Widzowie mieli okazję poznać Roksanę z "Rolnik szuka żony" w ósmej edycji popularnego programu, gdzie była jedną z kandydatek na wybrankę Stanisława. Choć w programie nie znalazła miłości, jakiś czas temu uczestniczka show TVP wyjawiła, że jest w związku i spodziewa się dziecka. Teraz Roksana z "Rolnik szuka żony" podzieliła się ujęciami ze szpitala. Doszło już do szczęśliwego rozwiązania?

Reklama

Roksana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze szpitala

Kilka dni temu fani Roksany z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" wstrzymali oddech. Ciężarna uczestniczka programu wyjawiła bowiem, że znalazła się w szpitalu. Na swoim Instagramie opublikowała kadry ze szpitalnego łóżka. Roksana z "Rolnik szuka żony" podziękowała fanom za wsparcie i uspokoiła ich, że znajduje się na obserwacji.

Teraz niedoszła wybranka Stanisława w programie "Rolnik szuka żony" opublikowała wymowny post, w którym zwróciła się do fanów i wyjawiła, w jakich warunkach oczekuje szczęśliwego rozwiązania. Okazuje się, że Roksana jest pod dobrą opieką, ale pobyt w placówce medycznej nie jest pozbawiony trudności.

- Cierpliwość jest miarą oczekiwania????????Będąc w szpitalu naprawdę jesteśmy wystawieni na różne próby. Jest dobrze, jesteśmy w dwupaku. Jesteśmy pod dobrą opieką - napisała Roksana z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila Boś gorzko o swojej pracy: "To nie kraina mlekiem i miodem płynąca"

Przyszła mama zwróciła się także do grona swoich obserwatorów na Instagramie, dziękując im za okazane wsparcie w przełomowym dla niej momencie.

Zobacz także

- Dziękujemy za troskę. Miłej niedzieli♥️???? - napisała Roksana z "Rolnik szuka żony".

Instagram @schminkenbysarna

Fani natychmiast wyrazili zainteresowanie stanem zdrowia przyszłej mamy i okazali wsparcie w komentarzach. Niektórzy przyznali nawet, że widząc kadr z dziecięcym łóżeczkiem myśleli, że Roksana z "Rolnik szuka żony" powitała już na świecie upragnione dziecko.

- Odpoczywaj kochana ❤️
- Dużo zdrówka dla was!
- Myślałam, że już urodziłaś widząc to "łóżeczko" dla dzidzi.

Instagram @schminkenbysarna

Wsparcie przyszłej mamie okazała też inna uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", Anna Bardowska. Zostawiła pod wpisem wymowny komentarz w postaci serduszka. Myślicie, że obie panie pozostają w stałym kontakcie?

Roksanie z "Rolnik szuka żony" życzymy dużo zdrowia w oczekiwaniu na narodziny synka. Przypomnijmy, że jakiś czas temu ciężarna uczestniczka show TVP przyznała, że termin jej porodu wyznaczono na połowę maja.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska przekazała fanom smutną informację: "Podjęłam decyzję..."

Reklama
Reklama
Reklama