Bogusia jest faworytką Krzysztofa w Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Swieta i Kasia dokuczają Bogusi: "Wróciłaś do XVIII wieku"

Bogusia wyrasta na faworytkę Krzysztofa w "Rolnik szuka żony 8". Uczestniczki mają do niej coraz mniej sympatii w przeciwieństwie do widzów: "Kaśka to z zazdrości aż purpurowa się robi"

Za uczestnikami i rolnikami z 8. edycji "Rolnik szuka żony" pierwsze wspólne dni na gospodarstwach. Bogusia swoją pracowitością i podejściem do życia na roli zaskarbiła sobie uwagę Krzysztofa, co nie do końca spodobało się Swiecie i Kasi, które również walczą o jego serce. 

On już ma swoją faworytkę - zawyrokowały przed kamerami. 

Widzom nie do końca podoba się zachowanie koleżanek wobec Bogusi. Śą zauroczeni osobowością uczestniczki, jednak boją się, że Krzysztof może ją skrzywdzić... Dlaczego?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Internauci już wiedzą, którzy kandydaci jako pierwsi pojadą do domu!

"Rolnik szuka żony": Produkcja o kandydatach Kamili: "Zachowali się nie w porządku". Wyjaśnili sytuację z muchą!

"Rolnik szuka żony 8": Bogusia ulubienicą widzów: "Oby im się udało"

Bogusia, Swieta i Kasia goszczą na gospodarstwie Krzysztofa w "Rolnik szuka żony". Chociaż rolnik stara się obdarzać zainteresowaniem wszystkie kandydatki, to podczas ostatniego odcinka bezsprzeczną faworytką do jego serca okazała się być Bogusia. Uczestniczka zasłużyła na podziw rolnika swoim zaangażowaniem nie tylko w pomoc na gospodarstwie ale również w budowanie relacji pomiędzy nimi. 

Czuję, że Bogusia też coś czuje do mnie. To, że ja jej to okazuję, to ona też to okazuje, interesuje się mną, moją osobą. [...] Widzę, że coś tu zaiskrzyło - mówił Krzysztof 

Bogusia nie tylko świetnie odnalazła się w pracy przy bydle ale również podczas malowania płotu czy koszenia trawy kosą ręczną. Wówczas rolnik nie szczędził jej słów podziwu: 

- Dobrze ci idzie! To jest coś! Gdzie się tego nauczyłaś?
- Niespodzianka! 
- Ale Ty kosisz! Ja cię tu widzę. Bogusia jest zdolną dziewczyną, widzę ją na swoim gospodarstwie. 

Kasia i Swieta z zadaniami poradziły sobie nieco gorzej. Nie ukrywały, że praca, którą proponował Krzysztof jest dla niech lekko problematyczna i nie wszystkie zadania były w stanie wykonać. Zaangażowanie Bogusi przy koszeniu trawy skomentowały słowami: 

- W 100% wróciłaś do XVIII wieku, a my z XXI wieku nie nadajemy się do kosy - zawyrokowała Kasia 
- Ja się odnajdę i w XVIII i w XXI - odpowiedziała Bogusia 

Widzom nie spodobało się zachowanie Kasi i Swiety podczas dnia na gospodarstwie oraz w stosunku do Bogusi: 

- "Swieta jest trochę... dziwna". Pani Bogusia i pomoże w gospodarce i do tańca i różańca. Życzę powodzenia 😉
- Pani Bogusia do tańca i różańca... Wspaniała para.. Natomiast Swietłana i Pani Kasia zachowują się niedojrzale. Jak nastolatki😂
- Załatwiła Panią kasie idealnie 🤪
- Kaśka to z zazdrości aż purpurowa się robi... Zazdrość, że Bogusia ogarnięta baba za a ta czego się nie dotknie to jak kulą w płot.. Swetlana pani wykształcona to wiadomo że przyszła się zabawić a Kaśka niedorajda życiowa już się prawie wprowadzała i się zesr*ało...
- Katarzyna to zawistna kobieta. Obgaduje, dogryza jak tylko może.(...)
- Pani Kasia tylko docinki kieruje w stronę Bogusi. 

Bogusia jest faworytką Krzysztofa w Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Elżbieta ma dość jednego z kandydatów?! "Wyprowadził mnie z równowagi"

W dodatku uważają, że Krzysztof i Bogusia stworzyliby idealną parę i to właśnie ją rolnik powinien zostawić na gospodarstwie: 

- Trzymam kciuki za Bogusię i Krzysztofa. Oby ją wybrał i im się ułożyło. Pasują do siebie. Pracowici, wiedzą po co są w programie. Powodzenia.
- Bogusia to moja faworytka od początku... już na zapoznaniu pierwszym sprawiała dobre wrażenie. Pasują do siebie, Bogusia pracowita i szczera. Oby im się udało.
- Absolutnie im kibicuje, bardzo fajna para, niestety reszta niewypał totalny

Jednak nie wszyscy wierzą w powodzenie tego związku i obawiają się, że Krzysztof może skrzywdzić Bogusię: 

- Bogusia fajna... ale może zostać na koncu oszukana..no nie wierze na dłużej...
- Może i Bogusia by chciała... Jakoś nie wierzę w dobre intencje tego pana. No ale zobaczymy.

A Wy co sądzicie o relacji tych dwojga? Mają szansę na miłość?

Bogusia zaimponowała Krzyśkowi pracą na gospodarstwie w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Zbigniew z Rolnik szuka żony
TV-Show
Największe rozczarowanie tej edycji "Rolnik szuka żony"? Zbigniew oraz Bogusia. Fani: "Żmija! Prymityw! Desperatka!"
Fani są bezlitośni!

Zbigniew z Rolnik szuka żony 3 nie przestaje zaskakiwać. Jest chyba najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem show, niektórym fanom podoba się jego zachowanie, a zaraz niektórzy go hejtują. Jednak ostatecznie po finale rolnik bardzo stracił oczach widzów, bo po tym jak zadeklarował, że chce być z Ireną i zapowiadał nawet ślub - okazało się że przez dwa miesiące nie odezwał się do Ireny, a nawet zapowiedział, że może zacznie kontynuować znajomość z Bogusią, którą wcześniej odrzucił! Bogusia, wyznała w finale show, że zależy jej na Zbyszku i liczy chociażby na znajomość koleżeńską. Zbyszek mówi, że czas pokaże, co z tego będzie. Za to z Ireną to definitywny koniec. Po gorącej randce i naciskach na ślub emocje opadły. Sytuacja między nami powoli zmierza do zakończenia związku. Nie widzieliśmy się od około dwóch miesięcy - wyznaje Irena. Dlaczego? Zbigniew tłumaczy, że miał dużo pracy. Fani jednak podejrzewają, że do Zbigniewa po programie zaczęły odzywać się różne panie i rolnik zaczął przebierać w znajomościach... Krytykują też Bogusie, która nie odpuszcza. Komentarze pod adresem Zbigniewa i Bogusi są bezlitosne. Ale Bogusia zadowolona... Niby taka ciepła, a w rzeczywistości żmija - czytamy komentarz na Facebooku Rolnik szuka żony. Powiem szczerze - szok! Myślałam, że Zbysiu z Irenką żyją długo i szczęśliwie, a tu taka kiszka... No coz, życie. Bogusia dostała drugą szansę od losu... może tym razem się uda. Zbyszek to facet niedecyzyjny i jeśli mogę tak to ująć prymitywny. Wiecznie zęby suszy i nie potrafi zaoferować kobiecie czegoś poważnego. Irenkę wybrał przede wszystkim dlatego, że jest młoda w porównaniu do pozostałych kandydatek i atrakcyjna fizycznie (to są jego słowa). W finałowym odcinku programu Irena wyznała, że ten ich związek jest niestety u kresu, ponieważ Zbigniew...

Rolnik szuka żony - odcinek 7.
Newsy
Rolnik szuka żony 3, odcinek 7: Łukasz pocałował Patrycję! Czy ktoś pożegnał się z show? RELACJA!
A Kasia krytykuje Marka za wygląd!

Siódmy odcinek "Rolnik szuka żony 3"   za nami!  Monika, Łukasz, Marek, Szymon i Zbigniew coraz lepiej poznają kandydatów i kandydatki na życiowych partnerów . Pojawiają się pierwsze romantyczne momenty. Pary czekają wspólne podróże! Widać, że Marek najbardziej lubi Beatę. Szymon zabierze na łąkę Marysię. Zbigniew nie będzie się wstydził porozmawiać o pewnych sprawach z Bogusią, a Łukasz nadal nie jest zdecydowany, która dziewczyna podoba mu się najbardziej... Co się działo?   Więcej:  Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!   Rolnik szuka żony, relacja z 7. odcinka!   22:09: Dziś żaden z kandydatów nie odpadł z programu!   22:04: Łukasz chwali się swoimi podróżami po całym świecie! Agnieszka chciała pokazać Łukaszowi niebo przez teleskop, ale niestety, pogoda na to nie pozwoliła... Bardzo mnie zaskoczyła! Nie wiem, czy cokolwiek by to zmieniło, jakbyśmy zobaczyli te gwiazdy [...] Zobaczyłem, jak bardzo doskwiera jej samotność - mówi Łukasz.  22:02: Zbyszek wraz Bogusią i Irenką robią... kiełbasy!   Bogusia nie ma o tym pojęcia, a się wymądrza - mówi Zbyszek.   22:00: Kasia chyba nie chce zamieszkać na wsi:   Nie wyobrażam sobie, żeby tu przenieść tu walizki - mówi Katarzyna.  21:59: Marek zabiera swoje kandydatki do pracy na kombajnie!   Ja nie lubię przegrywać w ogóle, nie lubię i już - mówi Beata.   Zobacz:  Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!   21:56: Zbyszek zabiera Irenę i Bogusię do lasy na... wycinkę drzewa.  Bogusia bardziej energiczna, Irenka taka damusia - komentuje Zbyszek!   21:52: Monika zabiera chłopaków na......

Kasia i Piotr z Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Kasia i Piotr wystąpili w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", a w sieci zawrzało! "Nie wyglądają na szczęśliwą parę"
Kasia i Piotr wystąpili w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", a w sieci zawrzało! "Nie wyglądają na szczęśliwą parę"

Internauci skomentowali występ Kasi i Piotra w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony". Jak ocenili zachowanie pary w specjalnej odsłonie programu? Fani są podzieleni! Jedni uważają, że nie widać, żeby Kasia i Piotr byli razem szczęśliwi, inni stanęli w ich obronie. Spójrzcie tylko na te komentarze, które pojawiły się w sieci po emisji "Rolnik szuka żony"! Internauci gorzko o związku Kasi i Piotra Kasia i Piotr wzięli udział w czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo o względy rolnika walczyły trzy inne kandydatki, ale kiedy kobiety wróciły do swoich domów, w gospodarstwie Piotra pojawiła się Kasia. Choć napisała list do rolnika, to ze względu na pracę nie mogła pojawić się na nagraniach pierwszego odcinka programu TVP. Między Kasią a Piotrem szybko pojawiło się uczucie, a kilka miesięcy później para ogłosiła, że zostanie rodzicami. Syn rolnika i jego żony urodził się dwa lata temu i dziś jest już dużym chłopcem! Fani "Rolnik szuka żony" mogli zobaczyć Aleksa w świątecznym odcinku programu, gdzie towarzyszył rodzicom. Kasia i Piotr w rozmowie z Martą Manowską opowiadali, jak dziś wygląda ich życie. Moje życie zmieniło się diametralnie. Wcześniej to ja prowadziłem taki imprezowy tryb życia. Teraz rodzina, to coś innego, wiadomo, że ma się więcej obowiązków i odpowiedzialności, bo nie tylko za siebie - mówił Piotr.  Nowy taki, nowy Piotrek, zrobił się rodzinny. Potrafi przyjść spędzić 10 minut z Aleksem, mimo że wraca późno, jest zmęczony, żeby się z nim pobawić - dodała Kasia.  Niestety, okazuje się, że nie wszyscy internauci pozytywnie odebrali Kasię i Piotra! Po świątecznym odcinku w sieci zawrzało: - Więcej rolniku poświęć czasu i uwagi swojej żonie, bo na tle innych pań, wyszła na...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner