Agnieszka z "Rolnik szuka żony wspomina" wspomina pobyt w programie
Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Agnieszka wspomina Dawida i pobyt na gospodarstwie. Po czasie żałuje, że zrezygnowała?! 

"Rolnik szuka żony": Agnieszka wspomina Dawida i pobyt na gospodarstwie. Po czasie żałuje, że zrezygnowała?! 

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" niespodziewanie postanowiła powspominać udział w programie! Widać, że pobyt na gospodarstwie u Dawida wspomina naprawdę dobrze! Czyżby po czasie nieco żałowała, że nie dała rolnikowi szansy, tylko jako pierwsza, zgodnie z własną decyzją, zrezygnowała z udziału? Zobaczcie, co napisała! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Agnieszka zdradziła czy utrzymuje kontakt z Dawidem. Wyjaśniła, po co zgłosiła się do programu. Żałuje?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" wspomina pobyt w programie 

Agnieszka o swoim odejściu z "Rolnik szuka żony" zdecydowała bardzo impulsywnie, a jednocześnie stanowczo. Do tej decyzji skłoniło ją zachowanie Dawida. Podczas pierwszego wspólnego wieczoru na gospodarstwie, Dawid poprosił na szczerą rozmowę tylko jedną uczestniczkę. Była nią Martyna. Agnieszka decyzję rolnika odczytała jako niesprawiedliwe zachowanie i nie chciała więcej starać się o jego serce. Tym samym zaledwie dzień po przyjeździe postanowiła opuścić jego dom. 

Niedługo po zakończeniu programu odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Dowiedzieliśmy się z nich, że wciąż utrzymuje kontakt z Dawidem, a do programu zgłosiła się, ponieważ jej się spodobał. Dziś na Instagramie uczestniczki pojawiło się kolejne wspomnienie związane z "Rolnik szuka żony". Agnieszka pokazała mnóstwo pamiątkowych zdjęć dokumentujących jej pobyt u Dawida. Podpisała je jednym słowem: 

Pamiątki 

Wygląda na to, że Agnieszka bardzo dobrze wspomina swój krótki ale dość głośny pobyt w programie. Myślicie, że chciałaby cofnąć czas i postąpić jednak inaczej? 

Zobacz także: Widzowie "Rolnik szuka żony 7" poruszeni zachowaniem Agnieszki, kandydatki Dawida! "Szkoda chłopaka..."

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" postanowiła podzielić się pamiątkami z udziału w programie. 

Agnieszka z
Instagram

Agnieszka jako pierwsza zdecydowała się wyjechać z gospodarstwa Dawida, rezygnując z udziału oraz nie dając sobie szansy na bliższe poznanie rolnika. Myślicie, że z perspektywy czasu, żałuje swojej decyzji? 

Agnieszka kandydatka Dawida Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

 

Agnieszka kandydatka Dawida Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP
Newsy
"Rolnik szuka żony": Agnieszka zdradziła czy utrzymuje kontakt z Dawidem. Wyjaśniła, po co zgłosiła się do programu. Żałuje?
"Rolnik szuka żony": Agnieszka zdradziła czy utrzymuje kontakt z Dawidem. Wyjaśniła, po co zgłosiła się do programu. Żałuje?

Agnieszka w siódmej edycji " Rolnik szuka żony " była kandydatką Dawida, jednak już po pierwszym dniu pobytu na gospodarstwie rolnika sama zdecydowała się opuścić program. Powodem była sytuacja, kiedy podczas pierwszego wspólnego wieczoru w gospodarstwie rolnika, Dawid zdecydowała się na szczerą rozmowę tylko z Martyną. To oburzyło Agnieszkę i postanowiła opuścić program ! Teraz zdecydowała się odpowiedzieć na pytania Internautów podczas Q&A na Instastories. Żałuje swojego udziału w programie? Dlaczego się zgłosiła? Szukasz ubrań idealnych na randkę? Wejdź na tę stronę i pobierz kod rabatowy Guess . Agnieszka z "Rolnik szuka żony" utrzymuje kontakt z Dawidem? Agnieszka w swojej wizytówce informowała, że praca na gospodarstwie nie jest jej obca, bo często pomagała rodzicom przy pracach w sadzie. Obecnie studiuje dziennikarstwo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Po odejściu z programu jej zachowanie było mocno krytykowane w sieci, a jak sama kandydatka Dawida podsumowuje swój udział w programie? Zgłosiła się dla żartu? Od pierwszej edycji śledzę ten program i często śmiechem żartem mówiłam że kiedyś napiszę list do rolnika. Oglądałam wizytówki do 7 edycji, spodobał mi się Dawid i napisałam list - napisała Agnieszka na Instagramie. Agnieszka zdradziła też w relacji na Instastories, że nadal utrzymuje kontakt zarówno z Dawidem, jak i Magdaleną. Nawiązała też do plotek na temat jej flirtu z Mateuszem , kandydatem Magdaleny i wyznała, że łączy ich tylko to, że razem byli w programie "Rolnik szuka żony". Co więcej, potwierdziła, że nadal jest singielką.  Zobacz także:  Paweł z "Rolnik szuka żony" świętował 40. urodziny. Spędził je z Martą? Agnieszka nadal jest singielką. Agnieszka już po...

Magda z "Rolnik szuka żony" kusi na Instagramie
Mat. promocyjne
Newsy
Magda z "Rolnik szuka żony" kusi i zachwyca sylwetką. Chce, żeby Dawid żałował? 
Magda z "Rolnik szuka żony" kusi i zachwyca sylwetką. Chce, żeby Dawid żałował? 

Magdalena z "Rolnik szuka żony" eksponuje zgrabną sylwetkę na Instagramie. Teraz jest dużo odważniejsza niż w programie! Czy Dawid oglądając jej nowe zdjecia pożałuje, że nie dał jej szansy? Uczestniczka do zdjecia dodała także tajemniczy wpis, czy to mała sugestia, że jest zakochana? Zobaczcie jak wygląda i co napisała!  Zobacz także:  Załamany Dawid z "Rolnik szuka żony" walczył o Martynę! "Ponad osiem lat czekałem na taką dziewczynę"! Magda z "Rolnik szuka żony" zachwyca na Instagramie. Dawid będzie żałował?  Ostatni odcinek " Rolnik szuka żony " był bardzo trudny i emocjonalny dla Magdy. Na gospodarstwie Dawida czuła się bardzo dobrze, zaczęła się również doskonale dogadywać z jego mamą. Fakt, że właśnie miała odbyć się randka rolnika z Martyną nie napawała ją optymizmem. Ich spotkanie okazało się jednak dalekie od romantyzmu. Po ciężkiej i smutnej konfrontacji dziewczyna poinformowała go, że rezygnuje z udziału w programie. Ostatecznie Dawid postanowił odesłać do domu także czekającą na nich Magdę.  Decyzja rolnika nie była dużym zaskoczeniem dla uczestniczki jednak do końca miała nadzieję, że jej losy w programie potoczą się inaczej. Emocje były ogromne i nie dało się uniknąć łez:  - Wiesz, co Magda chodź, porozmawiamy jeszcze.  - Dawaj szybko będzie mniej bolało. (...) - Zniszczyło mnie to wszystko, przerosło mnie, przepraszam. (...) Nie mogłem już tego udźwignąć. Źle się czuje.  - Pamiętaj też, że nie chce kontaktu teraz po tym wszystkim.  Magda doskonale pamiętała wcześniejsze słowa Dawida, kiedy powiedział, że "jeżeli dwie odejdą to on tej trzeciej też nie będzie trzymał". Jako pierwsza odeszła Agnieszka, potem Martyna... Magda poprosiła Dawida, żeby nie kontaktował się z nią...

Martyna z Rolnik szuka żony 7
Instagram
TV-Show
Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje coraz odważniejsze zdjecia! "Żona może kiedyś z niej będzie ale nie dla rolnika" Odpowiedziała!
Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje coraz odważniejsze zdjecia! "Żona może kiedyś z niej będzie ale nie dla rolnika" Odpowiedziała!

Martyna z " Rolnik szuka żony " przeszła ogromną metamorfozę od czasów obecności na gospodarstwie Dawida. Zdjęcia, które publikuje w sieci nie wszystkim fanom programu TVP przypadają do gustu. Jedna z internautek pod nowym zdjęciem uczestniczki zasugerowała, że jest prymitywne i napisała:  Żona może kiedyś z Martyny będzie ale nie dla rolnika. Te słowa oburzyły Martynę i postanowiła od razu skonfrontować się ze złośliwą internautką. Co napisała? Czy faktycznie jej zdjęcia są aż tak wulgarne? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Dawid jednak olał Martynę?! Takiego wyznania nikt się nie spodziewał Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje odważne zdjęcia na Instagramie Relacja Martyny i Dawida to zdecydowanie najbardziej emocjonująca relacja 7. edycji "Rolnik szuka żony". Dawid bardzo przeżył decyzję Martyny o opuszczeniu jego gospodarstwa. Jeden nieprzemyślany żart przekreślił przyszłość ewentualnej szansy na budowanie związku. Decyzji uczestniczki nie mogli zrozumieć również rodzice rolnika, jednak Martyna podkreślała, że nie mogła postąpić inaczej. Rolnik nie potrafił ukryć rozpaczy, która była efektem zawodu miłosnego. W finałowym odcinku okazało się jednak, że Martyna i Dawid wciąż utrzymują kontakt, a kobieta nawet zaprosiła go na kawę! Ostatecznie rolnik nie zdecydował się skorzystać z zaproszenia.  Popularność Martyny dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" zdecydowanie wzrosła, a sama uczestniczka stała się bardzo aktywna na Instagramie. Uwadze fanów nie umknęła przede wszystkim jej metamorfoza. Martyna zdecydowała się na powiększenie ust, przedłużyła włosy a także zmieniła ich kolor. Zmianie uległ również jej styl ubierania. Teraz jest zdecydowanie bardziej drapieżnie. Martyna publikuje coraz...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner