Ania i Grzegorz Bardowscy całują się
East News
Możemy składać gratulacje?
1/4
Ania i Grzegorz Bardowscy całują się
East News

 

Anna i Grzegorz Bardowscy to bohaterowie 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Show TVP1 przyniosło im sporo szczęścia. Bardowscy zakochali się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia! Gdy Grzesiek zobaczył zdjęcie Ani i przeczytał jej list, serce mocniej mu zabiło. W programie również nie odstępował jej na krok. Inne dziewczyny nie miały żadnych szans! Tuż po programie para zaręczyła się, a następnie stanęła na ślubnym kobiercu. Bardowscy doczekali się również synka, któremu dali na imię Jaś. Teraz Anna zasugerowała, że już niebawem ich rodzina się powiększy... O co chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Ania i Grzesiek Bardowscy mają za sobą ciężkie chwile! Nie tak to sobie wyobrażali...

2/4
Instagram

 

Anna Bardowska pochwaliła się w internecie, że po wielu latach w końcu udało jej się odebrać dyplom ukończenia studiów. Przy okazji bohaterka programu "Rolnik szuka żony" zasugerowała, że już niebawem w jej życiu mogą nastąpić spore zmiany...

 

- W końcu znalazłam czas na odebranie dyplomu✒️📚. Sporo czasu minęło od ukończenia studiów. Tyle lat nauki, a Grzesiek mówi, że zostałam rolniczką😊. Jeśli chodzi o plany zawodowe, to póki co myślimy o domowym przedszkolu 😉 - napisała Ania.

 

Internauci od razu zaczęli pytać, czy przypadkiem Ania nie jest w kolejnej ciąży.

 

- Hmm... domowe przedszkole🤔🤔czyżby wasz skład się miał powiększyć? 😉taka moja pierwsza myśl😉😀

- Czyżby nowy członek rodziny ?? 😉😀 - dopytywali internauci.

 

Jak myślicie, czy wielka rodzina "Rolnika" znowu się powiększy?

3/4
Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

 

Grzesiek i Ania Bardowscy są już rodzicami uroczego Jasia. Chłopiec przyszedł na świat pod koniec 2016 roku. Bardowscy na każdym kroku podkreślali, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Dlatego narodziny Jasia były dla nich spełnieniem marzeń. Czyżby teraz chłopiec miał się doczekać rodzeństwa?

 

Zobacz także: Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" wyznają: "Na początku było ciężko"

4/4
Bardowscy na wakacjach
Instagram

 

Na wszelki wypadek już teraz składamy szczere gratulacje! :)