Party Stories
Rolnik szuka żony - Ania zrywa z Mariuszem na planie programu
Facebook
TV-Show

"Wyrachowana baba! Po co patrzyła na cenę pierścionka!" - internauci bez litości dla Ani z "Rolnik szuka żony"

Za nami finał programu "Rolnik szuka żony", który przyniósł wiele zaskakujących momentów i... rozstań! Czy Mariusz i Ania, który zaręczyli się podczas randki w górach, planują już ślub? Nie! Podczas finałowego odcinka Ania oddała Mariuszowi pierścionek zaręczynowy. Dlaczego?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Rolnik szuka żony - Ania zerwała zaręczyny z Mariuszem!

Prowadząca program Marta Manowska spotkała się z uczestnikami po dwóch miesiącach od ich romantycznych randek przed kamerami. Podczas jednej z nich Mariusz padł przed Anią na kolana i poprosił ją o rękę. Rolniczka była w szoku, ale przyjęła oświadczyny. Zaznaczyła jednak, że nie chce spieszyć się ze ślubem. Po dwóch miesiącach znajomości, Ania oddała Mariuszowi pierścionek. 

"Mariusz zawiódł mnie w takich sytuacjach, w których mężczyzna powinien wspierać. Nigdy nie powinnam przyjmować tego pierścionka od niego", powiedziała.

Między Anią i Mariuszem doszło do ostrej wymiany zdań. Rolniczka wypomniała mu, że pierścionek zaręczynowy kupiła jego mama! On początkowo zaprzeczał, ale później przyznał, że nie miał pieniędzy na pierścionek dla niej i poprosił rodziców o pomoc. Widać było, że Ania ma do niego żal o wiele spraw, ale nie chciała go zawstydzać na wizji. Jak ich rozstanie komentują internauci? Wielu z nich jest oburzonych zachowaniem Ani:

Mariusz był prawdziwy. Jakkolwiek sie zachował. Ona prawdziwa nie była. Jej piękny uśmiech był sztuczny...wymuszony.
 
Czepia się tego kto gdzie kupił. Ludzie to są nienormalni! Szukają miłości a później czepiają się wszystkiego dążąc do rozpadu związku.
 
Spoko rozstali się, ale po co ona wywlekała ze jego mama kupiła pierścionek....bez klasy.
 
Ona też nie szczera i pod kamerę! trzeba było od razu powiedzieć ze nie bo za wcześnie itp, to by była szczerość od samego początku a nie to co ona zrobiła
 
To chore patrzała na cennik pierścionka!!! Co za biedny jest...... wydaje mi się że nie do końca wiedziała czego chce
Są też osoby, które bronią Ani i jej decyzji.
Kupiła "teściowa" i może chodzi że Mariusz to "maminsynek" Mnie przekonuje bardziej to że nie pomógł jej kiedy go potrzebowała. Zaręczyny trwały by dalej gdyby On jej okazał wsparcie, a materialistką była by wtedy gdyby pierścionek sobie zostawiła. 
Nie chciała robić szopki na wizji, dlatego przyjęła ten pierścionek. Wyobrażacie sobie co by było gdyby na oczach kamer nie przyjęła oświadczyn? Była na tyle dobra, że oszczędziła totalnego wstydu temu panu.
 
Dobrze zrobiła, że mu oddała ten pierścionek...rozsądna babka. Przecież od początku było widać, że On jest jakiś rozchwiany emocjonalnie, dziwię się, że Ania tego nie zauważyła...Od razu się zakochał, z miejsca chciał brać ślub...ciekawe czemu Mu tak śpieszno było...???
Jesteśmy zaskoczeni krytyką, jaka spadła na Anię, bo Mariusz w programie też nie był ideałem.  Kilka razy unikał odpowiedzi na pytania Marty Manowskiej, przyznał się do kłamstwa i zachowywał bardzo nerwowo. Ania robiła wszystko, żeby trzymać nerwy na wodzy, ale prawdę na temat przyczyn rozstania musiała powiedzieć. A wy co myślicie? Czy Ania przesadziła? A może to Mariusz za szybko się oświadczył?
 
 
Ania oddaje Mariuszowi pierścionek:
 
Rolnik szuka żony - Ania oddaje Mariuszowi pierścionek
Facebook
 
Ania tłumaczy, dlaczego zrywa z Mariuszem:

Kto ma uszy do sluchania, niechaj słucha. Ale niech słucha uważnie :)

Posted by Anna z Rolnik szuka żony on 29 listopada 2015
Zaręczyny Ani i Mariusza:

Niespodzianka! I co w tej sytuacji powinna zrobić Ania?

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015
 
 
 
 
 
 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rolnik szuka żony - Mariusz pozuje do zdjęć na polu
Facebook
TV-Show
Mariusz z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę! Już zapomniał o Ani?

Mariusz  z "Rolnik szuka żony" ma już dziewczynę! Po finałowym odcinku "Rolnik szuka żony", w którym Mariusz został odrzucony przez Anię , uczestnik programu otrzymał wiele słów wsparcia od swoich fanek, a jedna z nich postanowiła go pocieszyć na dobre! Jak podaje Fakt.pl, Mariusz z jedną z fanek nawiązał kontakt mailowy i to od internetowej znajomości zaczęło się ich uczucie . Jego wybranka również ma na imię Ania. "Ania jest urocza, piękna, szczuplutka, bardzo miła", zdradziła w rozmowie z "Faktem" mama Mariusza. Mama Mariusza udzieliła w mediach już kilku wywiadów, w których broniła syna przed zarzutem Ani, że jest maminsynkiem . To był jeden z powodów, dla których rolniczka Ania zerwała z Mariuszem. Zerwane zaręczyny w "Rolnik szuka żony 2" Ania i Mariusz od początku programu " Rolnik szuka żony " przypadli sobie do gustu, dlatego wybór Ani nie zaskoczył widzów show. Rolniczka odwiedziła ukochanego w jego domu, poznała jego bliskich, a po chwilowej rozłące spowodowanej wyjazdem Mariusza do Wielkiej Brytanii, para spędziła romantyczny weekend, podczas którego Mariusz oświadczył się Ani . Sielanka trwała tylko chwilę, bo podczas finałowego odcinka programu dowiedzieliśmy się, że Mariusz zawiódł Anię, a do tego wyszło na jaw, że pierścionek zaręczynowy kupili za niego rodzice. "Rodzice kupili pierścionek, bo nie było mnie w tamtym momencie stać na takich wydatek. Pierścionek wybrał mój syn, który szybko wysłał mi zdjęcie i zaakceptowałem ten wybór", mówił Mariusz w finałowym odcinku. Te tłumaczenia nic nie pomogły, bo Ania była zdecydowana oddać mu pierścionek i zakończyć znajomość. Podczas programu powiedziała, że przyjęła go, tylko dlatego żeby nie zrobić mu przykrości na oczach milionów widzów. Z pewnością oddanie pierścionka na oczach milionów widzów nie sprawiło mu przykrości ;-)....

Rolnik szuka żony - Ania oddaje Mariuszowi pierścionek
Facebook
TV-Show
Ania z Rolnik szuka żony tłumaczy dlaczego zerwała z Mariuszem! "Był, jest i będzie maminsynkiem"

To był najbardziej zaskakujący moment finału 2. edycji " Rolnik szuka żony ". Rolniczka Ania oddaje Mariuszowi pierścionek zaręczynowy i tłumaczy, że ją zawiódł. Przy okazji wypomina mu, że pierścionek kupiła jego mama. On zaprzecza, a później to potwierdza i tłumaczy się brakiem pieniędzy. W rozmowie z "Faktem", Ania zdradziła, dlaczego zerwała zaręczyny.   Ania zrywa zaręczyny z Mariuszem. Dlaczego? Powodem naszego rozstanie nie było to, czy Mariusz jest żonaty, czy nie. Powód zerwania przeze mnie zaręczyn był zupełnie inny. Mariusz był, jest i będzie maminsynkiem który samodzielnie nie potrafi podjąć męskiej decyzji. Jest absolutnie podporządkowany mamie i wszystkie jej polecenia wykonuje bez słowa sprzeciwu - powiedziała  w "Fakcie" Ania. Wizyta w domu rodzinnym Mariusza była dla Ani wyjątkowo trudna. Choć starała się zachować pozory, nie czuła się tam dobrze. Jak mówiła tabloidowi, mama Mariusza była nią zachwycona, ale ona sama czuła się podwójnie osaczona. Początkowo wydawało się, że powodem rozstania pary są ciągłe wyjazdy Mariusza do Anglii. Ania jednak temu zaprzecza. "Gdyby związek był oparty na zaufaniu i miłości z obu stron, to odległość nie grałaby żadnej roli. Ta przeszkoda jest do pokonania", przekonuje Ania. Po finale część widzów była zła na Anię, że w nieprzyjemny sposób obeszła się z Mariuszem i zraniła jego uczucia.  Ania z Rolnik szuka żony chciała wyjaśnić, że nie jest materialistką. Wbrew temu co niektórzy sugerowali, zwłaszcza w internecie, wcale nie jestem materialistką i nie szukam faceta, który będzie mnie utrzymywał, ale też sama nie szukam utrzymanka – powiedziała Anna. A Wy co sądzicie o Mariuszu? Ania słusznie...

Rolnik szuka żony - Ania oddaje Mariuszowi pierścionek
Facebook
TV-Show
Mama rolnika Mariusza oburzona: "Mój syn nie jest maminsynkiem"!

Anna Michalska odrzuciła zaręczyny Mariusza Smagi w Rolnik szuka żony 2 . Rodzinie Mariusza nie spodobało się to, co powiedziała Ania. Zasugerowała bowiem, że mężczyzna jest maminsynkiem i że liczył na to, iż przyszła żona będzie go utrzymywać. Gazeta "Fakt" skontaktowała się z mamą Mariusza, panią Barbarą. Kobieta opowiedziała dziennikarzom jak ona widziała związek Ani ze swoim synem. Dlaczego jej syn zgłosił się do programu? Po 11 latach za granicą, ciągłej pracy, nadgodzinach, które wyrabiał (...)  wszyscy chcieli, żeby oderwał się od tego wszystkiego i w końcu ułożył sobie życie,  był szczęśliwy - mówi Faktowi pani Barbara. Afera o pierścionek zaręczynowy Ani Dużo mówiło się o słynnym pierścionku, który dla Ani miała wybrać właśnie pani Barbara. Ale kobieta zdecydowanie dementuje! Jak mówi, inicjatywa wyszła od Mariusza, a pierścionek wybrał jej drugi syn, Kacper.   Cena pierścionków w Anglii jest zawrotna. Mariusz zadzwonił do mnie, żebyśmy z Kacprem zobaczyli, w jakich cenach są pierścionki tu, w Polsce. Kacper wybrał pierścionek. Oczywiście ta decyzja była konsultowana z Mariuszem. Wydaje mi się, że pierścionek był tylko pretekstem. Mariusz jej nie oszukał, powiedział jej, że wybrał go Kacper - czytamy w Fakcie. Panią Basię bardzo zabolało, że Ania nazywa jej syna maminsynkiem. Czy maminsynek wyjeżdża sam za granicę? (...) Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć, dlaczego Anna tak powiedziała. Czy jest coś złego w tym, że syn potrafi utrzymać z rodziną bliską relację, że darzy ją zaufaniem? Czy jest coś w tym takiego złego? Czy Ania Michalska liczyła na to, że Mariusz będzie ją utrzymywał? Mama Mariusza z Rolnik szuka żony sugeruje, że gospodarstwo Ani nie jest wcale takie duże i dochodowe. Gospodarka Ani nie jest aż tak duża, jak to zostało przedstawione....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner