Justyna, Sara i Karol z "Rolnik szuka żony 4" Justyna zazdrosna o Sarę Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach
Justyna, Sara i Karol z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe
Justyna zazdrosna o randkę Karola z Sarą!
1/5
Justyna, Sara i Karol z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe

Justyna z "Rolnik szuka żony 4" nie przestaje budzić ogromnych emocji! W siódmym odcinku show TVP, Karol, jeden z rolników, poszedł na randki z dwiema swoimi kandydatkami: Sarą i Anią. Spotkanie z tą pierwszą było naprawdę gorące. Para wybrała się nad jezioro, gdzie wyraźnie między nimi iskrzyło. Nie zabrakło czułych gestów, komplementów, a nawet pocałunków. Karol i Sara wrócili ze spotkania wyraźnie rozemocjonowani, co nie umknęło uwadze dwóch pozostałych kandydatek do serca rolnika. Justyna, która jeszcze do niedawna była faworytką Karola, zaniepokoiła się, że między parą zaczęło rodzić się uczucie. 

 

Zobacz też: Jakiej kobiety szuka Karol z "Rolnik szuka żony"? Czy Sara, Justyna, Ania w ogóle się nadają?

 

Karol i Justyna wybrali się na spacer, w czasie którego doszło między nimi do szczerej rozmowy. Justyna zapytała rolnika o jego stosunek do Sary, mówiąc, że widać pierwsze oznaki bliskości. Karol był nieco zakłopotany pytaniami Justyny, lecz przyznał, że Sara go zauroczyła. Justynie wyraźnie zrobiło się przykro, że jej pozycja jest zagrożona. Dała to odczuć Karolowi, czym znów wzbudziła mnóstwo komentarzy fanów programu "Rolnik szuka żony"! Co piszą po ostatnim odcinku? Okazuje się, że poza hejtem pojawiły się również słowa wparcia dla kontrowersyjnej uczestniczki!

 

Polecamy: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

2/5
Justyna zazdrosna o Sarę

Justyna od początku była ulubienicą Karolą. Zauroczyła rolnika już na etapie listów oraz podczas pierwszego spotkania w cztery oczy. Kobieta była niemal przekonana, że to właśnie ona zdobędzie serce Karola. Jednak po przyjeździe kandydatek na wieś, okazało się, że sytuacja zaczyna się nieco zmieniać. Justyna natychmiast to wyczuła i stała się zazdrosna o Sarę, która zaczęła coraz bardziej podobać się Karolowi. W ostatnim odcinku znów poprosiła o szczerą rozmowę, w czasie której wyznała swoje obawy. Nie wszystkim widzom programu spodobało się zachowanie Justyny. Wiele osób uznało ją za nachalną, zbyt narzucającą się.

- Tą "nieformalną" randkę to sobie prawie wypłakała.... niedługo do toalety za nim będzie chodzić... biedny Karol. Sara, uważaj...

 

- Jak podczas pierwszej rozmowy Justyna zrobiła na mnie dobre wrażenie, tak kolejne odcinki zmodyfikowały moje zdanie o niej. Wydaje się trochę nachalna, a ja tego nie lubię. Zresztą jak widać, nie tylko ja...

 

- Dalej uważam, że zachowuje się jak rozwydrzona jedynaczka. Zazdrość aż jej bucha uszami. Gdyby miała sztucer pokazałaby swoje prawdziwe "ja". Brawo dla Sary. Pasują do siebie - piszą widzowie programu.

3/5
Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku
mat. prasowe

Jednak wśród wielu negatywnych komentarzy na temat zachowania Justyny nie brakuje i takich ze słowami zrozumienia i wparcia. Niektórzy widzowie piszą, że rozumieją jej sytuację i oskarżają Karola, który dał jej nadzieję na coś więcej, a następnie zaczął się wycofywać, co zraniło Justynę.

- Kurczę szkoda mi Justynki. Jakoś czuję że kimo wszystko z Karolem pasują do siebie. Sara jest bardzo sympatyczna, ładna i z poczuciem humoru, ale jest coś w niej co nie pasuje do Karola. Mam nadzieję że Karol wybierze Justynę, przecież tak mu się spodobała i jej list, a ona od razu się zakochała, on dawał jej nadzieję, a teraz?

 

- A mnie jest żal tej Justyny. Karol od początku dal jej wyraźnie do zrozumienia, że jest nią bardzo zauroczony i zainteresowany, nie kryl się z tym ani trochę... A szkoda, bo jak widać, szybko zmienił zdanie i przeskoczył na Sarę, która może i jest sympatyczna, ale mam wrażenie że zgłosiła się do programu bardziej dla zabawy i pokazania się. 
Uważam, że Karol jest bardzo kochliwy, szybko przeskakuje z kwiatka na kwiatek i takim zachowaniem zranił Justynę.

 

- Od dzisiejszego odcinka trochę żal mi Justyny. Ok, jest 'trochę' bezpośrednia, może zbyt nachalna, ale wydaje się bardzo fajną i ciepłą dziewczyną, która zauroczyła się w Karolu. Szkoda, że nie zdaje sobie sprawę, że być może gdyby nie była aż tak zaborcza w stosunku do niego i nie okazywała zazdrości w takim stopniu to naprawdę miałaby sporo szanse, żeby ją wybrał. Mam nadzieję, że jeśli Karol jej nie wybierze to ułoży sobie życie z kimś innym. Szczerze jej tego życzę - piszą fani.

 

4/5
Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą

Po emisji ostatniego odcinka programu "Rolnik szuka żony 4", to Sara wydaje się być obecnie faworytką Karola. 

5/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

Jednak nic jeszcze nie jest przesądzone. W domu Karola nadal przebywają trzy kandydatki: Justyna, Sara i Anna. 

Więcej na temat Rolnik szuka żony