Marta Paszkin i Paweł Bodzianny o powiększeniu rodziny w Rolnik szuka żony
FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł szczerze o ślubie i powiększeniu rodziny. "Planujemy ślub" Jest data!

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" przywitali Martę Manowską w nowym domu. Para nie ukrywa, że przez ostatni rok w ich życiu wiele się zmieniło i choć nie było łatwo mają mnóstwo planów na przyszłość. Marta Paszkin zdradziła termin wesela!

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" pojawili się w światecznym odcinku programu. Para oprowadziła Martę Manowską po nowym domu i zdradzili, że ostatni rok nie był dla nich najłatwiejszy, ale prawdziwa rewolucja dopiero ich czeka! Okazuje się, że para wyznaczyła już termin ślubu i Marta Paszkin żartuje skąd ten pośpiech, a Paweł nie ukrywa, że spełniło się to, o czym marzył:

Wszystko, co dzieje się w życiu to miałem gdzieś w głowie i do tego dążyłem. Zawsze chciałem mieć rodzinę, dom i mam Martę. O wszystkim sobie mówimy, kochamy się, mamy plany na powiększenie rodziny, ślub - mówi wprost Paweł.

Rolnik zdecydował się opowiedzieć też o zaręczynach. Okazuje się, że wybrał najmniej odpowiedni moment. Jak zareagowała Marta?

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Marta i Paweł "Rolnik szuka żony" o wspólnym życiu na wsi

Marta i Paweł w programie "Rolnik szuka żony" znaleźli miłość i całkowicie zmienili swoje życie. Para kupiła dom na wsi, do którego właśnie się przeprowadzili, a niedawno rolnik oświadczył się swojej wybrance. Przed kamerami Marta Paszkin mówi wprost, że był to trudny, ale i piękny rok:

Przez ten rok bardzo dużo się zmieniło, był to bardzo trudny rok, a jednocześnie też piękny, bo sfinalizowaliśmy też to, co zakładaliśmy w programie, żeby razem być, w międzyczasie przybył też pierścionek - mówi wprost Marta Paszkin.

Z kolei Paweł dodaje, że mimo wielu trudnych sytuacji, takich jak remont i wspólne urządzanie domu udało im się przetrwać razem bez kryzysów i tylko umocnili swój związek. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nawet takie trudne momenty, jak przeprowadzka, remont, udział w tym tanecznym programie - też był dla nas dużym wyzwaniem to wszystko tylko nas bardziej zbliża do siebie. Do tej pory nie mieliśmy jeszcze takiej sytuacji, żeby coś między nami przestało działać - dodaje Paweł i nie ukrywa swojego szczęścia. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny Odcinek świąteczny Rolnik szuka żony
FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin zdradza, czy żałuje przeprowadzki na wieś. Wróciła do Warszawy!

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wyznaczyli już datę ślubu!

Marta Paszkin nie ukrywa, że w najbliższym czasie czekają ich kolejne zmiany. Okazuje się, że para już na Wielkanoc planuje mały ślub dla najbliższych. To nie wszystko! Marta i Paweł nie ukrywają, że podjęli decyzję o powiększeniu rodziny. Czyżby szybki termin ślubu był związany z tym, że Marta Paszkin jest w ciąży? Narzeczona Pawła nie potwierdziła tego, ale mówi wprost, że na własnym weselu nie chciałaby tańczyć z ciążowym brzuszkiem. 

Planujemy ślub teraz mały na Wielkanoc, planujemy oczywiście powiększenie rodziny i nie chciałabym tańczyć z brzuchem na własnym weselu

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny Odcinek świąteczny Rolnik szuka żony o ślubie
FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey

Zaskakujące zaręczyny Pawła z "Rolnik szuka żony"

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" Paweł Bodzianny podczas rozmowy z Martą Manowską zdradził, w jaki sposób oświadczył się Marcie Paszkin. Okazuje się, że wybrał dość zaskakujące okoliczności, aby zadać tak poważne pytanie:

Byliśmy w górach i była piękna okoliczność do oświadczyn, ale nie miałem pierścionka. Pojechaliśmy nad morze i dalej nie miałem pierścionka i w końcu dostałem SMS-a, że jest pierścionek i pojechałem go odebrać. Jeszcze przed wyjazdem [Marta] mówi: "kup mopa, bo nie mamy mopa",  – A jeszcze miałam ciężki dzień w pracy, najgorszy chyba - wtrąca Marta. Wracałem i dałem tego mopa, trzymam te kwiaty z tyłu, pokrzyczała na mnie, ja wiedziałem, że źle robię, ale brnąłem dalej i mówię: Mam jeszcze coś dla ciebie i ja ten pierścionek daję, uklęknąłem na kolano i zapytałem: Czy zostanie moją żoną? - powiedział Paweł.

Marta Paszkin wyznała, że była bardzo zaskoczona i nie mogła uwierzyć, że Paweł wybrał taki moment. Jednak z perspektywy czasu wspomina to z uśmiechem na twarzy i mówi:

Nie wierzyłam, że taki moment. To takie nasze

 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny Odcinek świąteczny Rolnik szuka żony
FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey

 

 

Marta z Rolnik szuka żony nago w pościeli
Instagram @marta_paszkin
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pozuje nago w pościeli. Tak odważnie jeszcze nie było!
Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" jeszcze nigdy nie była tak odważna. Jej nowe zdjęcie wywołało poruszenie wśród fanów. Seksowanie a może przesadziła?

Marta Paszkin obecnie jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek 'Rolnik szuka żony". Kilka miesięcy temu partnerka Pawła przeniosła się razem z córką na wieś, a ostatnio para ogłosiła swoje zaręczyny. Marta z "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje remont ich wspólnego domu, a teraz pochwaliła się odważnym zdjęciem wprost z łóżka. Jest naprawdę odważnie... Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pozuje w samej pościeli. Odważnie... Marta i Paweł z  "Rolnik szuka żony"  to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par w historii programu. Po zakończeniu emisji wzięli udział w tanecznym show "Dance dance dance" , a na co dzień oprócz pracy zawodowej prowadzą też kanały w serwisie YouTube i są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Para już niebawem zakończy remont własnego domu , a teraz Marta Paszkin opublikowała w relacji na Instastory nagranie, na którym pozuje w samej pościeli. Wygląda na to, że narzeczona farmera jest topless i to pierwsze tak odważne zdjęcia Marty... Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Paweł wyśmiał Martę? Pierwszy kryzys w związku? Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła swoich obserwatorów nagraniem wprost z łóżka, na którym wygląda, jakby była naga. Trzeba przyznać, że uczestniczka hitu TVP nie boi się kontrowersji... Uczestniczka "Rolnik szuka żony" jakiś czas temu schudła 13 kilogramów i obecnie może pochwalić się rewelacyjną figurą. Internauci są pod wrażeniem nowego zdjęcia: - Piękna jesteś❤️🔥 - Słodziak 🔥🔥🔥❤️         Wyświetl ten post na Instagramie    ...

Marta Paszkin z Rolnik szuka żony jest w ciąży?
FREMANTLEMEDIA POLSKA FOT. PIOTR MATEY
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin jest w ciąży?! Jest szczera odpowiedź partnerki Pawła!
Po świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" pojawiło się mnóstwo spekulacji wśród fanów na temat rzekomej ciąży Marty Paszkin. Teraz sama zainteresowana zabrała głos w tej sprawie. Jej odpowiedź daje do myślenia!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedna z najbardziej lubianych par ze wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Ostatnio mogliśmy zobaczyć, co aktualnie dzieje się w życiu zakochanych - Marta Manowska odwiedziła parę, a relację z wizyty u Marty i Pawła mogliśmy zobaczyć w świątecznym odcinku programu. Dowiedzieliśmy się, że para snuje poważne plany na przyszłość, takie jak ślub czy powiększenie rodziny! Słowa Marty Paszkin na ten temat dały jednak fanom do myślenia - niektórzy zaczęli snuć domysły, że partnerka Pawła już jest w ciąży! Teraz sama zainteresowana postanowiła na to pytanie odpowiedzieć i wygląda na to, że jej komentarz może jeszcze bardziej podgrzać te spekulacje. Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pokazała urządzony salon. Uwagę zwraca obraz nad kanapą! "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł spodziewają się dziecka? Jest komentarz W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, co słychać między innymi u świeżo upieczonych małżonków, czyli Bogusi i Krzysztofa z 8. edycji, a także poznaliśmy plany na przyszłość Joanny i Kamila - zakochani zamierzają powiedzieć sobie sakramentalne "tak" za dwa lata . Przy okazji zobaczyliśmy też uczestników poprzednich edycji, jak na przykład Martę i Pawła z 7. odsłony show. Jak się okazało, zakochani są w trakcie remontu swojego wymarzonego gniazdka , a ponadto... również szykują się do ślubu!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin zdradza, czy żałuje przeprowadzki na wieś. Wróciła do Warszawy! Jak dowiedzieliśmy się w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", Marta i Paweł zamierzają się pobrać w Wielkanoc ! Ale to nie wszystko! Zakochani oficjalnie potwierdzili, że planują powiększenie...

Marta i Paweł Rolnik szuka  żony
screen "Rolnik szuka żony"/ Facebook
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta zdradziła, czy planują z Pawłem dzieci! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" niebawem podzielą się szczęśliwą nowiną? Partnerka rolnika pokazała wymowną fotografię!

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" już niebawem przeprowadzą się do wspólnego mieszkania, które zdecydowali się samodzielnie wyremontować. Niestety nie będzie to możliwe w wyznaczonym terminie, o czym poinformowała partnerka rolnika w relacji na InstaStory. Marta zdecydowała się odpowiedzieć też na pytania internautów i poruszyła naprawdę osobiste tematy. Niebawem planuje powiększenie rodziny?  Marta z "Rolnik szuka żony" o powiększeniu rodziny! Marta z "Rolnik szuka żony"  opublikowała na InstaStory relację z gospodarstwa Pawła, w którym obecnie przebywa i zdradziła na jakim etapie jest remont ich mieszkania. Okazuje się, że przeprowadzka w optymistycznym wariancie będzie możliwa dopiero w październiku. To nie wszystko, co zdradziła przyszła rolniczka! Marta wyznała też, że z Pawłem dzieli ich 6 lat różnicy i pochwaliła się zaskakującym wyznaniem, że wierzy w "zodiakalne dopasowanie". Uczestniczka hitu TVP2 została zapytana też o to, czy planuje dzieci: - Czy planujecie dzieci? - zapytała wprost jedna z Internautek. Marta Paszkin zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie i zaskoczyła szczerym wyznaniem, do którego dołączyła wymowny rysunek z dwójką dzieci, który sama namalowała w pierwszych odcinkach 7. edycji "Rolnik szuka żony".  - Nic się w tym zakresie nie zmieniło... Zobacz także:  Ilona z "Rolnik szuka żony" o nowym życiu po rozstaniu! "Wreszcie mogę spokojnie odetchnąć" Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowny rysunek, który namalowała podczas pierwszego spotkania z Pawłem. Widać na nim małe dziecko i uczestniczka zdradza, że od tamtego czasu nic się nie zmieniło! Marta zdradziła też, gdzie odbyła się jej pierwsza randka z Pawłem...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik