Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Łukasz Sędrowski pokazał zdjęcie sprzed lat. Jest nie do poznania! 

"Rolnik szuka żony": Łukasz Sędrowski pokazał zdjęcie sprzed lat. Jest nie do poznania! 

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak wyglądał w dzieciństwie. Bardzo się zmienił? Na zdjęciu sprzed lat jest nie do poznania! Musicie zobaczyć fotkę rolnika na której pozuje z ukochanym dziadkiem. Łukasz Sędrowski blisko rok temu pokazał, jak wyglądał w 1996 roku, a teraz pochwalił się jeszcze starszym zdjęciem. My jesteśmy w szoku!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Łukasz Sędrowski na zdjęciu sprzed lat

Łukasz Sędrowski wystąpił w piątej edycji "Rolnik szuka żony". O jego serce walczyła m.in Agata, która od samego początku zrobiła na nim ogromne wrażenie. Rolnik się zakochał i ku zaskoczniu widzów w jednym z odcinków programu TVP poprosił Agatą o rękę. Wydawało się, że po zakończeniu "Rolnik szuka żony" szybko usłyszymy o ślubie zakochanej pary- niestety, po jakimś czasie okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce...- Łukasz mówił później w programie "Pytanie na Śniadanie" i tłumaczył, dlaczego rozstał się z Agatą. Co się stało? Życie... raz na dziesieć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość. 

Teraz fani programu "Rolnik szuka żony" mogą śledzić dalsze losy Łukasza za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie co jakiś czas publikuje swoje zdjęcia i nagrania. Ostatnio rolnik pokazał również swoje zdjęcie z dzieciństwa na którym pozuje z dziadkiem.

Dziadziuś Heniek ❤️kiedy zabrakło ojca, był dla mnie wzorem...
Mam w głowie jego dobre rady, opowieści, nauczył mnie żeby zawsze bronić słabszych.
Kiedy swymi spracowanymi dłońmi klepał po plecach z uznaniem, Świat🗺️ był zdobyty🌱🌾.
On nauczył mnie zmienić biegi w traktorze🚜, jeździć na motocyklu 🏍️
Bronił naszej Ojczyzny 🇵🇱w czasach 2 wojny Światowej.
Kiedy rozwijałem Nasze rodzinne gospodarstwo rolne, czołem jego wzrok i oparcie- napisał na Instagramie.

A jak Łukasz Sędrowski wyglądał w przeszłości? Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Zobacz także: Marta z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co kręci Pawła! Takiego wyznania internauci się nie spodziewali!

Łukasz Sędrowski pokazał zdjęcie sprzed lat.

 

 

 

Bardzo się zmienił?

Łukasz Sędrowski w programie
Instagram

 

Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram
TV-Show
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Pokazał zdjęcia z urzędu! 
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Pokazał zdjęcia z urzędu! 

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Uczestnik piątej edycji programu Telewizyjnej Jedynki podczas relacji na InstaStories pokazał zdjęcia z przygotowań do ceremonii i fotkę z Urzędu Stanu Cywilnego! Czyżby jeden z najpopularniejszych uczestników show znalazł wielką miłość i powiedział dziś "TAK" swojej wybrance? Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcia ze ślubu Łukasz Sędrowski wystąpił w piątej edycji "Rolnik szuka żony" i był uczestnikiem, który wzbudzał największe emocje wśród fanów programu. Fani mocno krytykowali rolnika za to, jak potraktował jedną ze swoim kandydatek- Paulinę. W jednym z odcinków okazało się, że Łukasz i Paulina mieli kontakt poza programem, dlatego Paulina miała nadzieję, że to ona jest faworytką rolnika. Kiedy Łukasz poinformował ją, że wybiera Agatę doszło między nimi do ostrej awantury. Rolnik nie żałował jednak swojego wyboru i głośno mówił, że to własnie z Agatą chce spędzić życie. Co więcej, Łukasz nawet oświadczył się swojej wybrance przed kamerami. Para tworzyła szczęśliwy związek i wydawało się, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie- niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu Agata i Łukasz rozstali się.  (...) To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce...- mówił jakiś czas  temu w programie "Pytanie na Śniadanie". - Co się stało? Życie... raz na dziesieć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość- komentował rozstanie z Agatą.  Po jakimś czasie rolnik zdradził, że w jego życiu pojawił się ktoś nowy. Niestety, Łukasz przyznał później, że znów jest singlem. Od tamtej...

Łukasz Sędrowski
Instagram
TV-Show
Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z przeszłości. Przy okazji wspomniał o swojej byłej narzeczonej!
Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z przeszłości. Przy okazji wspomniał o swojej byłej narzeczonej!

Łukasz Sędrowski to uczestnik 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" . Mężczyzna szukał w show TVP1 prawdziwej miłości. Wydawało się, że jego marzenie się spełniło. Niestety, niedługo po zakończeniu programu Agata i Łukasz rozstali się, nie ujawniając przy tym powodów swojej decyzji. Oboje nadal są aktywni w internecie. Chętnie chwalą się nowymi zdjęciami na Instagramie. Łukasz zdecydował się jednak sięgnąć kilka lat wstecz. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie sprzed 4 lat. Przy okazji zebrało mu się na sentymenty i wspomniał o swojej byłej narzeczonej, Agacie... Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" na starym zdjęciu Łukasz Sędrowski nadal jest singlem. Rolnik nie ukrywa tego przed swoimi obserwatorami. Po rozstaniu z Agatą, którą poznał w "Rolniku" i z którą zdążył się nawet zaręczyć, nie znalazł kolejnej kandydatki na żonę. Mimo wszystko humor mu dopisuje. Ostatnio Łukaszowi zebrało się na wspominki. Sędrowski opublikował na Instagramie zdjęcie, które zrobiono 4 lata temu w Kielnie. Jedna z obserwatorek zainteresowała się tym, co Łukasz robił w tej miejscowości.  Wywczas u siostry 😁 ale w Dzierżąrznie miałem narzeczoną o imieniu Agata - pielęgniarka 😷 😁 🤩🤩 - odpowiedział jej rolnik.  Inna internautka uznała, że to dobry moment, aby wytknąć Łukaszowi jego porażki w miłości.  Och tych narzeczonych to było 😀i wszystkie uciekły😀 - zakpiła kobieta. Spójrzcie na zdjęcie, które opublikował Łukasz Sędrowski. Czy rolnik bardzo się zmienił przez te cztery lata?         Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram
Newsy
Łukasz Sędrowki z "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę? Pokazał tajemnicze zdjęcie!
Łukasz Sędrowki z "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę? Pokazał tajemnicze zdjęcie!

Łukasz Sędrowski stał się jednym z najpopularniejszych uczestników 5. edycji " Rolnik szuka żony ". Po zakończeniu emisji głośno było o jego rozstaniu z Agatą Rusak, której oświadczył się w programie. Potem wielokrotnie występował też w " Pytaniu na śniadanie ". Ostatnio rolnik opublikował na Instastories relację z oglądania ostatniego odcinka nowego sezonu "Rolnika" i przy okazji pokazał też tajemnicze zdjęcie kobiety. Czy to oznacza, że Łukasz Sędrowski ma nową partnerkę? To razem z nią w niedzielne wieczory ogląda hit TVP1? Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę? Łukasz Sędrowski na Instastories często relacjonuje, jak wygląda praca na wsi. Czasem publikuje też zdjęcia ze swoimi dziećmi: Adrianną i Antonim, a ostatnio w niedzielne wieczory umieszcza relacje na Instagramie, w których pokazuje, jak kibicuje uczestnikom 7. edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna skomentował  dramatyczną sytuację, w której wszyscy zobaczyli rozpacz Dawida z powodu odejścia Martyny i na zdjęciu dodał wymowną ikoną pękniętego serca.  Jednak największą uwagę zwraca zdjęcie półnagiej kobiety, które opublikował rolnik. Czy to nowa partnerka Łukasza Sędrowskiego? Tylko spójrzcie na to tajemnicze zdjęcie! Zobacz także:  Rozpacz Dawida po randce z Martyną w "Rolnik szuka żony 7"! To najmocniejsza scena ze wszystkich sezonów show? Czyżby Łukasz Sędrowski się zakochał i ma nową partnerkę?  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner