Seweryn z "Rolnik szuka żony" i jego ukochana Magdalena stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani jakiś czas temu powiedzieli sobie "tak", a w sieci pojawiło się mnóstwo pięknych kadrów z uroczystości. Teraz zakochani zdecydowali się na szczery wywiad, w którym zdradzili szczegóły ceremonii. Okazuje się, że wiele rzeczy ustalali razem, jednak o jednym szczególe pan młody nie mógł dowiedzieć się wcześniej!

Reklama

"Rolnik szuka żony": Seweryn i Magdalena o szczegółach ślubu

Seweryn z "Rolnik szuka żony 6" i Magda wzięli ślub. Rolnik w przeciwieństwie do ukochanej nie jest aktywny w mediach społecznościowych. Żona farmera chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia codziennego. Zaraz po ślubie pojawiły się pierwsze zdjęcia z ceremonii, a niedługo później Magdalena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" pokazali zdjęcia z hucznych poprawin. Teraz zakochani zdecydowali się udzielić wywiadu, w którym zdradzili szczegóły przygotowań do ślubu i wesela.

To był dla nas wyjątkowy moment. Przygotowywaliśmy się do niego przeszło półtora roku. Teraz już oficjalnie możemy powiedzieć, że wyruszyliśmy razem w nową drogę życia - powiedział Seweryn w rozmowie z "Na żywo".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pokazała pierwsze rodzinne zdjęcie. Fanki są pod wrażeniem jej figury

Zakochani przyznali, że do ślubu przygotowywali się wspólnie, a półtora roku było dla nich bardzo intensywnym oraz stresującym czasem. Magdalena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" zdecydowali, że jedynym elementem, którego nie chcą razem wybierać, jest suknia ślubna panny młodej. Rolnik dopiero przed ołtarzem mógł zobaczyć swoją przyszłą żonę w bajkowej kreacji.

Zobacz także

Tylko suknia była niespodzianką dla Seweryna, a całą resztę ustaliliśmy razem - przyznała Magdalena.

Instagram

Obecność Seweryna w programie "Rolnik szuka żony" była bardzo burzliwa. Farmer zasłynął z kłótni z jedną ze swoich kandydatek, w której oboje nie szczędzili sobie zarówno przykrych słów, jak i wzajemnych wyzwisk. Internauci zaraz po informacji o ślubie z Magdaleną zdecydowali się przypomnieć Sewerynowi z "Rolnik szuka żony" jego relacje z Marleną. Mimo złej sławy rolnikowi udało się znaleźć miłość "tuż za rogiem". Magdalena bowiem była jego bliską sąsiadką.

Całe życie czekałem na Madzię. Skoro jest przy mnie, nigdy nie będę już sam - powiedział w rozmowie z "Na żywo".

A wszystko zaczęło się od zwykłego spotkania na kawę...

Nie mogłam mu odmówić. Było coś niezwykłego w jego spojrzeniu. Potem z każdą rozmową przekonywałam się, że mamy w życiu te same cele i łączą nas wspólne pasje - przyznała Magdalena.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna zdradziła dokładny termin ślubu z Kamilem!

Instagram
Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama