Ilona z "Rolnik szuka żony" z koniem
Instagram @imielinka
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Odmieniona Ilona zachwyciła nawet byłych uczestników! "Promieniejesz"

Ilona z "Rolnik szuka żony" wygląda na naprawdę szczęśliwą. Jej nowe zdjęcie wywołało poruszenie. Czyżby udało jej się znaleźć miłość?

Ilona z "Rolnik szuka żony" dzięki udziałowi w hitowym programie TVP1 zdobyła ogromną popularność i szybko stała się jedną z najpopularniejszych uczestniczek. Początkowo wydawało się, że jej relacja z Adrianem zakończy się ślubem i fani programu czekali na radosną wiadomość, a tymczasem jakiś czas temu rolnik opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym wyznał, że ich drogi się rozeszły. Od tego czasu żadne z nich nie zdecydowało się na komentarz  w tej sprawie, ale Ilona coraz częściej pisze, że dopiero teraz znalazła spokój i szczęście. Teraz uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nowym zdjęciem, które zachwyciło nie tylko fanów programu, ale nawet byłych uczestników. Zobaczcie, o kogo chodzi!

"Rolnik szuka żony": Elżbieta przyjaźni się z gwiazdami "Sanatorium miłości"! Weźmie udział w tym show?

Ilona z "Rolnik szuka żony" zachwyciła nowym zdjęciem!

Ilona nie od razu zdobyła sympatię widzów programu  "Rolnik szuka żony". Początkowo piękna blondynka została oceniona jako zdystansowana i nieśmiała. Wyglądało na to, że Agata podbije serce Adriana, ale stało się inaczej! Ostatecznie rolnik wybrał Ilonę, która zaraziła go miłością do koni i para zdecydowała się nawet zamieszkać razem. Jakiś czas temu jednak ich drogi się rozeszły i obecnie kobieta nie ukrywa, że najlepszy kontakt ma z Jakubem, a z Adrianem definitywnie zakończyła relację. Niedawno uczestniczka hitu TVP1 wybrała się nad morze i zachwyciła zdjęciem z plaży. Widać, że Ilona teraz jest naprawdę szczęśliwa!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Trudne chwile u Ani i Grześka Bardowskich! 

Interanuci są pod wrażeniem wakacyjnech zdjęć Ilony z 6. edycji "Rolnik szuka żony" i piszą wprost, że widać na jej twarzy spokój i szczęście. Zdjęcie polubił również Dawid Noweta z 7. edycji programu, który jakiś czas temu był podejrzewany o związek z Dianą, kandydatką Seweryna. 

- Super wyglądasz 😊🌹
- Promieniejesz 😍
- Bosko wyglądasz😍

Jakiś czas temu Ilona odpowiedziała na pytania Internautów i zdradziła, że teraz jest naprawdę szczęśliwa. Uczestniczka nie tylko spełniła swoje największe marzenie o własnej stadninie, ale wygląda na to, że również w życiu prywatnym zaczyna nowy etap. 

Ilona z
Instagram @imielinka

Ilona nie ukrywa, że po rozstaniu w końcu nabrała wiatru w żagle. Jej komentarze nie pozostawiają złudzeń, że relacja z rolnikiem nie miała szansy na przetrwanie próby czasu. 

Ilona z Rolnik szuka żony o życiu po rozstaniu
Instagram / imielinka

Ilona z "Rolnik szuka żony" z koniem
Instagram @imielinka
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Ilona została zapytana o związek z Adrianem. Ostro odpowiedziała!
Fanka Ilony z "Rolnik szuka żony" chciała dowiedzieć się, dlaczego jej i Adrianowi nie wyszło. Reakcja uczestniczki show TVP1 mówi sama za siebie.

Ilona Kurzeja z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Adrianem zaczęła nowe życie. Uczestniczka hitu TVP2 przeniosła swoją stadninę "Wymarzona stajnia" w nowe malownicze miejsce i cały czas rozwija swoją działalność, a publikując kolejne zdjęcia w mediach społecznościowych nie ukrywa, że w końcu jest naprawdę szczęśliwa i robi to, co kocha. Ostatnio Ilona zdecydowała się odpowiedzieć na pytania Internautów i oczywiście nie mogło zabraknąć wątku nawiązującego do rozstania z Adrianem. Uczestniczka 6. edycji show TVP1 odpowiedziała! Ilona z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytanie Internautki dotyczące jej rozstania z Adrianem. Krótko i wymownie... Rozstanie Ilony i Adriana z "Rolnik szuka żony"  było prawdziwym szokiem dla widzów programu, którzy spodziewali się informacji o ślubie, a tymczasem rolnik na Instagramie opublikował oświadczenie , w którym napisał wprost, że ich drogi się rozeszły. To był jedyny komentarz w tej sprawie i do tej pory oboje konsekwentnie milczeli. Teraz Ilona została zapytana przez Internautkę o powód rozstania: Dlaczego nie wyszło Wam z Adrianem? Czyżby za dużo osób się wtrącało? Pozdrawiam - zapytała jedna z Internautek. Ilona z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się odpowiedzieć swojej obserwatorce i w wymowny sposób napisała: To jest nasza prywatna sprawa! Nie będę odpowiadała na tego typu pytania - napisała Ilona i w tym samym zakończyła ten temat. Wygląda na to, że powód rozstania pozostanie tajemnicą! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Ilona pochwaliła się zdjęciem z randki! Dziewczyna promienieje Ilona do tej pory oprócz relacjonowania przeprowadzki nie odnosiła się publicznie do rozstania. Jedyne oświadczenie, jakie pojawiło się w mediach...

Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram/imielinka
TV-Show
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" wrócili do siebie? Zaskakujący komentarz Internautki
Rozstanie Ilony i Adriana z "Rolnik szuka żony" było ogromnym zaskoczeniem dla fanów programu. Czy to możliwe, że para wróciła do siebie? Zastanawiający komentarz!

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" wiosną rozstali się, co było dla fanów programu ogromnym zaskoczeniem. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy i wydawało się, że uczestniczka hitu TVP2 zamknęła za sobą ten etap i jest szczęśliwa, prowadząc w Wałbrzychu własną stadninę "Wymarzona stajnia". Teraz Ilona pokazała zdjęcie z wakacji, a jedna z Internautek pyta czy razem z Adrianem znów są parą!? O co chodzi? Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" wrócili do siebie? Ilona z "Rolnik szuka żony" po tym, jak jej drogi z Adrianem się rozeszły  nie zdradziła, jakie były powody rozstania i niedawno na pytanie Internautki wymownie powiedziała, że to zostanie między nimi. To jest nasza prywatna sprawa! Nie będę odpowiadała na tego typu pytania - napisała Ilona. Obecnie była partnerka rolnika realizuje swoje marzenia i rozwija stadninę, którą prowadzi. Po przeprowadzce na Instastory pokazała jak świętuje nowy początek i nie ukrywała, że jest naprawdę szczęśliwa, robiąc to, co kocha. Teraz Ilona wybrała się na wakacje nad polskie morze i pod pięknym zdjęciem z plaży została zapytana przez jedną z Internautek o... powrót do Adriana Berkowicza! Czy jest mozliwe, ze widziałam Ciebie i Adriana na rowerach w Pustkowiu jakis czas temu?? - zapytała wprost Internautka.  Ilona nie odpowiedziała, ale ten komentarz został polubiony przez innych Internautów. Czyżby fani programu mieli nadzieję, że para jeszcze może do siebie wrócić? Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Ilona została zapytana o związek z Adrianem. Ostro odpowiedziała! Ilona z "Rolnik szuka żony w końcu wybrała się na zasłużone wakacje i pochwaliła się zdjęciem znad morza. Uczestniczka programu jest bardzo szczęśliwa. Czy to możliwe, że wróciła do...

Ilona z "Rolnik szuka żony" w makijażu
Instagram @imielinka
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 6: Ilona zamieniła rolnika na przystojnego naukowca?
Ilona z "Rolnik szuka żony" 6 jest zakochana? Uczestniczka hitu TVP pochwaliła się kolejnym zdjęciem z tajemniczym mężczyzną, a internauci gratulują. To młody naukowiec... Zobaczcie, o kogo chodzi!

Ilona z "Rolnik szuka żony" po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Jak wiadomo uczestniczka hitu TVP1 już od dawna pokazywała relacje z randek, ale do tej pory oficjalnie nie potwierdziła, że ma nowego partnera. Jednak internauci nie mają wątpliowości, że Ilona jest bardzo szczęśliwa i wiele wskazuje, że z tajemniczym mężczyzną wiele ją łączy. Kim jest Patryk, który tak chętnie komentuje zdjęcia Ilony? Ilona z "Rolnik szuka żony 6" jest zakochana?  Ilona z "Rolnik szuka żony"  w szóstej edycji programu szukała miłości. Wydawało się, że razem z Adrianem tworzyli udaną parę i fani czekali na informację o ślubie, a tymczasem rolnik poinformował, że rozstali się . Co prawda nie zdecydowali się zdradzić powodów rozstania, a Ilona niedługo potem przeniosła stadninę w okolice Wałbrzycha i jakiś czas temu zdradziła, że jest szczęśliwa. Niedawno uczestniczka TVP 1 opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną i pojawiły się spekulacje, że mogą być parą. Teraz Ilona znów pokazała wspólne selfie i zdradziła, że chodzi o Patryka Arłamowskiego, młodego naukowca i wynalazcę, założyciela firmy  Blebox.  Wygląda na to, że Ilona nie była przekonana do publikacji wspólnych zdjęć, ale po tym jak mężczyzna oznaczył ją na swoim profilu w odwecie pochwaliła się ich wspólną fotografią z przejażdżki konnej: W odwecie @patryk.arlamowski 😉⚡#selfietime - napiała Inona pod wspólnym zdjęciem. Zobacz także:  Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała nowego partnera?! "Najlepszy" Internauci są zachwyceni nowym zdjęciem Ilony i gratulują jej, jeśli stworzyła nowy związek: - Widać szczęście 😍 - Jeśli jesteście para to...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner