Agnieszka i Robert Filochowscy z Rolnik szuka żony 2 będą mieli syna czy córkę? Przyszła mama się zdradziła...
Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Aleksandra to delikatna i wrażliwa dziewczyna, która postanowiła poszukać szczęścia w miłości za pośrednictwem programu "Rolnik szuka żony". Kobiecie wpadł w oko Grzegorz, do którego napisała szczery list. Niestety, Ola dołączyła do niego zdjęcia, które - delikatnie mówiąc - były mało aktualne. Gdy doszło do pierwszego spotkania, Grzesiek powiedział jej wprost, że czuje się oszukany. Na razie nie wiadomo, czy Aleksandra mimo swojego małego kłamstwa przejdzie dalej w programie. Internauci dopatrzyli się jednak, że jest ona łudząco podobna do uczestniczki 2. edycji "Rolnika". O kogo chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Zraził mnie do siebie" Internautki zaskoczone zachowaniem Grzegorza z "Rolnik szuka żony"!

2/4
Mat. prasowe

 

Fani programu "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości: Ola to kopia Agnieszki, którą poznaliśmy w 2. sezonie show TVP1. Kobieta starała się wtedy o względy Roberta Filochowskiego. Internauci twierdzą, że panie są do siebie łudząco podobne!

 

- Jak pierwszy raz ją zobaczyłam to pomyślałam, że jest podobna z twarzy do Agnieszki 

- Ja tak samo i podobny uśmiech 

- Miałem podobne skojarzenie właśnie! Ale tylko z tych zdjęć jakie dostał rolnik - twierdzą internauci.

 

Wy również podzielacie ich zdanie?

3/4
Agnieszka i Robert Filochowscy z Rolnik szuka żony 2 będą mieli syna czy córkę? Przyszła mama się zdradziła...
Facebook/Rolnik szuka żony

 

Agnieszka i Robert Filochowscy: historia ich miłości

 

Przypomnijmy, że Agnieszka wzięła udział w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta wysłała list do nieśmiałego Roberta. Gdy się spotkali, nie od razu między nimi zaiskrzyło. Mimo wszystko Robert zaprosił Agnieszkę wraz z innymi dziewczynami do swojego gospodarstwa. Czas działał na ich korzyść. Im dłużej ze sobą przebywali, tym bardziej byli pewni, że chcą być razem. Po zakończeniu programu para zaręczyła się, a później wzięła ślub. Co więcej, na świecie pojawił się ich synek, który jest teraz dla nich całym światem! 

4/4
Mat. prasowe

 

Grzesiek miał najmniej szczęścia spośród wszystkich uczestników najnowszej edycji "Rolnika". Mężczyzna zauroczył się dziewczynami na zdjęciach, które - jak się okazało - były nieaktualne. Kobiety krępowały się chyba pokazać, że przybrały na wadze. Grzesiek nie ukrywał swojego rozgoryczenia. Czy mimo to uda mu się znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niedługo! :)