Marta Paszkin z Rolnik szuka żony jest w ciąży?
FREMANTLEMEDIA POLSKA FOT. PIOTR MATEY
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin jest w ciąży?! Jest szczera odpowiedź partnerki Pawła!

Po świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" pojawiło się mnóstwo spekulacji wśród fanów na temat rzekomej ciąży Marty Paszkin. Teraz sama zainteresowana zabrała głos w tej sprawie. Jej odpowiedź daje do myślenia!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedna z najbardziej lubianych par ze wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Ostatnio mogliśmy zobaczyć, co aktualnie dzieje się w życiu zakochanych - Marta Manowska odwiedziła parę, a relację z wizyty u Marty i Pawła mogliśmy zobaczyć w świątecznym odcinku programu. Dowiedzieliśmy się, że para snuje poważne plany na przyszłość, takie jak ślub czy powiększenie rodziny!

Słowa Marty Paszkin na ten temat dały jednak fanom do myślenia - niektórzy zaczęli snuć domysły, że partnerka Pawła już jest w ciąży! Teraz sama zainteresowana postanowiła na to pytanie odpowiedzieć i wygląda na to, że jej komentarz może jeszcze bardziej podgrzać te spekulacje. Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pokazała urządzony salon. Uwagę zwraca obraz nad kanapą!

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł spodziewają się dziecka? Jest komentarz

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, co słychać między innymi u świeżo upieczonych małżonków, czyli Bogusi i Krzysztofa z 8. edycji, a także poznaliśmy plany na przyszłość Joanny i Kamila - zakochani zamierzają powiedzieć sobie sakramentalne "tak" za dwa lata. Przy okazji zobaczyliśmy też uczestników poprzednich edycji, jak na przykład Martę i Pawła z 7. odsłony show. Jak się okazało, zakochani są w trakcie remontu swojego wymarzonego gniazdka, a ponadto... również szykują się do ślubu! 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny o powiększeniu rodziny w Rolnik szuka żony
FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin zdradza, czy żałuje przeprowadzki na wieś. Wróciła do Warszawy!

Jak dowiedzieliśmy się w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", Marta i Paweł zamierzają się pobrać w Wielkanoc! Ale to nie wszystko! Zakochani oficjalnie potwierdzili, że planują powiększenie rodziny. I właśnie słowa Marty na ten temat wywołały ogromne emocje wśród fanów, którzy zaczęli podejrzewać, że partnerka Pawła... już jest w ciąży!

- Planujemy ślub teraz mały na Wielkanoc, planujemy oczywiście powiększenie rodziny i nie chciałabym tańczyć z brzuchem na własnym weselu - powiedziała Marta Paszkin. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny Odcinek świąteczny Rolnik szuka żony
FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey

W sieci szybko pojawiły się komentarze na temat rzekomej ciąży Marty. Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie! Partnerka Pawła odpowiedziała na jeden z komentarzy na temat powiększenia rodziny, który zamieściła na jej instagramowym profilu fanka.

- Niestety, nie obejrzałam premiery świątecznego odcinka, bo dziecko długo nie mogło zasnąć... Ale nadrobiłam dzisiaj na VOD. 😉 I to co pani powiedziała... Czy to znaczy, że można już gratulować stanu błogosławionego? 😉 Pozdrawiam serdecznie 🙂 - brzmi jeden z komentarzy pod najnowszym zdjęciem Marty Paszkin na Instagramie. 

- Jeśli przyjdzie odpowiednia pora, to na pewno będę chciała się pochwalić 🥰 - odpowiedziała niejednoznacznie partnerka Pawła .

I co wy na to? Odpowiedź Marty ani nie zaprzecza, ani nie potwierdza spekulacji internautów. Myślicie, że taka niejednoznaczna odpowiedź może właśnie coś sugerować? No cóż, nam nie pozostaje nic innego, jak po prostu trzymać mocno kciuki za Martę i Pawła i życzyć im wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin jest w ciąży?
Instagram/Marta Paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny o powiększeniu rodziny w Rolnik szuka żony
FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł szczerze o ślubie i powiększeniu rodziny. "Planujemy ślub" Jest data!
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" przywitali Martę Manowską w nowym domu. Para nie ukrywa, że przez ostatni rok w ich życiu wiele się zmieniło i choć nie było łatwo mają mnóstwo planów na przyszłość. Marta Paszkin zdradziła termin wesela!

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" pojawili się w światecznym odcinku programu. Para oprowadziła Martę Manowską po nowym domu i zdradzili, że ostatni rok nie był dla nich najłatwiejszy, ale prawdziwa rewolucja dopiero ich czeka! Okazuje się, że para wyznaczyła już termin ślubu i Marta Paszkin żartuje skąd ten pośpiech, a Paweł nie ukrywa, że spełniło się to, o czym marzył: Wszystko, co dzieje się w życiu to miałem gdzieś w głowie i do tego dążyłem. Zawsze chciałem mieć rodzinę, dom i mam Martę. O wszystkim sobie mówimy, kochamy się, mamy plany na powiększenie rodziny, ślub - mówi wprost Paweł. Rolnik zdecydował się opowiedzieć też o zaręczynach. Okazuje się, że wybrał najmniej odpowiedni moment. Jak zareagowała Marta? Marta i Paweł "Rolnik szuka żony" o wspólnym życiu na wsi Marta i Paweł w programie "Rolnik szuka żony" znaleźli miłość i całkowicie zmienili swoje życie. Para kupiła dom na wsi , do którego właśnie się przeprowadzili, a niedawno rolnik oświadczył się swojej wybrance. Przed kamerami Marta Paszkin mówi wprost, że był to trudny, ale i piękny rok: Przez ten rok bardzo dużo się zmieniło, był to bardzo trudny rok, a jednocześnie też piękny, bo sfinalizowaliśmy też to, co zakładaliśmy w programie, żeby razem być, w międzyczasie przybył też pierścionek - mówi wprost Marta Paszkin. Z kolei Paweł dodaje, że mimo wielu trudnych sytuacji, takich jak remont i wspólne urządzanie domu udało im się przetrwać razem bez kryzysów i tylko umocnili swój związek.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nawet takie trudne momenty, jak przeprowadzka, remont, udział w tym tanecznym programie - też był dla nas dużym wyzwaniem to wszystko tylko nas bardziej zbliża do siebie. Do tej pory nie mieliśmy jeszcze takiej...

Rolnik szuka żony, Marta i Paweł trzymają psy
Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta mówi o najważniejszym dniu swojego życia! Pokazała wyjątkowy prezent
Czy to podarunek od Pawła? Zobaczcie, jak Marta z Rolnik szuka żony świętuje ważny dla siebie dzień!

Marta Paszkin z 7. edycji "Rolnik szuka żony" na swoim Instagramie pochwaliła się nowym, wyjątkowym zdjęciem. W poście napisała o najważniejszym dniu w swoim życiu i przy okazji pokazała pewną wyjątkową pamiątkę, która właśnie zagościła w jej mieszkaniu. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta przeprowadziła się już na stałe do Pawła? "Odnajduję się na wsi" "Rolnik szuka żony": Marta o najważniejszym dniu w swoim życiu  Marta i Paweł to zdecydowani ulubieńcy widzów programu "Rolnik szuka żony"! Para zyskała prawdziwą rzeszę fanów, którzy kibicowali im od samego początku, a teraz trzymają za nich kciuki i śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych.   Wszystko wskazuje na to, że miłość tej dwójki kwitnie i ich związek robi się coraz poważniejszy.   Paweł w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" mówił nawet o powiększeniu rodziny za jakiś czas. Wygląda na to, że para już snuje piękne plany na przyszłość!  Ale w życiu Marty jest jeszcze jedna bardzo ważna osoba - jej córeczka. Dziewczynka w tym roku skończy 7 lat i jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej mamy. Wszystko wskazuje też na to, że pociecha uczestniczki "Rolnik szuka żony" ma też świetny kontakt z Pawłem, a rolnik wkłada wiele serca w opiekę nad dziewczynką. Teraz na Instagramie Marty pojawiło się nowe zdjęcie. Widzimy na nim Martę i jej pociechę, które patrzą na pewien plakat. Okazało się, że ma on dla uczestniczki "Rolnika" bardzo ważne znaczenie. Plakat z układem gwiazd nad Warszawą w najważniejszym dniu mojego życia - 12.10.2014, czyli w dniu urodzin mojej Córeczki💞 - napisała pod zdjęciem Marta.  Taki plakat będzie...

Marta z "Rolnik szuka żony"
Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta pokazała swoje stare zdjęcia! "To ja 13 kilo temu". Poznalibyście ją?
"Rolnik szuka żony": Marta pokazała swoje stare zdjęcia! "To ja 13 kilo temu". Poznalibyście ją?

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" 11 marca świętuje swoje urodziny! Z tej okazji partnerka rolnika zdecydowała się pokazać mnóstwo zdjęć z przeszłości. Możemy zobaczyć na nich między innymi, jak Marta wyglądała jako dziecko, a także kiedy miała 13 nadprogramowych kilogramów! Zobaczcie sami te fotografie.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Paweł zdradził, jak wyglądają jego stosunki z córką Marty: "Nie było łatwo. Była zazdrosna!" "Rolnik szuka żony": Marta pokazała zdjęcia sprzed lat Martę Paszkin poznaliśmy w 7. edycji "Rolnik szuka żony". Dziewczyna była kandydatką Pawła, która niemalże od razu zdobyła jego serce. Chociaż w programie para miała swoje wzloty i upadki, to jednak ostatecznie udało im się stworzyć szczęśliwy związek. Dziś Marta i Paweł są w sobie szaleńczo zakochani i już wkrótce razem zamieszkają. Partnerka rolnika podjęła decyzję, że razem z córeczką, przeprowadzi się na wieś do Pawła najpóźniej w te wakacje, aby jej pociecha mogła od nowego roku szkolnego, pójść do nowej szkoły. Co więcej, już niedługo zobaczymy ich także na tanecznym parkiecie - para wystąpi w 3. edycji programu "Dance Dance Dance". Marta jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, dzięki czemu jej fani na bieżąco wiedzą, co słychać u zakochanych. Dziś para ma ogromne powody do świętowania, bo Marta właśnie obchodzi swoje 34 urodziny! Z tej okazji pochwaliła się zdjęciami z przeszłości.  Jako, że mam dziś 18-ste (18+16) urodziny, postanowiłam dać upust mojemu ekshibicjonizmowi i opowiedzieć Wam parę ciekawostek o sobie - napisała Marta na InstaStory.  Z relacji Marty dowiadujemy się między innymi, że w dzieciństwie była harcerką, co jej zdaniem w dużej mierze...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik