Kasia i Tomasz z "Rolnik szuka żony" jeszcze do niedawna byli ulubioną parą widzów. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Uczestnicy show TVP nie chcą dzielić się szczegółami, które wpłynęły na zakończenie ich związku. Tomasz wydaje się nie tracić radości życia po rozstaniu. A co słychać u Kasi? Opublikowała relację. Na szczęście zdecydowanie ma na kogo liczyć.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Tak Kasia spędza czas po rozstaniu z Tomaszem

"Rolnik szuka żony" to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów randkowych. Widzowie cenią sobie naturalność uczestników, nic więc dziwnego, że emocjonują się również ich życiem po programie. W 9. edycji Kasia i Tomasz zaskoczyli widzów swoim związkiem. Początkowo rolnik wybrał inną, jednak ich drogi połączyły się tuż przed finałem show. Niestety czas po programie weryfikował ich relację. Okazało się, że Kasia i Tomasz z "Rolnik szuka żony" rozstali się. Nie chcą jednak mówić o powodach tej decyzji, "zarówno Tomek, jak i Kasia zachowali się bardzo przyzwoicie" - informowała ezachodnia.pl, której uczestnicy potwierdzili smutne wieści.

Kasia z "Rolnik szuka żony może liczyć na wsparcie rodziny po rozstaniu z Tomaszem. Chociaż nie jest zbytnio wylewna w sieci, w ostatnich dniach pokazała, jak spędzała czas z najbliższymi. Opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać, że spędza czas w kuchni, przygotowując pierogi.

Instagram @kasia.c__

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Tak Kamila świętowała 30. urodziny. Stanisław bawił się razem z nią!

Również Tomasz z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa tego, co robi po rozstaniu z Kasią. Rolnik spędza czas na siłowni, a w ostatnim czasie pochwalił się nawet dość dużą nowiną. Okazuje się, że sprawdził swoje siły jako prowadzący w programie na kanale rolniczym na YouTubie.

Zobacz także
Screen programu Rolnik szuka żony/TVP

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Valentyn zaskoczył zdjęciem z łóżka! Wymowna reakcja Klaudii

Reklama

Czy jest szansa na to, że Tomasz i Kasia z "Rolnik szuka żony" jeszcze do siebie wrócą? W końcu jeszcze nie dawno tak pięknie mówili o pierwszym wspólnych świętach Bożego Narodzenia. Z szacunku do fanów, nie chcieli ich okłamywać, że relacja pomiędzy nimi to już przeszłość, jednocześnie nie chcą dzielić się powodami, dla których taką decyzją podjęli. Myślicie, że dadzą sobie jeszcze szansę?

Instagram/kasia.c__
AKPA/Piętka Mieszko
Reklama
Reklama
Reklama