Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" już wkrótce wezmą drugi ślub. Panna młoda ma już suknię ślubną, a teraz pochwaliła się przygotowaniami do pierwszego tańca. To będzie występ na miarę tych, które Marta i Paweł z "Rolnika" prezentowali w "Dance dance dance"? Zapowiada się wielkie show!

Reklama

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" przygotowują pierwszy taniec na wesele!

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" już odlicza dni do drugiego ślubu z Pawłem Bodziannym. Para wcześniej zdecydowała się na ślub cywilny, a już w czerwcu planują ślub kościelny i huczne wesele, które ma się odbyć w pałacu, w którym po raz pierwszy się spotkali. Marta Paszkin z obawy przed problemami z pierwszą suknią ślubną zdecydowała się na zakup dwóch modeli. Wydaje się, że para już wszystko przygotowała, a teraz przyszedł czas na pierwszy taniec. Ten ważny element wesela też będzie wyjątkowy, a para przygotowuje specjalną choreografię! Sami spójrzcie...

Na koniec dnia lekcja przygotowująca do pierwszego tańca - napisała Marta Paszkin na Instagramie.

Instagram / marta paszkin

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin niczym Kate. Księżna od lat wykorzystuje ten patent

Marta i Paweł uwielbiają tańczyć. W końcu para po zakończeniu przygody z programem "Rolnik szuka żony" wzięła udział w tanecznym show "Dance dance dance", gdzie prezentowali wyjątkowe układy taneczne i zebrali mnóstwo pozytywnych opinii od jurorów. Wszystko wskazuje na to, że na swoim weselu Marta Paszkin i Paweł Bodzianny też zamierzają zaprezentować swoim gościom zaskakujący układ taneczny. Będzie na miarę tych, które znamy z "Dance dance dance"?

Zobacz także

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pokazała suknię ślubną. Będzie miała aż dwie kreacje?

Sądzicie, że relacja z wesela Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony" pojawi się w 10. edycji programu, która już od września w Telewizji Polskiej?

FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey

Waldemar Kompała / TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama