"Rozmowa kwalifikacyjna do Tańca z Gwiazdami". Zabawny spot reklamowy
Facebok Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami
TV-Show

"Rozmowa kwalifikacyjna do Tańca z Gwiazdami"! Tak gwiazdy walczyły o angaż

Gwiazdy 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" w zabawnym spocie pt. "Rozmowa kwalifikacyjna do Tańca z gwiazdami".

Jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Już 6 marca po raz pierwszy zobaczymy, jak radzą sobie na scenie uczestnicy. 

W tym roku o Kryształową Kulę zawalczą: Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Bogdan Kalus, Ania Karwan, Sylwia Lipka, Tomasz Oświeciński, Milena Rostkowska-Galant, Julia Wieniawa, Sylwester Wilk i Edyta Zając. 

Jeżeli na parkiecie pójdzie im tak samo dobrze, jak na "rozmowie kwalifikacyjnej do Tańca z Gwiazdami", to jesteśmy o nich spokojni. Zobaczcie zabawny spot reklamujący wiosenną edycję "Tańca z Gwiazdami" z udziałem uczestników. 

Zobacz także: Sylwia i Mikołaj z "Love Island" ostro trenują do "Tańca z gwiazdami"! Jak im idzie?

Wieniawa czy Gąsiewska? Rozenek czy Doda? Kto wygląda najlepiej w kostiumie kąpielowym? Zobacz!

"Taniec z Gwiazdami" 2020 - spot reklamowy 

Najnowszy spot reklamujący "Taniec z Gwiazdami" podbija sieć. Gwiazdy, które zobaczymy na parkiecie 11. edycji show, wzięły udział w reklamie w charakterze "rozmowy kwalifikacyjnej do Tańca z Gwiazdami". Po tym, co usłyszycie, nie będziecie zdziwieni, że bez zająknięcia dostały ten angaż!

Ta reklama to najśmieszniejsze, co dziś zobaczycie. Poniżej przestawiamy kilka z hitowych wypowiedzi z zabawnego spotu: 

Dlaczego chcesz wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami"?

- Poczucie rytmu mam... W końcu grałam w "Rytmie Serca". - Julia Wieniawa.
- Agent powiedział mi, że dobrze mi to zrobi - Edyta Zając.
- Do tego namówiły mnie "Przyjaciółki" - Nicole Bogdanowicz. 
- Zanim zacząłem pakować, po prostu kochałem balet. Znaczy balować lubiłem... - Tomasz Oświeciński.
- Kryształowa kula będzie świetnie wyglądała przy moich nagrodach. Znaczy nagrodzie. Jednej. - Anna Karwan.

Internauci są zachwyceni tym pomysłem na reklamę nowej edycji.  

Zobacz także: Iwona Cichosz jest w ciąży! To było największe marzenie gwiazdy "Tańca z gwiazdami"

Zobacz cały spot przedstawiający "rozmowę kwalifikacyjną do "Tańca z Gwiazdami". Was również przekonałyby te odpowiedzi? Zobaczcie zabawny spot zapowiadający najchodzącą edycję show! 

Są dwie części! 

11. edycja Tańca z Gwiazdami startuje już 6 marca w Telewizji Polsat. Poprzednim razem Kryształowa Kula trafiła w ręce Damiana Kordasa. Komu uda się powtórzyć jego sukces? 

Damian Kordas wygrał
ONS

 

Sylwester Wilk
Instagram
TV-Show
Kim jest Sylwester Wilk, nowy uczestnik "Tańca z gwiazdami"? Jego historia wzrusza do łez!
Przedstawiamy wam Sylwestra Wilka, niepełnosprawnego sportowca, który powalczy o Kryształową Kulę w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"!

Polsat ujawnił już pełną listę uczestników nowej edycji "Tańca z gwiazdami" ! Wśród nich znalazła się niesamowita postać. Jest nią Sylwester Wilk, którego widzowie mogą kojarzyć z innego show Polsatu - "Ninja Warriors". Tuż przed finałem sportowiec uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego stracił nogę tuż pod kolanem. Jak poradzi sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Przekonamy się o tym już niedługo! Zobaczcie, nasze wideo, aby lepiej poznać Sylwestra Wilka! Będziecie mu kibicować w "Tańcu z gwiazdami"? Zobacz także:  To już oficjalnie! Sylwia Madeńska z "Love Island" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Czy będzie w parze z Mikołajem? 

Edyta Zając w "Tańcu z gwiazdami"
East News
Newsy
Kontuzja Edyty Zając na treningach do "Tańca z Gwiazdami"! Pojawi się w pierwszym odcinku?
Edyta Zając opowiedziała o przygotowaniach do "Tańca z Gwiazdami".

Edyta Zając opowiedziała o przygotowaniach do "Tańca z Gwiazdami". Uczestniczka najnowszej edycji tanecznego show zdradziła, że doznała urazu żeber! Już za kilka tygodni rozpocznie się jedenasta odsłona uwielbianego przez widzów programu. Tym razem o Kryształową Kulę będą walczyć m.in. Julia Wieniawa, Anna Karwan, Nicole Bogdanowicz czy Tomasz Oświeciński. Swoje umiejętności taneczne zaprezentuje również Edyta Zając. Niestety, okazuje się, że piękna modelka podczas treningów zmagała się z urazem żeber! Jak się czuje? Edyta Zając szczerze o przygotowaniach do "TzG" Jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami" ruszy już 6 marca. Teraz wszystkie gwiazdy ostro trenują przed pierwszym występem na żywo. Niestety, podczas treningów zdarzają się kontuzje- doskonale wie o tym Edyta Zając, która w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że doznała urazu żeber. Edyta zdradziła, że przez pierwsze kilka dni zmagała się z bólem.  Miałam zapalenie mięśnia międzyżebrowego. Byłam na USG i okazało się, że na szczęście nic nie jest złamane ani pęknięte, żebra są całe - zdradziła w rozmowie z "SE". Na szczęście udział Edyty Zając w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie jest zagrożony i już wkrótce będziemy mogli zobaczyć, jak radzi sobie na parkiecie. Jej taneczny partner zapewnia, że idzie jej świetnie! Edyta świetnie daje sobie radę- przyznał Michał Bartkiewicz.  Będziecie kibicować Edycie Zając w "Tańcu z Gwiazdmi"? Zobacz także:   "Rozmowa kwalifikacyjna do Tańca z Gwiazdami"! Tak gwiazdy walczyły o angaż Edyta Zając doznała urazu żeber. Modelka weźmie udział w 11. edycji show Polsatu.            ...

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner