Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" postanowiła uczcić Wielkanoc ciążowym filmikiem na na Instagramie. Ukochana Pawła Bodziannego właśnie rozpoczęła 3. trymestr ciąży, a jej brzuszek jest już naprawdę spory. Widok przyszłej mamy rozczulił internautów:

Reklama

Pięknie, służy Ci ten stan ????

Marta prezentuje ciążowe krągłości i przewiduje, co wydarzy się podczas świąt: "Na bank pęknę". Zobaczcie, co miała na myśli.

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin w 7. miesiącu ciąży

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" długo ukrywali, że spodziewają się dziecka. Rolnicy podzielili się radosną nowiną, gdy Marta była już w piątym miesiącu ciąży. Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zdradzili płeć dziecka na łamach magazynu "Party". Szczęśliwi rodzice oczekują narodzin chłopca. Marta Paszkin rozpoczęła już kompletowanie wyprawki dla synka. Aktualnie rozpoczęła już 7. miesiąc ciąży i pochwaliła się przepięknym zdjęciem z ciążowym brzuszkiem z zabawnym opisem nawiązującym do Wielkanocy:

Zjem w święta parę jajek, żurek z białą kiełbasą i… na bank pęknę ???? - napisała Marta Paszkin, prezentując ciążowe krągłości.

Żona Pawła Bodziannego zaprezentowała się w obcisłej różowej sukience, która wyeksponowała jej ciążowy brzuszek.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska ma podwójną okazję do świętowania! Pokazała przygotowania

Zobacz także

Internauci nie szczędzili komplementów przyszłej mamie. Marty Paszkin również nie odstępował dobry humor i żartowała na temat ciążowego brzuszka:

- Co Ci się stało????? Zdrowych!!!????????
- @pawelfarmer mi to zrobił!! Żartowniś taki ???? - odpisała.
- Prześliczne wyglądacie! ????♥️
- Piękna mamusia ????????
- ???????????????? Cudowny brzusio
- Rośnie chłopak.... wesołych świąt dla was wszystkich.
- Cudownie wyglądasz Martuś ????
- Pęknąć to chyba jeszcze za wcześnie????, przyjdzie na to czas. Zdrowych, spokojnych Świąt

marta_paszkin/Instagram

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Małgorzata Borysewicz nie kryje radości! "To szczególny czas dla mnie"

Reklama

Ten rok dla Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony" z pewnością będzie wyjątkowy. W końcu niedawno Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Za nimi skromne ślubne przyjęcie, jednak w niedalekiej przyszłości planują kolejne tym razem huczne wesele. Z kolei za dwa miesiące powitają na świecie swojego wyczekiwanego synka. Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" długo starali się o dziecko.

Instagram @marta_paszkin
Reklama
Reklama
Reklama