Justyna z Rolnik szuka żony 4 Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach
Justyna z Rolnik szuka żony 4
Co sądzicie?
1/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4

Justyna Szywała z "Rolnik szuka żony 4" to kobieta ogień. W programie mówi to, co myśli. Jest zainteresowana Karolem i otwarcie rywalizuje o jego serce. Ostatnio jej zachowanie w programie i ubiór wzbudziły sporo kontrowersji. Dlatego uczestniczka show postanowiła sama się bronić i uaktywniła się na Facebooku. Justyna odpowiedziała na hejt lejący się na jej osobę, ale nie tylko. Teraz komentuje swój ubiór  w programie i śmieje się sama z siebie. Sporo internautów, oraz w programie sam Karol, stwierdziło, że nieodpowiednio i zbyt sexy ubrała się do pracy w oborze. Z dżinsowej sukienki odpadł nawet guzik, dlatego Justyna miała głęboki dekolt... Teraz uczestniczka pokazała zdjęcie, które skomentowała, że dopiero tak według niej jest zbyt seksownie, by iść pracować w polu. Jakie to zdjęcie? Wygląda jakby było robione na wyborach miss piękności!

Rozumiem, jeśli na obrządek ubrałabym taką kreację, to mogę stwierdzić, że zbyt sexi. Ale taka dżinsowa kiecka, którą miałam w ŁoBoże to dla mnie ok - napisała Justyna na swoim profilu.

Zdjęcie zobaczycie na następnej stronie. Co jeszcze komentuje i pokazuje Justyna na Facebooku? Sprawdźcie w galerii. Uczestniczka show opublikowała swój ulubiony komentarz hejtujący ją. 

Zobacz także: Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie! "Jak daleko potrafi się posunąć człowiek w obrażaniu innych"

2/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

I jak podoba Ci się Justyna w takiem seksi wydaniu? 

Na kolejny zdjęciu kandydatka do serca Karola, też jest seksi, a może nie... Sprawdzicie!

3/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

Tu przydałby się taki dekolt jak do kiecki z obrządku na gospodarstwie u Karola. Byłby wprost idealny!!! - napisała na swoim Facebooku Justyna pod tym zdjęciem.

4/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

ZBYT SEXI... "ubrała się nieodpowiednio do pracy" stwierdził Karol. Oh Karol, bidny Ty, nie mogłeś skupić się na pracy - skomentowała słowa rolnika z programu, Justyna.

5/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

Twoim zdaniem rzeczywiście Justyna ubrała się zbyt wyzywająco do pracy w gospodarstwie?

Justyna mimo wylewanie pomyj w internecie na jej osobę pozdrawia swoich wirtualnych wrogów i pokazuje, że ma dystans do tego co się dzieje.

Pozdrawiam wszystkich Hejtujących i Miłujących:
Gdybym zrobiła konkurs na najlepszy hejt na mnie to z całą pewnością zwyciężyłby komentarz:
"Ona na pewno ma wszystkie świeżaki z Biedronki" ;) ps.Kochani, akurat do Biedronki to mi nie po drodze, ale uzbierałam wszystkie warzywka i owocki z Lidla na lodówkę, jupi :) póżniej moje koty też miały niezłą frajdę gryząc je :) - czytamy na jej Facebooku.

Więcej na temat Rolnik szuka żony