Magda z "Rolnik szuka żony" planuje zaręczyny, Adam ma dziewczynę!
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Wydało się! Adam ma dziewczynę, poznał ją tydzień przed Magdą! 

Ostra sytuacja w "Rolnik szuka żony"! Magda dowiedziała się, że Adam ma dziewczynę i że poznał ją tuż przed show!

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 7" Magda miała okazję spotkać się ze wszystkimi swoimi kandydatami - Adamem, Pawłem i Mateuszem. Rolniczka nie była jednak szczególnie ciepło nastawiona do mężczyzn, gdyż uznała, że nie ma o czym z nimi rozmawiać. Podczas podsumowywania jej przygody w show na jaw wyszły jednak zaskakujące sprawy!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Adam z "Rolnik szuka żony 7" ma dziewczynę! Poznał ją przed Magdą!

Choć Magda dostała najwięcej listów w historii całego show, po poznaniu kandydatów i przyjęciu ich na gospodarstwie, z żadnym z nich nie stworzyła relacji! Rolniczka zarzucała mężczyznom brak zainteresowania, małe zaangażowanie, oni zaś nie czuli ciepła z jej strony. Tuż przed spotkaniem z Adamem, Mateuszem i Pawłem w finałowym odcinku Magda stwierdziła:

Taką niechęć mam do spotkania z nimi, bo nie wiem o czym miałabym z nimi rozmawiać, bo niezręcznie stawiać w ich sytuacji i wypominać, bo nie ma sensu do tego wracać […] Byłam rozczarowana ich przyjazdem na gospodarstwo - powiedziała.

Magda z

Kiedy Marta Manowska zapytała chłopaków, czy dobrze bawili się u Magdy, Mateusz szczerze przyznał:

W rzeczy samej, było świetnie. Poznałem ciekawych ludzi, no np. Adama i Pawła, z Magdą złapałem najgorszy kontakt, ale i tak bardzo lubię, szanuję, cieszę się, że mogłem poznać.

Następnie każdy z kandydatów tłumaczył, dlaczego nie wyszło im z Magdą. Mateusz stwierdził wówczas:

Przyjechałem poznać Magdę, byłem bardzo ciekawy jej osoby, uważam, że to jest dziewczyna bardzo przykuta do swojego gospodarstwa, nie jest spontaniczna jak ja, zacząłem się trochę wycofywać i mieć wątpliwości.

Magda była wyraźnie poruszona słowami chłopaka, stwierdziła, że nie szukała w programie szaleństw, na których zależało Mateuszowi. Potem zeszła kolej na Adama. Kobieta zaszokowała wszystkich swoim pytaniem:

Nie było tak, że ktoś był w Twoich myślach przed przyjazdem do mnie? Ktoś nowy w Twoim życiu? Dlatego byłeś taki wycofany?

Magda z

Po wielkim zdziwieniu nawet samej Manowskiej, Adam zaczął się tłumaczyć:

Ja poznałem tydzień przed tym wszystkim dziewczynę, było spotkanie jedno, dwa, nic niezobowiązujące, świeża znajomość. Nie uważam, że postąpiłem jakoś nieuczciwie bardzo. To było przed telefonem, przez zaproszeniem Magdy. Dowiedziałem się, że Magda chce mnie poznać i ja się z tą dziewczyną już nie widziałem.

Ostatecznie Adam przyznał, że jest z tajemniczą dziewczyną w związku:

Ja nie przepuszczałem, że coś mi wyjdzie z dziewczyną, którą poznałem tuż przed, zanim mnie Magda zaprosiła. Ja jestem z tą dziewczyną, jesteśmy parą, dobrze nam się układa.

Magda z

Magda nie mogła powstrzymać łez, ale szybko zapomniała o wszystkich trudnościach, kiedy przyszedł czas na rozmowę o jej nowym partnerze, Jakubie. On również wysłał list do Magdy, był nawet zaproszony do pierwszego etapu show, ostatecznie jednak nie przyjechał ze względu na pracę. Para od tamtego czasu regularnie się ze sobą widzi, Magda myśli nawet o przeprowadzce do Jakuba, bo męczą ją ciągłe podróże. Z kolei mężczyzna już szuka... pierścionka zaręczynowego:

Jest pierścionek mniej więcej wybrany, w planach są zaręczyny, ale jeszcze chwilkę dajcie nam może. 

Czy szykuje się więc kolejny ślub w "Rolnik szuka żony"? Po wielkich zawirowaniach Magda jest naprawdę szczęśliwa, więc kto wie?

Magda z

 

Paweł z "Rolnik szuka żony" i Magda
TV-Show
QUIZ: Wiesz, kto to powiedział? Pamiętne cytaty z "Rolnik szuka żony" 7

W każdej edycji "Rolnik szuka żony" pojawia się kilku uczestników i kandydatek, którzy zaskakują swoimi "złotymi myślami". Niektóre ich cytaty czy powiedzonka przechodzą do historii programu, jak np. "znak pokoju" Marka, "metaforycznie rzecz biorąc, będziemy budować metaforyczne mosty" Zbigniewa czy "zawsze miałam chłopaków bardziej miastowych, a miastowi chcą mieć dziewczynę przelotnie" Jessiki. Teraz prezentujemy Wam cytaty z siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Pamiętacie, kto je wypowiedział? 

Rozwiążcie quiz i koniecznie podzielcie się wynikiem w komentarzu!

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Tuż przed finałem Marta opublikowała zdjęcie z Pawłem! Co napisała o relacji z rolnikiem? 

W każdej edycji " Rolnik szuka żony " pojawia się kilku uczestników i kandydatek, którzy zaskakują swoimi "złotymi myślami". Niektóre ich cytaty czy powiedzonka przechodzą do historii programu, jak np. "znak pokoju" Marka, "metaforycznie rzecz biorąc, będziemy budować metaforyczne mosty" Zbigniewa czy "zawsze miałam chłopaków bardziej miastowych, a miastowi chcą mieć dziewczynę przelotnie" Jessiki. Teraz prezentujemy Wam cytaty z siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Pamiętacie, kto je wypowiedział?  Rozwiążcie quiz i koniecznie podzielcie się wynikiem w komentarzu! Zobacz także:   Rolnik szuka żony. Tuż przed finałem Marta opublikowała zdjęcie z Pawłem! Co napisała o relacji z rolnikiem? 

Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
TV-Show
Adam od Magdy z "Rolnik szuka żony" przeszedł metamorfozę! Zrobił to dla nowej dziewczyny?! 
Adam od Magdy z "Rolnik szuka żony" przeszedł metamorfozę! Zrobił to dla nowej dziewczyny?! 

Adam z "Rolnik szuka żony" jest w szczęśliwym związku! W finałowym odcinku okazało się, że aktualną partnerkę poznał tydzień przed wyjazdem na gospodarstwo Magdy. To ze względu na nią nie potrafił lub nie chciał się zaangażować w relację z rolniczką? Adam właśnie pokazał zdjęcie po wizycie u fryzjera. To dla nowej miłości zdecydował się na taką zmianę? Zobaczcie, jak dziś wygląda były kandydat Magdy z 7. sezonu.  Zobacz także:  TYLKO U NAS! Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! Mamy komentarz rolnika! Adam z "Rolnik szuka żony" przeszedł metamorfozę  Finał " Rolnik szuka żony " był bardzo emocjonujący, szczególnie jeżeli chodzi o wątek Magdy oraz jej kandydatów. Rolniczka wprost zapytała Adama czy jego wycofanie podczas kręcenia programu było spowodowane tym, że był zainteresowany kimś innym. Uczestnik nie zaprzeczył i wyznał, że tuż przez przyjazdem do rolniczki poznał inna kobietę. Dodał również, że było to kilka niezobowiązujących spotkań i początkowo nie wiązał z nową znajomością żadnych planów, dlatego udział w programie nie wydawał mu się nie w porządku wobec Magdy, którą szczerze chciał poznać.  Ostatecznie jednak okazało się, że z relacji z Magdą w "Rolnik szuka żony" nic nie wyszło, a Adam postanowił dać szansę kobiecie, którą poznał chwilę wcześniej. Jak sam przyznał podczas finałowego odcinka, tworzą teraz udany związek:  Ja nie przepuszczałem, że coś mi wyjdzie z dziewczyną, którą poznałem tuż przed, zanim mnie Magda zaprosiła. J a jestem z tą dziewczyną, jesteśmy parą, dobrze nam się układa. Czy to dla niej przeszedł mała metamorfozę? Adam niedługo po udziale w "rolniku" założył profil na Instagramie, a teraz pochwalił się zdjęciem po wizycie u...

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu. Adam świętuje z Mateuszem
screen z "Rolnik szuka żony"
Newsy
"Rolnik szuka żony": Magda odesłała kandydatów do domu! Adam świętuje z Mateuszem! "Witam w gronie singli"
"Rolnik szuka żony": Magda odesłała kandydatów do domu! Adam świętuje z Mateuszem! "Witam w gronie singli"

Magda z "Rolnik szuka żony" podjęła ostateczną decyzję w sprawie Pawła i Adama. Czy dała szansę, któremuś z nich? Czas wyboru okazał się być trudny i emocjonujący. W rozmowie z Martą Manowską padło wiele mocnych słów... Duży wpływ na decyzję rolniczki miały również jej przyjaciółki, które miały okazję poznać jej kandydatów. Magda nie chciała kontynuować relacji ani z Pawłem ani z Adamem. Jednak Adam nie wydaje się być przejęty... Decyzję Magdy świętował z Mateuszem!  Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Maciej spotyka się z dziewczyną spoza programu! Fani donoszą, że to znana dziennikarka Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu Przyszedł czas na przyjęcie na gospodarstwie Magdy z " Rolnik szuka żony " i przedstawienie kandydatów jej przyjaciółkom. Kobiety nie były oczarowane jednak ani Pawłem ani Adamem:  - A możesz powiedzieć, że nie chcesz żadnego?  - Oczywiście, to jest moje życie. (..) Jeszcze jest 400 listów, tam na pewno jest ten jeden jedyny. - Jeszcze raz je możesz przeanalizować?  - Mogę Magda nie była pewna tego, czy chciałaby dać szansę któremukolwiek z kandydatów. Niestety panowie na taką opinię pracowali przez cały pobyt na jej gospodarstwie. Rolniczka bardzo przeżywała to, że nie starają się o nią, a udział w programie traktują jak wakacje. Podczas dzisiejszego odcinka doszło również do spięcia pomiędzy Adamem a Pawłem.  Magda przyznała Marcie, że czuje nieszczerość ze strony Pawła. Prowadząca również zauważyła, że ciężko jest rolniczce patrzeć w jego stronę:  Zauważyłam to po drugim czy trzecim dniu. Paweł się zmienił o 180 stopni. Zaczął jakieś komplementy mówić, chociaż czułam, że są nieszczere. Przez...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner