Małgosia z 5. edycji "Rolnik szuka żony" ostatnio mocno skrytykowała nową edycję programu i zdradziła, że przestała oglądać po szóstym odcinku wprost narzekając na montaż:

Reklama

Montaż i reżyseria ostatnio jest tendencyjna według mnie i już nie mam przyjemności z oglądania tego, bo dalekie jest to od promocji polskiej wsi i pozytywnych emocji w poszukiwaniu partnerów do życia - powiedziała dla portalu plotek.pl.

Teraz te zarzuty wobec hitu Telewizji Polskiej zdecydował się skomentować reżyser Konrad Smuga!

Małgosia z 5. edycji "Rolnik szuka żony" ostaro krytykuje produkcję. Przesadziła?

Małgorzata Płaza z "Rolnik szuka żony", która była partnerką Jana przedstawiła całą listę zarzutów wobec aktualnej edycji i powiedziała wprost:

Po szóstym odcinku przestałam oglądać ten program. Wiało nudą, sztucznym podkręcaniem problemów, prowokowaniem ludzi do zazdrości, złości, mataczenia na siebie. Ośmieszano praktycznie wszystkich bohaterów, by przyciągnąć publiczność. W sumie im współczuję. Za dużo niedopowiedzeń, z których każdy widz wyciągał swoje własne wnioski. Ten sezon to zdecydowanie nie na moje nerwy - wyznała dla plotek.pl.

W rozmowie z Party.pl reżyser "Rolnik szuka żony" Konrad Smuga odniósł się do słów Małgorzaty Płazy i powiedział:

Nie czuje się zmiażdżony, Małgosia brała udział w tym programie i współpracowała z nami super i przeżyła wiele fantastycznych chwil. (...) My do wszystkich uczestników podchodzimy tak samo. (...) Nie czuje, żebyśmy kogoś ośmieszali. - zdradził reżyser "Rolnik szuka żony" Konrad Smuga.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław nie urządził spotkania dla rodziny! Miał ważny powód

Zobacz także
Reklama

Koniecznie obejrzyjcie całe wideo i dowiedźcie się, jak krytykę Małgorzaty Płazy ocenia produkcja! Uczestniczka 5. edycji przesadziła?

Facebook
Reklama
Reklama
Reklama