatego też jestem tutaj w programie. Jak oceniam moje szanse? Zobaczymy! Jak pierwszy raz zobaczyłam tor, byłam przerażona!- dodała.

Kolejną kobietą, którą zobaczymy w programie jest 33-letnia Agnieszka Szałkowska. Kobieta pochodzi z Bydgoszczy i jest psychoterapeutką z tytułem doktora nauk medycznych.

Jestem aktywną kobietą, która od zawsze chciała robić wszystko, dlatego zaginałam czasoprzestrzeń tak, aby na to wszystko starczyło mi czasu. Realizuję siebie w pracy w szpitalu, pracy na Uniwersytecie jako wykładowca oraz jako psychoterapeuta w gabinecie prywatnym. Drugą moją pasją jest sport, a trzecią - przyroda. Angażuję się w akcje sprzątania świata czy dokarmiania zwierząt- zdradziła Agnieszka Szałkowska.

W sportowej rywalizaji weźmie również udział Julia Maciuszek z Wrocławia. Julia ma 21 lat i studiuje na AWF-ie, trenuje karate, akrobatykę i biegi OCR.

Zobacz także

Zdecydowałam się wziąć udział w „Ninja Warrior Polska”, bo bardzo lubię przygody i chcę sprawdzić swoje umiejętności na tym bardzo trudnym torze – mówi studentka.

W "Ninja Warrior Polska" pojawi się również 21 letnia Paula Paola z Warszawy, która jest gwiazdą TIK TOKa.

Sport to tak naprawdę całe moje - wyznaje. - Od dziecka miałam z nim styczność, więc to jest idealny program dla mnie!

Będziecie oglądać trzecią edycję "Ninja Warrior Polska"? My z pewnością! Przypominamy, że program rusza 2 marca i będzie pokazywany w każdy wtorek o godzinie 20:05!

Zobacz także: Karolina Gilon, prowadząca Love Island" i "Ninja Warrior", schudła 15 kilogramów! Wiemy, jak to zrobiła

2 marca rusza 3. edycja "Ninja Warrior Polska".

mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama