Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony

Jakie plany po ślubie mają Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony. Dzieci, pies, a może wybudują dom?

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony

Anna i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony są już dwa tygodnie po ślubie. Para opowiedziała o swoich relacjach i o tym, jak teraz rysuje się ich najbliższa przyszłość. Od razu chcą mieć dzieci? Okazuje się, że najpierw zabierają się za remont domu Grzegorza, aby poczuć się jak u siebie, a nie jak w domu u rodziców.

Na razie jako mała rodzinka, może za jakiś czas się powiększy, teraz jednak planujemy mały remoncik, żeby wszystko dostosować pod siebie i móc powiedzieć, że w 100% jesteśmy u siebie - powiedział Gazecie.pl Grzegorz.

Ania i Grzegorz na razie oswajają się z myślą, że już są po ślubie. Czy Ania zaskoczyła się jakimiś nowymi cechami charakteru męża? Czy bała się udziału w programie?

Jest bardziej otwarty niż w programie, towarzyski, wesoły, to jest ważne dla mnie - powiedziała Gazecie.pl Ania Bardowska i dodała: - Jak zobaczyłam go w telewizji to chciałam go poznać, przekonać czy jest taki jak opisuje. Choć bałam się co ludzie powiedzą, jak zareagują znajomi, rodzina, ale moi bliscy mnie wspierali.

A jak czuje się Grzegorz z Rolnik szuka żony jako świeżo upieczony mąż? Nie minął nawet rok, odkąd znają się z Anią.

Pierwszy raz jak zobaczyłem Anię, zobaczyłem piękną, filigranową kobietę, co też mi się podobało. Jestem, jak każdy facet, wzrokowcem. A potem doszły sprawy charakteru i okazało się, że dobraliśmy się idealnie.

To jest kobieta o której marzyłem. Jak się poznaliśmy to był taki moment w moim życiu, że wiedziałem, że ona będzie moją żoną - powiedział Gazecie.pl Grzegorz Bardowski.

Zobacz także: Grzegorz z "Rolnik szuka żony" szczerze o relacjach z teściami: "Ja tak na odległość troszeczkę..." A Ania?

 

Ania i Grzegorz poznali się w lipcu na planie Rolnik szuka żony. Mówią, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony

 

Para wzięła ślub 16 kwietnia 2016 roku. Ania, która jest przedszkolanką, wyprowadziła się na wieś do męża.

Rolnik szuka żony ślub Ani i Grześka
Wojtek Kurczewski

 

Ania i Grzegorz od samego początku byli typowani na parę, która po programie Rolnik szuka żony będzie razem.

Rolnik szuka żony ślub Ani i Grześka
Wojtek Kurczewski

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22