Mateusz i Klaudia na finale Rolnik szuka żony 9
AKPA, Niemiec
TV-Show

"Rolnik szuka żony 9": Tak wyglądał finałowy odcinek. Miny rolników mówią same za siebie

Podczas finału "Rolnik szuka żony 9" będą rozstania? Smutny Mateusz, zamyślona Klaudia. Co działo się w ostatnim odcinku show?

Już 27. listopada TVP wyemituje finałowy odcinek "Rolnik szuka żony 9". Widzowie dowiedzą się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników. Czy Justyna zdecydowała się przeprowadzić do Tomasza R.? Czy związek Klaudii i Valentyna wciąż jest tak cukierkowy, jak na początku gdy towarzyszyły im kamery "Rolnik szuka żony"? Czy w finale Zuzia zdecydowała się wyjaśnić swoje kłamstwo względem Tomasza i jak zareagowała na to Kasia? Czy Mateusz zdecydował się zdradzić, kto wysłał mu screeny, przez które odesłał wszystkie dziewczyny do domu? Zobaczcie zdjęcia z finałowego odcinka "Rolnik szuka żony". Miny rolników mówią same za siebie.... 

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

"Rolnik szuka żony 9": Co działo się w finałowym odcinku? 

Dziewiąta edycja "Rolnik szuka żony" dobiega końca. Nadszedł czas podsumowań, więc rolnicy, którzy zdecydowali się poszukać miłości w programie, spotkali się z Martą Manowską by porozmawiać o tym, co wydarzyło się u nich w ciągu tych kilku tygodniu po tym, jak wyjechały od nich kamery. Fani formatu musza jednak być czujni po TVP zdecydowało się przełożyć emisję finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" na godzinę 22:00. 

W ostatnim odcinku 9. edycji "Rolnik szuka żony" wyjaśni się, jak potoczyły się dalsze losy Tomasza R. czy ułożyło mu się z Justyną? Uczestniczka miała wątpliwości, co do przeprowadzki do rolnika, ponieważ musiałaby przewrócić nie tylko swoje życie ale również swojego syna. Czy Mateusz z "Rolnik szuka żony" skonfrontował z dziewczynami a przede wszystkim z Zuzią kwestię podesłanych do niego screenów, które zniszczyły jego relacje z dziewczynami? 

Tomasz R. i Mateusz z Rolnik szuka żony podczas finału
AKPA, Niemiec

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Adrianna pozuje w białej sukni i wspomina o programie. Zerwała z Michałem?

Czy związek Klaudii i Valentyna z "Rolnik szuka żony" wciąż jest tak piękny jak na początku ich znajomości? W końcu już podczas rewizyty Valentyn przedstawił rodzicom Klaudię z "Rolnik szuka żony" jako swoją dziewczynę. 

Klaudia z Rolnik szuka żony 9 podczas finału
AKPA, Niemiec

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Kandydatka Mateusza pojawiła się w ślubnym programie TVN! Już znalazła miłość?

Widzowie dowiedzą się również jak potoczyła się relacja Michała z "Rolnik szuka żony" z jego wybranką Adrianną. Czy najmłodszy rolnik 9. edycji odnalazł swoją miłość życia i to właśnie Adrianna okazała się być tą jedyną? 

Michał w Rolnik szuka żony 9 podczas finału
AKPA, Niemiec

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Klaudia w wymownym wpisie: "Kiedy już wiesz, że on kłamie"

Tomasz z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Zuzią, zdecydował się dać kolejną szansę Kasi, która po jego odrzuceniu popłakała się przed kamerami. Czy ich związek przetrwał? A może widzowie będą świadkami konfrontacji porzuconej Zuzi z Kasią? Miny rolnika i Marty Manowskiej na poniższym zdjęciu wydają się być bardzo wymowne. O czym rozmawiali lub kogo słuchali w momencie, gdy zostało zrobione to zdjęcie? Zobaczcie więcej kadrów z finałowego odcinka "Rolnik szuka żony 9". 

Tomasz K. i Marta Manowska z Rolnik szuka żony podczas finału
AKPA, Niemiec

Michał z Rolnik szuka żony 9 podczas finału
AKPA, Niemiec

Uśmiechnięta Klaudia z Rolnik szuka żony podczas finału
AKPA, Niemiec

Mateusz z Rolnik szuka żony 9 podczas finału
AKPA, Niemiec

Tomasz K. i Marta Manowska podczas finału Rolnik szuka żony 9
AKPA, Niemiec

Klaudia i Valentyn z Rolnik szuka żony 9 razem
mat. prasowe TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Valentyn zabrał głos po finale. Pisze o bólu i odrzuceniu! Ma na myśli Klaudię?
Czy Klaudia i Valentyn są nadal parą po finale "Rolnik szuka żony 8"? Już wszystko jasne! Głos zabrała nie tylko sama rolniczka, ale również jej wybranek: "Jestem w totalnym szoku"

Po emisji finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" jego główni bohaterowie w końcu mogą zabierać głos i zdradzać, jak potoczyło się ich życie. Widzów show TVP 1 z pewnością ciekawią dalsze losy Klaudii i Valentyna, którzy w finale programu oznajmili, że się kochają i nadal są ze sobą w związku. Czy nadal tak jest? Zobaczcie nowy wpis Valentyna!  Valentyn o relacji z Klaudią z "Rolnik szuka żony" Za nami wielki finał 9. edycji "Rolnik szuka żony" - pod wieloma względami wyjątkowej, ponieważ w show powstało aż pięć par! Jedną z nich są oczywiście Klaudia i Valentyn! W ostatnim odcinku para zadeklarowała przed milionami widzów swoją miłość, zdradziła również plany na najbliższe tygodnie - będą zajmować się przede wszystkim przeprowadzką Valentyna na gospodarstwo Klaudii. Życie na odległość jest dla nich zbyt męczące. Zobacz:  "Rolnik szuka żony 9": Prawda o związku Klaudii i Valentyna wyszła na jaw! "Nie jest łatwo, najgorsze są..." I choć od czasu nagrywania finału do dziś minęło już kilka tygodni, związek tej pary ma się świetnie. Niedawno głos zabrała sama Klaudia z "Rolnik szuka żony 9", dodając czuły post związany z Valentynem, teraz to mężczyzna postanowił zdradzić, co czuje: Przygoda z programem dobiegła końca natomiast nasze wspólne życie dopiero się zaczyna. Jestem w totalnym szoku, że pomimo tylu przeciwieństw losu nam się udało i jesteśmy razem, szczęśliwi. Wcześniej na pierwszy rzut oka mało znacząca niewinna decyzja wzięcia udziału w programie przewróciła mój świat do góry nogami, ale niczego nie żałuje bo poznałem cudowną kobietę, na którą czekałem całe życie - pisze Valentyn na Instagramie.         Wyświetl ten post na Instagramie  ...

Rolnik szuka żony 9: Klaudia i Valentyn
Niemiec/AKPA
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Klaudia zabrała głos po finale. Napisała o Valentynie
Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wciąż jest z Valentynem? Klaudia opublikowała bardzo wymowny wpis po ostatnim odcinku programu.

Związek Klaudii i Valentyna z "Rolnik szuka żony" przetrał próbę czasu? W wielkim finale programu para ogłosiła, że zamierza kontynuować swoją relację, ale od nagrań ostatniego odcinka minęło już kilka tygodni. Czy dziś Klaudia i Valentyn są razem? Rolniczka opublikowała na Instagramie nowy, bardzo wymowny wpis! Klaudia z "Rolnik szuka żony" potwierdza związek z Valentynem W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że w dziewiątej edycji powstały aż cztery pary: Klaudia i Valentyn, Tomasz i Justyna, Kasia i Tomasz oraz Adrianna i Michał odcinku  Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony" ogłosili, że są już po zaręczynach. O swoim szczęściu opowiedzieli również Klaudia i Valentyn, którzy nie ukrywali swojego szczęścia w programie.  Czy relacja Klaudii i Valentyna z "Rolnik szuka żony"  przetrwała? Rolniczka opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie i wrzuciła post, w którym zwraca się do swojego partnera! jak nikt inny wywołujesz uśmiech na mojej twarzy @krukhinets ❤️- napisała Klaudia i oznaczyła Valentyna. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 9": Piąta para ujawniła się po finale. Konrad znalazł miłość w show           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez K L A U D I 🍀 (@k__klaudi) Pod wpisem Klaudii pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci kibicują rolniczce i jej partnerowi.  - Gratulacje dla Was👏 Życzę Wam dużo miłości i szczęścia❤️Powodzenia🙌 - Cudownie !!! ❤️😍🫶 Dużo miłości ! 💖💖💖 - Gratulujemy dobrego wyboru...

Kasia i Tomasz z Rolnik szuka żony 9
Instagram / rolnikszukazonytvp
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Tomasz z łatwością zapomniał o Zuzi dla Kasi. Widzowie: "Jego serce błądzi"
Tomasz z "Rolnik szuka żony" teraz wydaje się być zakochany w Kasi, a niedawno planował życie z Zuzą. Internauci gorzko o zachowaniu rolnika!

Tomasz z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Zuzą, które i tak mocno zaskoczyło widzów randkowego hitu zdecydował się wrócić do Kasi. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Tomasz wobec kolejnej uczestniczki zachowuje się jakby był zakochany, a dopiero co planował budowę domu z Zuzią. "Z jedną dopiero skończył, od razu z drugą zaczął..." - piszą zaskoczeni sytuacją internauci. Internauci gorzko o zachowaniu Tomasza z "Rolnik szuka żony" 9! Tomasz z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Zuzią  tuż przed finałem zaskoczył widzów swoją randką z Kasią. Okazało się, że to jego kandydatka zadzwoniła pierwsza i sprawy szybko się potoczyły, a para ostatecznie dała sobie szansę. Tomasz z "Rolnik szuka żony"  nie ukrywa, że obawia się finałowego odcinka i spotkania z Zuzią, a tymczasem Kasia mówi wprost, że nie ma sobie nic do zarzucenia, bo ich drogi ponownie zeszły się dopiero po tym, jak podziękował 19-latce. Choć internauci kibicują parze, to mają też wątpliwości dotyczące zachowania rolnika.  - Kasia jest mega pozytywna i prawdziwa   Labirynt miłości był i finalnie się spotkali  - Fajnie, ze zadzwoniła! I póki co, WYGRAŁA! Dała dobra lekcje, że nie DUMY a SERCA trzeba słuchać  - A ja mam wrażenie że Kasia jest mocno zdystansowana. A Tomek też jest to dziwne, że tak szybko się przestawił z jednej dziewczyny na drugą. Wydaję mi się, że to nie przetrwa. Obym się myliła . Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Ciężarna Krystyna z 2. edycji rozstała się z żoną! "Coś się kończy, coś zaczyna" Internauci nie ukrywają, że mają wątpliwości, co do szczerych intencji ze strony Tomasza. Co ciekawe, w większości komentarzy przejawia się sugestia, że zaangażowanie ze strony Kasi jest o...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik