"Rolnik szuka żony": Elżbieta postanowiła wybrać Marka
Mat. promocyjne, TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Elżbieta wybiera Marka! "Taki facet z moich marzeń. Wizualnie..."

Decydujące momenty w 8. sezonie "Rolnik szuka żony"! Dziś poznaliśmy wybory uczestników. Kogo wybrała Ela?

Na ten moment widzowie "Rolnik szuka żony" czekają szczególnie. Przed uczestnikami popularnego randkowego show TVP trudna decyzja... Elżbieta, która już wcześniej odprawiła Rysia miała do wyboru dwóch bardzo różnych kandydatów. Obaj mieli swoje zalety więc 56-latka z Końskich miała chyba trudny orzech do zgryzienia. 

Decyzja jest trudna. I Stasiu i Marek są w porządku obaj - mówiła w odcinku.

Ale wybrać musiała...

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Elżbieta wymyśla kandydatom zbyt wiele zajęć? Reżyser show broni rolniczki!

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska o relacji Adama i Teresy! Są parą?

"Rolnik szuka żony": Elżbieta wybiera Marka

Ela z "Rolnik szuka żony" pokazała się w programie jako osoba, która wie, czego chce. Właściwie w każdym odcinku miała przygotowane zadania dla kandydatów, mieli więc okazję zobaczyć, jak tak naprawdę wygląda życie u niej na wsi. Łatwo nie było, o czym świadczy pożegnanie z Ryszardem. W gospodarstwie zostali Stanisław i Marek. I nawet na koniec, przed pakowaniem dostali zadanie - wspólne odcięcie gałęzi w sadzie. Jak zwykle poradzili sobie świetnie. Nieubłaganie nadszedł czas decyzji... 

Jest stresik już od rana, nie można było pospać. Czym bliżej, tym emocje większe. Wszystko jest w rękach Eli, ona obserwuje nas do końca - mówił Stanisław, 67-latek z Kielc.

Młodszy o 2 lata Marek, kandydat ze Słupska mówił, że nie da się rozgryźć kogo wybierze Ela. 

Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy zrobiłem chyba wszystko, co powinienem zrobić. Dlaczego mogłaby wybrać mnie? Jestem człowiekiem zamkniętym, ale jestem człowiekiem też bardzo dobrym, mam dobre serce. Jestem człowiekiem bardzo uczynnym, którego można pokochać, trzeba tylko chcieć.

Tak, czy inaczej obaj panowie musieli się spakować

Oj Stasiu, Ty już gotowy? - pytał kolegę Marek

Gotowy do odstrzału, jak to się mówi - odparł Staszek.

Marta Manowska wypytywała kandydatów, czy chcieliby być wybrani przez Elę.

Oczywiście, po to tu jestem. Z drżeniem rąk - mówił Stanisław.

Bardzo nawet - wtórował mu Marek. - No już szybciej, szybciej, szybciej. Bo mi kurna serce wyskoczy...

Elżbieta podkreślała, że ani jednemu, ani drugiemu nie dała powodu do pewności siebie. 

Marek nie chciał się za bardzo otworzyć. Niby starał się tu... można powiedzieć, że on się najbardziej tu starał, tak było to dla mnie widoczne. Stasiu taka otwarta książka, u niego nic cię nie może zaskoczyć. Można go czytać po prostu... Tylko Marka nie mogłam rozgryźć. I w którymś momencie mnie to zaczęło bardzo denerwować. A najbardziej mnie zaskoczył wczoraj, jak siedzieliśmy na tarasie. Ja mówię, że muszę wybrać jednego, żebyście nie mieli pretensji, a on z tą swoją powagą mówi, że ja to myślę, że najlepiej jakbyś wybrała Stasia. Dobrze, że musiałam wyjść w tym momencie, bo nie wiem jakbym zareagowała - mówiła Marcie Manowskiej Ela.

Wtedy padło trudne pytanie:

A ty się widzisz w ogóle w sytuacji damsko-męskiej ze Stasiem?

No właśnie najgorsze jest to, że nie. Niby tu facet złoty, ale tu potrzeba jeszcze tego czegoś - wyznała szczerze Elżbieta. 

Marek ją dwa razy zawiódł, ale czy ma szansę?

Facet jest fajny, to jest taki facet z moich marzeń. Wizualnie. Teraz tylko rozgryźć go co do charakteru. 

Na ile jesteś pewna tej decyzji? - dopytywała Marta.

W tej chwili? W tej chwili no to prawie na stówę.

W końcu trzeba było jednak ogłosić decyzję. Marta przyprowadziła ją do kandydatów.

O jakie trudne... No obaj są wspaniali - zaczęła Ela. Ale szybko podeszła do Stanisława: - Stasiu bardzo ci dziękuję. Jesteś cudownym człowiekiem. Wspaniałym. 

A potem do Marka:

A ciebie wybieram, nie poznałam cię do końca... - stwierdziła.

A pod Markiem ugięły się nogi. I to dosłownie! 

Mat. promocyjne, TVP

Ja jestem naprawdę bardzo prostym człowiekiem, którego łatwo poznać. Potrzebujesz troszeczkę dobrej woli i... wolniej mów! - poradził jej na koniec.

Ela podkreślała zaś, że jest pewna swojego wyboru.

To jest mój dobry wybór to jest osoba, która intelektualnie i wizualnie odpowiada mi. 

Dla mnie ten wybór oznacza szansę na uregulowanie mojego życia - mówił zaś Marek. 

Zaproponowała mu rewizytę. Co przyniesie? Czy tak, jak spekulują fani to on wycofa się dość szybko z tej relacji? A może, jak sugeruje produkcja, nie warto wierzyć w przecieki i spekulacje, bo prawda może nas zaskoczyć. Tak czy inaczej obojgu wypada życzyć szczęścia i czekać na rozwój wypadków.  

Mat. promocyjne, TVP

Ela płacze w Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Elżbieta żegna jednego z panów! "Popłakałam się..."
Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" musiała pożegnać jednego z kandydatów - padło na Ryszarda! Stanisław czy Marek - który z nich ma teraz większe szanse?

Rewolucja u Elżbiety w "Rolnik szuka żony 8"! Rolniczka w końcu zdecydowała się na szczere rozmowy z kandydatami. Jedna zakończyła się jednak smutno dla Ryszarda - Elżbieta zdecydowała, że mężczyzna musiał opuścić program! Dlaczego? Kto jest teraz jej faworytem? Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Kandydat Elżbiety opuści program. Nie uwierzycie o kogo chodzi! Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" żegna Ryszarda! Niedzielny odcinek "Rolnik szuka żony" u Elżbiety rozpoczął się smutną rozmową z Ryszardem, któremu rolniczka podziękowała za udział w show: Elżbieta: Nie ma co nie pasujemy. Ja myślę, że nie a ty jak myślisz? Ryszard: No myślę, że może coś z tego by się udało Elżbieta: Ty jako taki temperament włoski dużo gadasz, ja dużo gadam, trochę to nam nie wychodzi, tamci muszą milczeć więc Rysiu reguły programu są takie, że muszę Ci podziękować.  Ryszard: Dziękuję ci za to, że byłem, że jestem Dla Elżbiety nie była to łatwa decyzja, pojawiły się łzy! Nie wiedziałam jak mu to powiedzieć, bo on tak liczył na to... Popłakałam się aż, nie wiedziałam, że do tego dojdzie. Ta decyzja była słuszna, przykra, bo no fajny facet, ale akurat nie dla mnie.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": U Elżbiety bez randek, za to kolejne prace do wykonania! Jest jeden faworyt Potem Ela zaprosiła na randkę Stasia: Być może będzie tak, że Ela powie: "dziękuję Ci" i zostawi sobie Marka i nie będę miał do niej żalu - mówi Ela. Ich spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze:  Ela: Powiedz Stasiu jak ty to widzisz? Stanisław: Ty mi się strasznie podobasz  Po Elżbieta powiedziała: Po tej randce masz jeszcze większe szanse, Marek musi się bardzo...

Ela na randce z Markiem w Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Gorąco na randce Elżbiety i Marka. Padły przekleństwa 
Elżbieta zaprosiła Marka na randkę w "Rolnik szuka żony 8" i była z nim wyjątkowo szczera: "Ty mi powiedziałeś: „Lepiej, żebyś wybrała Stasia, bo z tego województwa”. No to jak się o mnie k***a starasz?”

Elżbieta i Marek w końcu wybrali się na randkę w niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony 8"! Na spotkaniu nad jeziorem było jednak bardzo gorąco, gdyż rolniczka rozpoczęła od poważnych pretensji! Zarzuciła Markowi, że się o nią nie stara i pcha ją w stronę drugiego kandydata, Stanisława. Zrobiło się poważnie, a przed Elą poważny wybór! Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pozuje nago w pościeli. Tak odważnie jeszcze nie było! Elżbieta atakuje Marka na randce w "Rolnik szuka żony 8" Na gospodarstwie u Elżbiety, po tym jak kobieta zdecydowała odesłać do domu Ryszarda, zostało dwóch panów, którzy rywalizują o jej serce - Stanisław i Marek. Szansę na randkę w "Rolnik szuka żony 8"  dostał na początku Marek! Jednak już na samym początku rolniczka stwierdziła, że mężczyzna w ogóle się o nią nie stara: Elżbieta: [...] Tego zainteresowania coraz mniej, coraz mniej, coraz mniej. Dziś na tym tarasie, Ty mi powiedziałeś: „Lepiej, żebyś wybrała Stasia, bo z tego województwa”. No to jak się o mnie k***a starasz? Marek: Ale Ty nie wzięłaś pod uwagę, że w moim sercu ja się bronię, bo boję się, że wybierzesz Staśka! Potem Elżbieta wyjaśniła, o co jej chodziło: On mówił, że ja to bym wolał, żebyś wybrała Stasia. Powiedziałam tylko, "że to jest mój wybór, Mareczku" Z kolei Marek wyznał, dlaczego tak powiedział do Eli:  Ja byłem powodowany tym, żeby jej pomóc, że dla niej ta sytuacja jest cholernie ciężka Zobacz także:   "Rolnik szuka żony" 8: Kandydatka Kamila pokazała suknię ślubną! Zaliczyła wpadkę? Potem sytuacja trochę się uspokoiła: Ela: Żebyś próbował jeszcze ratować swoje szanse, bo je...

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8"
Facebook/rolnikszukazony/
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Elżbieta wybierze Marka, a on szybko wycofa się z relacji? Zaskakujące komentarze fanów!
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" 8 ostatecznie zdecyduje się na relację z Markiem? Widzowie nie widzą przyszłości dla tego związku po ostatnich słowach uczestnika!

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" jest jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 8. edycji. W ostatnim odcinku kobieta zadeklarowała, że jeszcze nie wie, którego z kandydatów wybierze, a tymczasem jej bliscy byli innego zdania i mówili wprost, że ma jednego faworyta. To samo sugerują widzowie i w mediach społecznościowych piszą, że Elżbieta wybierze Marka. Niestety internauci nie wróżą im długiej relacji. Wszystko przez słowa Marka! Sprawdźcie szczegóły! "Rolnik szuka żony 8": Elżbieta wybierze Marka? Elżbieta z "Rolnik szuka żony" zasłynęła w programie jako jedyna rolniczka, która w każdym odcinku miała przygotowane zadania dla swoich kandydatów . Mężczyźni, którzy przyjechali do jej gospodarstwa mieli okazję zobaczyć, jak faktycznie wygląda życie na wsi i trzeba przyznać, że łatwo nie było, a jako pierwszy do domu odjechał Ryszard! Z kolei w ostatnim odcinku Elżbieta wybrała się na randkę z Markiem i wróciła z niej oczarowana swoim faworytem, choć przed kamerami deklarowała, że nie podjęła jeszcze decyzji. Tymczasem w mediach społecznościowych widzowie komentują zachowanie Elżbiety i piszą wprost, że najprawdopodobniej wybierze Marka: - Weźmie Marka bo czaruś, ale po tygodniu już się rozejdą bo to dwa dominujące charaktery - Stasiu niestety, choć sympatyczny i stateczny pewnie odpadnie. Górę weźmie pewność siebie i dobry bajer. - Ela zapatrzona w Marka i było to wiadome od samego początku, bardziej jej typ Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Widzowie żartują z Bogusi i Krzysztofa: "Po czerwonej linii nie ma śladu" Niestety internauci nie wróżą przyszłości relacji Elżbiety i Marka z "Rolnik szuka żony" 8, a wszystko przez słowa kandydata...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik