Kamila w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Kamila była nachodzona przez adoratorów: "To było przerażające"

Kamila tuż po emisji wizytówki w "Rolnik szuka żony" była nachodzona we własnym domu. Musieli interweniować pracownicy.

Kamila zrobiła furorę swoim udziałem w "Rolnik szuka żony". Zdążyła się o tym przekonać jeszcze przed oficjalnym poznaniem kandydatów, którzy zgłosili się do programu. Tuż po tym, jak w Wielkanoc wyemitowano odcinek z wizytówkami i możliwością pisania listów, jej dom zaczęli odwiedzać... obcy mężczyźni! 

Ja powiedziałam, że to było przerażające - wyznała w rozmowie z Pomponikiem Kamila 

Interweniować musieli pracownicy pieczarkarni. Zobaczcie, co opowiedziała Kamila w nowym wywiadzie. 

"Rolnik szuka żony": Elżbieta przyjaźni się z gwiazdami "Sanatorium miłości"! Weźmie udział w tym show?

"Rolnik szuka żony": Kamila nachodzona przez obcych mężczyzn

O tym, że Kamila Boś będzie miała powodzenie w "Rolnik szuka żony", był przekonany niemal każdy widz programu. W pierwszym odcinku 8. edycji okazało się, że Kamila ustanowiła nowy rekord listów, a chciało poznać ją aż 500 kandydatów! Internauci okrzyknęli ją najpiękniejszą rolniczką ze wszystkich edycji. 

O tym, jak duże powodzenie będzie mieć w programie, Kamila przekonała się jeszcze przed poznaniem programowych kandydatów. Piękna rolniczka przyznała, że po wyemitowaniu wizytówki w "Rolnik szuka żony" zaczęli przyjeżdżać do niej adoratorzy, co było dla niej bardzo niekomfortowe:

Ja powiedziałam, że to było przerażające, że mężczyźni do mnie przyjeżdżali. Broń Boże, nie narzekałam wtedy, ale ja się po prostu bałam tego, że oni do mnie przyjeżdżali, bo to są obcy dla mnie ludzie. (...) Nie wiem, komu otwieram drzwi. Zdarzało się, że będąc w domu nie otwierałam, bo się bałam - przyznała w wywiadzie z Pomponikiem

Kamila poszła do Rolnik szuka żony by promować gospodarstwo?
Mat. prasowe

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8" Kamila pokazała zdjęcie z bratem. To przystojny aktor!

Czasami Kamila z "Rolnik szuka żony" o pomoc prosiła swoich pracowników:

Byli moi pracownicy, więc powiedzieli, że mnie nie ma. 

Kamila opowiedziała o kilku przypadkach, jednocześnie przyznała, że jak już komuś udało się ją spotkać to nie zbywała go: 

Różni byli ludzie, jeden mówił, że chciałby się spotykać. A inny wszedł do mnie na pieczarkarnię i powiedział, że ma dla mnie przesyłkę i jest tylko kurierem. (...) Potem ja otwieram tę paczkę, a to ten sam chłopak, który odjechał i troszeczkę szkoda, bo z drugiej strony przyjechał do mnie tyle kilometrów i nie miał odwagi ze mną porozmawiać. Nie oddzwoniłam wtedy, bo skoro miał okazję mnie poznać i nie wykorzystał jej, to co ja miałam prosić - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Kamila z
Facebook/rolnikszukazony/

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila zawstydziła się w "Familiadzie"! "Nie udało się znaleźć chłopca"?

Kamila przyznała, że po zgłoszeniu do "Rolnik szuka żony" nie chciała szukać partnera poza programem. Starała się wziąć odpowiedzialność za swoją decyzję i dawała do zrozumienia, że jeśli ktoś chce ją poznać, to musi wziąć udział w programie. Nie każdy jednak odważył się na występ w telewizji. Ostatecznie Kamili nie udało się związać z nikim w "Rolnik szuka żony" i chociaż jak przyznała, była w krótkim związku po programie, dziś ponownie jest singielką. 

Kamila z Rolnik szuka żony 8
kamila.bos/Instagram

Oto Kamila, uczestniczka "Rolnik szuka żony 8"
mat. prasowe TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Kamila zszokowana zachowaniem adoratorów! "Niektórzy posuwali się do tego..."
"Rolnik szuka żony" na antenie TVP 1 rusza już 19 września, a tymczasem okazuje się, że po emisji wizytówek uczestników jedna z rolniczek była narażona na natarczywe zachowanie mężczyzn, który walczyli o jej względy poza kamerami!

Już niebawem nowa edycja "Rolnik szuka żony" i po raz pierwszy zobaczymy w niej aż dwie uczestniczki! Jedną z nich jest 28-letnia Kamila, która zajmuje się hodowlą pieczarek. Piękna rolniczka tuż po emisji odcinka zerowego, w którym widzowie zobaczyli wizytówki przyszłych uczestników, musiała zmierzyć się z ogromnym zainteresowaniem mężczyzn. Niektórzy adoratorzy zdecydowali się nie czekać i zamiast wysłać list do Kamili, odwiedzali ją w jej domu. To jednak nie wszystko! To, co przeżyła,ss jak mówi sama rolniczka "było przerażające"... Kamila zszokowana zachowaniem mężczyzn po wizytówce z programu "Rolnik szuka żony"! "Rolnik szuka żony"  to zdecydowanie jeden z hitów Telewizji Polskiej - od pierwszej edycji cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzięki udziałowi w programie wiele par znalazło miłość i dziś cieszą się rodzinnym szczęściem. W nowej, 8. już edycji "Rolnika" po raz pierwszy zobaczymy dwie uczestniczki, a jedna z nich od zerowego odcinka wzbudza ogromne emocje. 28-letnia Kamila, która na co dzień zajmuje się hodowlą pieczarek w rozmowie z "Na Żywo" przyznała, że po zaprezentowaniu jej wizytówki w telewizji nie mogła narzekać na brak adoratorów. Niektórzy z nich wcale nie czekali, by wziąć udział w programie zgodnie z jego regułami i odwiedzali rolniczkę w jej domu: "Niektórzy posuwali się do tego, że przyjeżdżali do mnie osobiście z kwiatami i prezentami. Trochę to było przerażające, bo to jednak był rodzaj nachodzenia mnie przez obcych ludzi" - powiedziała szczerze "Na Żywo" 28-letnia Kamila z "Rolnik szuka żony" 8.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Fani już znają pierwszą parę 8. edycji? Aż...

Rolnik szuka żony: Kamila
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Padł rekord listów! Kamila podbiła serca nawet wśród kobiet!
Za nami pierwszy odcinek 8. edycji "Rolnik szuka żony". Jak się okazało, Kamila otrzymała największą ilość listów w historii programu. Aż trudno uwierzyć w tę liczbę!

Właśnie wystartowała 8. edycja programu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy bliżej sylwetki wszystkich kandydatów, w tym piękną rolniczkę Kamilę, która rozpaliła panów do czerwoności. Ale nie tylko mężczyźni zdecydowali się wysłać list do 28-latki - wśród kopert, znalazł się też list od kobiety! Ilu zatem kandydatów postanowiło napisać do Kamili? Ta liczba robi wrażenie i jest rekordem wśród wszystkich edycji programu! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Kamila zszokowana zachowaniem adoratorów! "Niektórzy posuwali się do tego..." "Rolnik szuka żony 8": Kamila zszokowana ilością listów! Kamila, uczestniczka 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" od razu podbiła serca widzów . Piękna właścicielka firmy zajmującej się produkcją pieczarek szybko została również okrzyknięta "najpiękniejszą uczestniczką w historii programu". Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że to właśnie ona otrzymała największą ilość listów - i to w całej historii randkowego hitu TVP1. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Kogo szuka najpiękniejsza uczestniczka w historii, Kamila? Poznajcie ją bliżej! W rozmowie z Martą Manowską , uczestniczka 8. edycji "Rolnik szuka żony"  przyznała, że miała nadzieję otrzymać ok. 200 listów. A ile dostała ich w rzeczywistości? Jak się okazało, było ich prawie 500! Co więcej, wśród wszystkich zgłoszeń, znalazł się nawet list od kobiety! Jak widać, uczestniczka "Rolnik szuka żony" po prostu zauroczyła wszystkich swoją osobą. Piękna 28-letnia rolniczka uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Bardzo ceni sobie niezależność, ale z chęcią odstawi ją na bok, kiedy znajdzie odpowiedniego...

Tomasz zaimponował Kamili w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Uczestnik jednym zdaniem zaimponował Kamili! Jest faworytem! 
Kamila z "Rolnik szuka żony" wybrała trzech przystojniaków, którzy pojadą do jej domu. Jeden z nich wprawił ją w zachwyt. Jedną rozmową podbił jej serce?

Kamila z 8. edycji "Rolnik szuka żony" wybrała już trzech uczestników, którzy wezmą udział w programie i będą mieli szanse starać się o jej serce. Jeden z nich, a konkretnie Tomasz, szczególnie zaimponował jej podczas wspólnie spędzanego czasu tuż przed ostateczną decyzją. Co takiego powiedział pięknej rolniczce? Kamila nie mogła przestać się uśmiechać i nie ukrywała, że bardzo jej zaimponował. Czyżby już w pierwszych odcinkach został faworytem?  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Kogo rolnicy i rolniczki zaprosili do swoich domów? Wiadomo! "Rolnik szuka żony": Tomasz zaimponował Kamili Kamila z " Rolnik szuka żony " ustanowiła nowy rekord nadesłanych listów . Aż 500 kandydatów (w tym jedna kandydatka) starało się o jej serce. Piękna blondynka nie spodziewała się aż tak dużego zainteresowania. Miała niełatwe zadanie, aby spośród ogromnej ilości listów wybrać kilka tych, których autorom chciałaby dać szansę. Ostatecznie do jej domu pojedzie tylko trzech panów. Do drugiego etapu mogła zaprosić tylko pięciu przystojniaków, których mogła poznać lepiej przy wspólnym tworzeniu tzw. "lasów w słoiku". Wspólne aktywności były jednocześnie szansą do zaprezentowania się Kamili i przekonania jej do siebie. Najlepiej poszło Tomaszowi, który niewinną rozmową zdecydowanie podbił serce Kamili.  - Dlaczego ogólnie uprawa pieczarek, bo chyba te rejony z tego słyną? - zapytał - O! Zapoznałeś się! - odparła zaskoczona Kamila - No zapoznałem się nawet z uprawą powiem szczerze. Dla samego siebie.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Internauci porównują jedną z kandydatek Kamila do Viki Gabor! Kamila ucieszyła się i...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak