Kamila Boś zdradziła cienie swojej pracy
nstagram @kamila.bos
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Kamila Boś gorzko o swojej pracy: "To nie kraina mlekiem i miodem płynąca"

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" zajmuje się uprawą pieczarek. Okazuje się, że jej praca nie jest łatwa i przyjemna - a wręcz przeciwnie, bywa wymagająca. Rolniczka zdradziła jej kulisy.

Kamila Boś wzięła udział w 8. edycji popularnego show "Rolnik szuka żony". Choć nie znalazła w programie miłości na całe życie, zaskarbiła sobie ogromne zainteresowanie widzów, którzy z sympatią określają ją jako "Królową Pieczarek". Kamila Boś wspólnie z rodziną prowadzi właśnie hodowlę pieczarek. Teraz wyznała, że jej praca nie zawsze jest łatwa i pojawiają się w niej trudności. Co powiedziała?

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

"Rolnik szuka żony": Kamila Boś szczerze o cieniach swojej pracy

Kamila Boś zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony", by poznać miłość swojego życia i wprowadzić ukochaną osobę w świat jej gospodarstwa. Okazało się jednak, że los był przewrotny i rolniczce nie udało się odnaleźć wymarzonego partnera. Teraz Kamila Boś skupia się na pracy w hodowli pieczarek, którą prowadzi wspólnie z rodziną. Uczestniczka show TVP często relacjonuje na Instagramie swoją codzienność.

Niedawno Kamila Boś hucznie świętowała 30. urodziny w gronie przyjaciół - wydawać by się mogło, że jej życie to sielanka. Okazuje się jednak, że codzienność potrafi być też przytłaczająca. Teraz rolniczka opowiedziała na InstaStories o trudnościach w pracy związanej z hodowlą pieczarek. 

- Chcę Wam pokazać, że w pieczarkarni są różne problemy (...) to nie jest kraina mlekiem i miodem płynąca. - wyznała Kamila Boś na InstaStories.

Kamila Boś narzeka na pracę w hodowli pieczare
Instagram @kamila.bos

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila zdradziła, ile waży i pisze o dodatkowych kilogramach! "Te dodatkowe kilogramy poczułam"

Kamila Boś zdradziła także, dlaczego niezbyt często pokazuje na Instagramie kadry z pieczarkarni. Okazuje się, że rolniczka spotyka się z komentarzami na temat swojej pracy i nierzadko dostaje rady na temat tego, jak powinna prowadzić hodowlę.

- Bardzo często ja nie chcę tej pracy przenosić na Instagram, ja też chcę odpocząć od tego. (...) Czasem jest tak, że coś wstawię (...), a ktoś mi pisze bzdury. - wyznała Kamila Boś.

Kamila Boś komentuje plotki
kamila.bos

Rolniczka podkreśliła, że niektóre problemy, które pojawiają się w hodowli pieczarek, nie są zależne od niej, więc rady otrzymane od internautów nie są przydatne. 

- Czasami ktoś mi pisze: "Zrób to, to, to". Nie, to nic nie da. Dlatego też czasami mnie tu mało. - podsumowała rolniczka.

Rolnik szuka żony urodzinowa wpadka Kamili 4
Instagram/Kamila Boś

Mamy nadzieję, że nieprzychylne komentarze na temat pracy są dla uczestniczki  "Rolnik szuka żony" rzadkością. Spodziewaliście się, że Kamila Boś spotyka się w pracy z takimi trudnościami? A może chcielibyście oglądać więcej kadrów z hodowli pieczarek na Instagramie rolniczki?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania Bardowska narzeka na swoją sylwetkę. "Ja i ćwiczenia to magia"

Kamila Boś przed lustrem w mieszkaniu
Instagram/@kamila.bos

Kamila o relacjach z facetami po Rolnik szuka żony 8
Facebook/Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Kamila opowiedziała o swoich relacjach z mężczyznami! 
Kamila z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na serie pytań od swoich fanów. Czego naprawdę oczekuje od faceta w związku? Padła szczera odpowiedź

Kamila z programu "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, ale w wywiadach, już po zakończeniu show, wielokrotnie powtarzała, że jest otwarta na nowy związek. Jakie warunki musi spełniać jej wymarzony mężczyzna? Czego od niego oczekuje? Zobaczcie, jak odpowiadała na pytania fanów. "Rolnik szuka żony": Kamila jeszcze nigdy nie powiedziała o sobie tak dużo!  Kamila Boś po emisji pierwszych odcinków została okrzyknięta najpiękniejszą rolniczą wszystkich edycji "Rolnik szuka żony". Jednak w trakcie trwania emisji programu widzowie stwierdzili, że jest ona bardzo wymagająca w stosunku do mężczyzn, a nawet, że szuka pracownika do swojej pieczarkarni . Piękna rolniczka jakiś czas temu postanowiła odpowiedzieć na ten zarzut i opowiedziała, że do show zgłosiła się, tylko aby znaleźć miłość .  Piękna blondynka dostała rekordową ilość listów. Jeszcze w żadnej edycji nie zdarzyło się, aby jeden z uczestników dostał aż 500 listów. Kamila Boś mogła więc przebierać w ofertach i wybrać idealnego kandydata. Na jej gospodarstwo przyjechało trzech przystojnych mężczyzn - Adam, Tomasz i Janek. Ostatni z nich najszybciej pożegnał się z programem, a walka o serce Kamili odbyła się pomiędzy dwoma kandydatami. Ostatecznie młoda rolniczka zdecydowała się wybrać Adama , na co zdaniem widzów wpływ miało zaangażowanie w pracę w pieczarkarni.   Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Tak Kamila bawi się z przyjaciółkami. Fanka: "Jak Żony Hollywood" Kamila w programie nie znalazła miłości, jednak fani wciąż dopytują o jej relacje z mężczyznami, nową miłość oraz związek. Wielu widzów uważa natomiast, że pięknej rolniczce nie udało się znaleźć miłości, ponieważ ma zbyt duże wymagania względem mężczyzn....

"Rolnik szuka żony": Kamila na zdjęciach z Instagrama
Instagram/kamila.bos/
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Czy Kamilę wkurza gdy nazywają ją "Królową pieczarek"? Zaskakująca odpowiedź
Kamila w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" wywoływała mnóstwo emocji widzów. Piękna rolniczka zyskała też podczas trwania show pewien pseudonim. Jak go odebrała?

Kamila z "Rolnik szuka zony 8" zdobyła się na szczerą rozmowę ze swoimi instagramowymi obserwatorami. Odpowiedziała na szereg często bardzo osobistych pytań, dotyczących oczywiście kulis samego programu, jego uczestników, ale też np. poprawiania urody, czy pracy zawodowej. 28-letnia Kamila, to raczej młoda bizneswoman niż rolniczka. Prowadzi nowoczesną pieczarkarnię, a jej zakład zrobił duże wrażenie tak na jej kandydatach, którzy mieli okazję zobaczyć go z bliska, ale też widzach. Z tego powodu została nawet okrzyknięta "Królową pieczarek". Jak jej się podoba taki tytuł? Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Elżbieta zmieniła się po programie! Wszystko przez emisję sho w Kamila "Królową pieczarek"? Zobaczcie jak na to reaguje Kamila Bos to bez wątpienia jedna z największych gwiazd "Rolnik szuka żony". Uczestniczka 8. edycji otrzymała najwięcej listów w całej historii programu - prawie 500. Choć zaproszenie podczas trwania show trzech kandydatów (Tomasza, Janka i Adama) nie zakończyło się miłością, dziś piękna rolniczka nie żałuje, że wzięła w nim udział. Jak wyznała ostatnio, pozostały wspomnienia oraz przyjaźnie - np. ta z inną uczestniczką, Elżbietą. Niestety, udział w "Rolnik szuka żony" i związana z nim popularność, wiąże się też z krytyką, a nawet hejtem. Oglądając kolejne rozmowy internauci zarzucali jej, że nie szuka chłopaka, czy miłości, a pracownika do swojej pieczarkarni. Pisano, że choć piękna, cechuje ją emocjonalny chłód. Z tego powodu pojawiło się kilka określeń, w tym "Lady Kamila". Wiele osób naturalnie jej broniło, ona sama zaś tłumaczyła, że po prostu zabrakło chemii między nią i chłopakami. Pamiętajcie proszę, że widzicie w programie tylko urywki rozmów. Czas...

Kamila w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Kamila pokazała zaskakujące zdjęcie z dziećmi i zapowiada "nowe wyzwanie"!
Kamila z "Rolnik szuka żony" znów zaskakuje. Tym razem gwiazda hitu TVP zapowiada "nowe wyzwanie". Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Kamila w programie "Rolnik szuka żony" wywoływała spore kontrowersje, a teraz znów nie przestaje zaskakiwać. Rolniczka po zakończeniu przygody z programem nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ostatnio wzbudziła ogromne emocje swoją kreacją weselną, a teraz informuje, że podjęła się "nowego wyzwania"... O co chodzi? Kamila z "Rolnik szuka żony" pokazała zaskakujące zdjęcie... Kamila w 8. edycji  "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, ale zdobyła dużą popularność i przyjaciół.  Rolniczka nie ukrywa, że razem z Elżbietą są bratnimi duszami i mimo różnicy wieku doskonale się dogadują, odwiedzają i obdarowują prezentami. Kamila Boś po programie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas zdradza swoim obserwatorom, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Rolniczka rzadko mówi o pracy, a najwięcej miejsca poświęca swoim stylizacjom. Teraz zrobiła wyjątek i zdradziła, że ostatnio miała okazję wcielić się w nową rolę i nie ukrywa, że było to prawdziwe wyzwanie. Okazuje się, że do pieczarkarni, którą prowadzi Kamila zawitała grupa dzieci z przedszkola. Wygląda na to, że gwiazda programu "Rolnik szuka zony" doskonale sobie poradziła. Zobaczcie sami! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Tak Kamila wybrała się na komunię! Ostatnia stylizacja z wesela nie wszystkim się spodobała... Kamila w ostatnim czasie najczęściej publikuje swoje stylizacje i relacje z sali treningowej, zachwycając swoje obserwatorki nie tylko szczupłą figurą, ale inspirując do tworzenia własnych zestawów.  Sądzicie, że Kamila za jakiś czas zaskoczy wszystkich informacją o nowym związku? My oczywiście mocno trzymamy kciuki za piękną rolniczkę i życzymy jej wszystkiego dobrego!

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik