Elżbieta z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories opublikowała krótki wpis, w którym poinformowała, że chce pomóc mieszkańcom Ukrainy, którzy uciekają przed wojną do Polski. Rolniczka zdobyła się na naprawdę piękny i bardzo ważny gest. Sprawdźcie, co napisała Elżbeta z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"!

Reklama

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" przyjmie do domu Ukrainki z dziećmi

Już od kilku dni oczy całego świata skierowane są na Ukrainę, która została zaatakowana przez Rosję. Niestety, 24 lutego nad ranem okazało się, że Władimir Putin rozpoczął wojnę i wysłał wojska na Ukrainę. Decyzja prezydenta Rosji zszokowała wszystkich. Sytuacja w Ukrainie poruszyła miliony Polaków, którzy solidarnie ruszyli z pomocą dla wszystkich, którzy uciekają przed wojną.

Na dramat Ukraińców zareagowała również Elżbieta z "Rolnik szuka żony". Rolniczka podczas relacji na InstaStories opublikowała wpis, w którym zdradza, że chce przyjąć do swojego domu matki z dziećmi.

Przyjmę do domu matki z dziećmi z Ukrainy ❤️❤️- napisała Elżbieta.

Zobacz także: Była żona Żory Korolyova przeżywa ogromny dramat: "Bombardują drogi i mosty"

Instagram @elzbietaczabator

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" właśnie udowodniła, jak wielkie ma serce. To naprawdę piękny gest uczestniczki ósmej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach.

Zobacz także

Przypominamy, że a tuż po zakończeniu programu Elżbieta z "Rolnik szuka żony" ogłosiła, żesprzedaje swój dom. Rolniczka jednak wciąż w nim mieszka i jak widać, teraz chce zaprosić do siebie potrzebujące matki z dziećmi.

Zobacz także: Dorota Szelągowska o trudnej sytuacji przyjaciół z Ukrainy: "Nie umiem tego w sobie pomieścić"

Mat. promocyjne/Rolnik szuka żony TVP

Mieszkańców Ukrainy wspiera również inny uczestnik "Rolnik szuka żony", Adam. Były kandydat Kamili pokazał w sieci zdjęcie flagi naszych sąsiadów i opublikował wzruszający wpis.

My chcemy żyć nie chcemy wojny
Każdy z nas chce być wolny
I nikt nie chce umierać.
#ukraina #modlitwazaukraine #wolnaukraina #ukraine- napisał w sieci.

Zobacz także: Była żona Żory Korolyova przeżywa ogromny dramat: "Bombardują drogi i mosty"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama