Marta i Paweł Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"

Marta z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co kręci Pawła! Takiego wyznania internauci się nie spodziewali!

Marta i Paweł Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"

Marta z "Rolnik szuka żony" zdradziła w jakim wydaniu najbardziej podoba się Pawłowi! Internauci widząc najnowsze nagrania uczestniczki wcale mu się nie dziwią! Marta żartobliwie stwierdziła, że połączenie pewnych dwóch elementów garderoby sprawia, że "faceci wariują", w tym jak można się domyślić, również jej ukochany! Zobaczcie, w jakiej wersji tak bardzo podoba się rolnikowi!

Zobacz także: Marta z "Rolnik szuka żony" zaskakująco o relacji z Pawłem! "Ja już do niego za bardzo nie jeżdżę!" Jest komentarz rolnika

Marta z "Rolnik szuka żony" o guście Pawła. W jakim wydaniu lubi ją najbardziej? 

Marta i Paweł poznali się w 7. edycji "Rolnik szuka żony". Oboje bardzo szybko zrozumieli, że zgłoszenie do programu może przynieść im zupełnie więcej niż tylko przygodę. Bardzo szybko poczuli, że mogą stworzyć ze sobą coś więcej, dlatego Paweł podziękował pozostałym paniom zaproszonym na gospodarstwo i skupił się na poznawaniu Marty. Ona z kolei była bardzo ostrożna. W domu czekała na nią córeczka Stefania i to ona była dla uczestniczki najważniejsza. Z biegiem czasu okazało się, że dziewczynka niemalże od razu zaakceptowała nową miłość mamy. Teraz dzielą swoje życie pomiędzy Dolny Śląsk, gdzie znajduje się farma Pawła, a Warszawę, gdzie mieszka Marta i jej córeczka. Jak na razie para nie zdecydowała jeszcze o wspólnym zamieszkaniu ale ich relacja ciągle się rozwija. 

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" chętnie dzielą się tym jak spędzają wspólne chwile. Początkowo, na czas emisji programu musieli ukrywać fakt, że kontynuują swoją relację. Kiedy wszystko stało się już jasne, Marta i Paweł odetchnęli z ulgą. Teraz z radością dzielą się nowinkami ze swojego związku ale takiego wyznania fani tej pary się zupełnie nie spodziewali! Marta przyznała, w jakim wydaniu najbardziej podoba się Pawłowi... Okazuje się, że jest on miłośnikiem wyjątkowo kobiecego stylu: 

Marynarka vs. sukienka, która stylizacja lepsza?🤔 Farmer ma już na ten temat zdanie i bardzo mnie tym nie zaskoczył 🙈😉 (szpilki+ rajstopy= facet traci rozum)

Internauci zdecydowanie podzielili zdanie Pawła:

- Popieram Farmera 😁
- Sukienka... Bosko😍👌👌😍👏👏👏
- Sukienka robi robotę 👍🙂

Też uważacie, że Marta powinna częściej się pokazywać w takiej odsłonie? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł pochwalili się nietypowym prezentem od fana!

Marta z "Rolnik szuka żony" przyznała w jakich stylizacjach najbardziej podoba się Pawłowi. 

Marta i Paweł to zdecydowanie najpopularniejsza para z 7. edycji "Rolnik szuka żony". 

Rolnik szuka żony, Marta i Paweł trzymają psy
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22