Anna Michalska z "Rolnik szuka żony 2"
East News

"Rolnik szuka żony": Anna Michalska jest zakochana! Jak zmieniła się rolniczka z drugiej edycji programu?

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony 2"
East News

Anna Michalska była pierwszą kobietą w historii polskiej edycji "Rolnik szuka żony", która szukała miłości w programie. Co prawda wybrała jednego z kandydatów, Mariusza Smagę i mężczyzna nawet się oświadczył, ale ich relacja szybko się zakończyła, a rolniczka zwróciła pierścionek zaręczynowy w jednym z odcinków na oczach milionów widzów.

Po zakończeniu emisji drugiej edycji "Rolnika" Anna korzystała z popularności, jaką dał jej udział w hicie TVP. Pojawiała się na imprezach branżowych, targach, brała udział w Wielkim Teście Wiedzy i można było ją zobaczyć w roli gościa w "Pytaniu na śniadanie". 

Potem było głośno o relacji Anny Michalskiej ze Zbyszkiem Kraskowskim z czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Oboje poznali się na jednej z imprez branżowych i w sieci zaczęły pojawiać się ich wspólne zdjęcia. Jak się potem okazało, była to relacja wyłącznie przyjacielska. Teraz jednak Anna Michalska znalazła miłość! Jak zmieniła się rolniczka? Planuje ślub?

Co obecnie dzieje się w życiu Anny Michalskiej z "Rolnik szuka żony" 2?

Anna Michalska w rozmowie z "Pomponikiem" zdradziła, że w jej życiu prywatnym ostatnio zaszły spore zmiany. Jak sama stwierdziła, nie jest już zdeklarowaną singielką i choć początkowo nie dawała tej relacji szans, teraz jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Mężczyzna poznał już syna Anny i obaj mają ze sobą świetny kontakt. 

Zaczepił mnie w sieci, a ja od razu powiedziałam mu, żeby dał sobie spokój, bo jest dla mnie za młody. Zniechęcałam go, straszyłam i nie odpowiadałam na wiadomości. Nie zliczę, ile razy dałam mu kosza przez różnicę wieku, ale kiedy wyrzucałam go drzwiami, on wchodził oknem. W końcu postanowiłam sprawdzić, co to za twardy zawodnik i okazało się, że dla niego przestałam być zagorzałą singielką - powiedziała Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Pomponikiem. 

Anna Michalska chwali nowego partnera, choć nie zamierza zdradzać jego imienia. Okazuje się, że mężczyzna bardzo się o nią troszczy i stara się pomagać. Rolniczka nie zdradziła też, czy jej nowy partner też jest rolnikiem i czy w najbliższym czasie planuje przeprowadzić się do niej:

On po prostu wie, jak o mnie dbać. Kwiaty dostaję niemal codziennie. Kiedy jedne zaczynają więdnąć w wazonie, on natychmiast kupuje mi drugie. Wystarczy, że powiem, czego potrzebuję i mam to już następnego dnia - dodaje rolniczka. 

Być może w ósmym sezonie programu pojawią się zdjęcia ze ślubu pary! Spójrzcie na zdjęcia Anny Michalskiej z "Rolnik szuka żony" 2! Rolniczka nadal wygląda doskonale i jest wierna swoim długim włosom... 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Natalia Wodzinowska z 1. edycji była prawdziwą pięknością, jak wygląda dziś? Kandydatka Pawła przeszła zaskakującą metamorfozę!

 

Opublikowany przez Annę z Rolnik szuką żony 2 Sobota, 18 listopada 2017

 

Trzeba przyznać, że mimo upływu czasu rolniczka nadal wygląda doskonale. Czas się dla niej zatrzymał. 

Mikołajka :)

Opublikowany przez Anna Michalska Środa, 6 grudnia 2017

 

Anna Michalska z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" ma kontakt z uczestnikami programu przy okazji różnego rodzaju imprez branżowych. Na zdjęciu pozuje z Adamem Kraśką z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony".

 

Opublikowany przez Anna Michalska Piątek, 1 grudnia 2017

 

Jakiś czas temu było też głośno o znajomości Anny Michalskiej ze Zbyszkiem Kraskowskim. W mediach społecznościowych publikowali sporo wspólnych zdjęć i pojawiały się nawet spekulacje na temat ich romansu

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" są parą?
Facebook

Anna Michalska jest zakochana. Pierwsza rolniczka w historii polskiej edycji programu znalazła miłość!

Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44