Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony 4
East News

Zamieszanie wokół ślubu Małgosi i Pawła z "Rolnika". Fani w komentarzach byli bezlitośni...

Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony 4
East News

 

Małgorzata Sienkiewicz spełniła swoje największe marzenie! Uczestniczka 4. edycji "Rolnik szuka żony" stanęła właśnie na ślubnym kobiercu. Małgorzata Sienkiewicz wzięła ślub z Pawłem Borysewiczem, którego poznała właśnie dzięki show TVP1. Chłopak od razu stracił dla niej głowę. Jednak Małgosia potrzebowała chwili, aby przekonać się, że to na pewno ten jedyny. 

 

Zobacz także: Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Panna młoda wybrała długą, koronkową suknię! Zobacz ZDJĘCIA

 

Na ślubie Małgosi i Pawła, który odbył się 28 września, pojawiła się także Marta Manowska. Można powiedzieć, że to właśnie ona pełniła rolę swatki. Prowadząca "Rolnik szuka żony" nie była w stanie ukryć wzruszenia. Na jej Instagramie pojawiło się także pełne miłości zdjęcie zrobione podczas składania przysięgi. Niestety, niektórzy internauci nie uszanowali powagi sytuacji i zostawili pod fotografią uszczypliwe komentarze. 

 

- Szybko szybko ślub bo brzuszek już widać 😬😬😬🤰🤰

- Jeżeli ktoś uważa się za katolika i pragnie ślubować przed ołtarzem to powinien zachowywać się tak, jak głosi wiara katolicka. Jeżeli dla kogoś jest to ciemnogród to może się pobrać w urzędzie stanu cywilnego a nie w kościele. Nie zmienia to jednak faktu, że dziecko zawsze jest błogosławieństwem, dlatego życzę im zdrowia i szczęścia i cieszę się, że mimo wszystko ten ślub wzięli - pisali internauci.

 

Na szczęście pod zdjęciem większość komentarzy była pełna radości i sympatii dla młodej pary.

 

- To była u nich miłość od pierwszego wejrzenia 😍 Wszystkiego co najlepsze, wspaniałych chwil we dwójkę, a za niedługo we trójkę ❤❤❤

- Gratulacje! Ukoronowania miłości i owocu miłości 😉💓 wszystkiego dobrego!

- KOCHANI kibicowałam Wam od początku....😘😘życzę Wam wszystkiego, co najpiękniejsze na każdy dzień dalszego życia....❤❤😘😘🙋🙋🌼🌼 - czytamy w komentarzach.

 

My również przyłączamy się do gratulacji i trzymamy kciuki za nowy rozdział w ich życiu!

 

POLECAMY: Tak wyglądał ślub Mikołaja z "Rolnik szuka żony"! Mamy DUŻO ZDJĘĆ

 

Małgosia i Paweł spełnili swoje marzenie

Ślub Małgosi i Pawła z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Ślub Małgosi i Pawła z Rolnik szuka żony
Instagram

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27