Rolnik szuka żony 9: Tomasz R i Justyna i Klaudia
screen/Rolnik szuka żony
TV-Show

"Rolnik szuka żony 9": Kandydatki Tomasza R. płaczą w finale, Justyna także. Co się stało?

Finał "Rolnik szuka żony 9" za nami! Czy relacja Justyny i Tomasza R. przetrwała? Czy pozostałe kandydatki mają żal do rolnika? Zobaczcie, co się wydarzyło.

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 9" Tomasz R. miał okazję porozmawiać ze wszystkimi kandydatkami, które przyjechały na jego gospodarstwo, ale również zdradzić widzom, czy jego związek z Justyną przetrwał. Nie zabrakło łez wzruszenia i poważnych deklaracji! Zobaczcie, co się wydarzyło w ostatnim, niedzielnym odcinku show.

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Justyna i Tomasz R. z "Rolnik szuka żony" są parą? 

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 9" wszyscy rolnicy musieli podjąć lub ogłosić swoje ostateczne decyzje w kwestii związków i relacji, które rozpoczęły się w trakcie trwania programu. Tomasz R. już na samym początku wiedział, że jego serce bije najmocniej przy Justynie i to właśnie ona została najdłużej jego w domu. Jako pierwsza zrezygnowała Kasia, obecna w studiu w trakcie finału. Uczestniczka marzy o kościelnym ślubie, a rolnik ma już taki za sobą, dlatego sama postanowiła opuścić gospodarstwo. Czy dziś żałuje? Kiedy pokazywano fragmenty z jej udziałem Kasia rozpłakała się i musiała na chwilę wyjść!

Na co dzień staram się być silnie emocjonalną osobą, zaskoczyło mnie, że się rozpłakałam - mówiła Kasia.

Rolnik szuka żony 9: Justyna i Kasia
screen/Rolnik szuka żony

W studiu w trakcie finału "Rolnik szuka żony" zabrakło Klaudii, która niedawno została mamą! Ta przyznała, że od początku czuła, że faworytką Tomasza jest Justyna, ale w ogóle nie ma do niego żalu - dziś skupia się głównie na córce, a kiedy o niej mówi, nie może powstrzymać łez:

Dobrze się stało! Tyle mogę powiedzieć. Ja mam swoje życie, ja mam córeczkę, dla mnie to najważniejsza rola, te emocje, jak mówię o córeczce...

Rolnik szuka żony 9: Klaudia płacze
screen/Rolnik szuka żony

Klaudia zabrała również głos w sprawie ostrych komentarzy widzów, którzy sugerowali, że w show szukała "tatusia" dla swojego dziecka. Przyznała również, że z Tomaszem nie mogłoby jej połączyć nic więcej niż przyjaźń:

To tak nie było, że ja przyszłam do programu szukać tatusia, po prostu mi się nie udało i szukałam drugiej relacji. Tomasz jest fajny jako kolega, na dłuższą metę, to by się nie udało, po prostu.

Rolnik szuka żony 9: Klaudia
screen/Rolnik szuka żony

Tymczasem Justyna i Tomasz R. są nadal parą! Oboje upewnili się co do swoich uczuć i chcą budować wspólną przyszłość razem. Myślą nawet o wspólnych świętach Bożego Narodzenia:

Spędzimy je razem, na 100 procent, ale czy będzie na stałe, to czas zdecyduje... [...] Nikt tego nie zepsuje ani nic - deklarował Tomasza, a Justyna, jak widać, również była wzruszona.

Trzymacie za nich kciuki? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 9: Internauci martwią się o Justynę! "Popełni błąd, jeśli zrezygnuje ze wszystkiego"

Rolnik szuka żony: finał u Tomasza R
screen/Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony 9 Tomasz R. i Justyna
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Kandydatki Tomasza R. zalały się łzami! Jedna sama opuściła program!
Na gospodarstwie u Tomasza R. z "Rolnik szuka żony" polało się wiele łez. Co się stało?

Już sam początek nowego odcinka "Rolnik szuka żony 9" dostarczył widzom wielu emocji. Jak się bowiem okazało, kandydatka Tomasza R., Kasia, postanowiła wyjechać z gospodarstwa rolnika i tym samym zakończyć przygodę w programie. Dlaczego zrezygnowała z dalszego poznawania Tomasza? Skąd łzy u pozostałych kandydatek? Sprawdźcie szczegóły! "Rolnik szuka żony 9": Kasia opuszcza gospodarstwo Tomasza R. Polały się łzy Tomasz R. od początku wzbudza najwięcej emocji wśród fanów programu. Wszystko przez to, że Tomasz z "Rolnik szuka żony" zaprosił na swoje gospodarstwo młodą, ciężarną kandydatkę Klaudię . Decyzja rolnika była szeroko komentowana w sieci. Teraz z kolei wiele emocji wzbudziła decyzja Kasi, która postanowiła sama zrezygnować z dalszego poznawania Tomasza i zdecydowała się wrócić do domu. - Rozmawialiśmy wczoraj z Tomkiem tak na osobności, no i utwierdził mnie w tym, że jednak to nie jest to czego szukam - przyznała szczerze przed kamerami Kasia. Jak się okazało, Kasia marzy o ślubie kościelnym, a niestety takiej ceremonii nie mogłaby przeżyć z Tomaszem, bo rolnik taki ślub ma już za sobą. Między innymi właśnie z tego względu postanowiła wrócić do domu i zaprzestać budowania bliższej relacji z Tomaszem. - W wizytówce nie było powiedziane, że byłeś w związku małżeńskim sakramentalnym - powiedziała Kasia w rozmowie z Tomaszem. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 9": Konflikt kandydatów Klaudii? "Irytuje mnie taka sytuacja..."   W dalszej części rozmowy Kasi i Tomasza dowiedzieliśmy się, że rolnik ma już swoją faworytkę. To dodatkowo utwierdziło Kasię w przekonaniu, że powinna wracać do domu. - A już masz tą jedną wybrankę? - zapytała Kasia. - Tak. Mam. Prawdę mówiąc, miałem od samego początku - odpowiedział Tomasz. -...

Rolnik szuka żony 9 Tomasz K.
SCREEN/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Tomasz K. pożegnał kandydatkę! "Za dużo jest różnic". Nie zabrakło łez...
Gospodarstwo Tomasza K. z "Rolnik szuka żony" opuściła pierwsza piękność. Dlaczego rolnik podjął taką decyzję?

Kolejne pożegnanie w "Rolnik szuka żony 9"! Tomasz K. postanowił już zakończyć dalsze poznawanie się z jedną z dziewczyn. Jak przyznał przed kamerami:  - Gdzieś tak mi przez myśli przechodzi to zmartwienie, że jakby za dużo jest różnic i że my możemy się właśnie nie dogadać - przyznał szczerze młody rolnik. Która z kandydatek musiała opuścić gospodarstwo Tomasza? Nie obyło się bez łez... "Rolnik szuka żony 9": Tomasz K. żegna kandydatkę Tomasz K. z "Rolnik szuka żony" jest ulubieńcem widzów. Przystojny, młody i kulturalny rolnik od razu zdobył sympatię wielu fanów. Nie ulega wątpliwości, że popularność po udziale w programie ma zapewnioną, ale czy znajdzie w miłosnym show stacji TVP1 miłość? Po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" już wiadomo, że z pewnością nie stworzy niczego więcej z... Martyną! Tomasz K. zabrał ją na randkę na rowerki wodne. To właśnie wtedy po dłuższej rozmowie z Martyną doszedł do wniosku, że niestety nie uda im się dogadać. - Przepraszam, ale tak cały czas mówisz, że chciałabyś wiedzieć, co myślę, to gdzieś tak mi przez myśli przechodzi to zmartwienie, że jakby za dużo jest różnic i że my możemy się właśnie nie dogadać. [...]  Nie będziesz miała mi za złe jeśli wrócisz do domu wcześniej? - powiedział do Martyny, Tomasz. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 9: Klaudia jednak jest zakochana? Pokazała wymowne zdjęcie! Martyna doskonale rozumiała decyzję Tomasza. Sama bowiem przyznała również, że pomiędzy nimi nie zaiskrzyło i na bliższą relację nie ma raczej szans.  - Ja rozumiem Twoją decyzję i mam bardzo dobre i fajne zdanie na Twój temat, więc po prostu zabrakło tego czegoś. Przed kamerami Martyna dodała: - Charakterami sobie odpowiadamy, ale nie ma tego...

Tomasz całuje ciężarną Klaudię w Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Widzowie o ciężarnej Klaudii: "Lepiej, żeby się skupiła na dziecku, a nie na rolniku"
Fani "Rolnik szuka żony" boją się o ciężarną Klaudię? Uderzają w Tomasza: "Różnie bywa. Czy kiedyś nie będzie jej wypominał"?

Tomasz z "Rolnik szuka żony" zdecydował się zaprosić na gospodarstwo 23-letnią Klaudię, która aktualnie spodziewa się dziecka. Mimo wątpliwości i obaw związanych z "niezamkniętą sprawą z ojcem dziecka", rolnik postanowił dać szansę dziewczynie. Klaudia przyznała, że nie powiedziała pozostałym kandydatkom o swoim stanie błogosławionym i obawia się ich reakcji. Jej historia w programie poruszyła internautów:   Wszystko ok... ale życie, to nie sielanka... Różnie bywa  Czy kiedyś nie będzie jej wypominał... Co jeszcze na temat Klaudii i Tomasza z "Rolnik szuka żony" piszą internauci?  "Rolnik szuka żony": Widzowie o obawach ciężarnej Klaudii Ciężarna kandydatka Tomasza z "Rolnik szuka żony" nie zdradziła koleżankom, że jest w ciąży. W ostatnim odcinku programu, gdy wszystkie dziewczyny dotarły już na gospodarstwo rolnika, 23-latka przyznała, że obawia się reakcji pozostałych dziewczyn oraz tego, jak zostanie odebrana. Boi się łatki, że "szuka tatusia" dla swojego dziecka. Z kolei internauci przyjęli ciężarną kandydatkę Tomasza ciepło i chociaż nie wszyscy, popierają jej decyzję o udziale w programie, trzymają za nią kciuki:  - Życie bywa nieprzewidywalne.. dziewczyna jest bardzo odważna występując w programie. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwa  - Mam taką nadzieję że Pan Tomek jednak wybierze Klaudię, bo bardzo do siebie pasują SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ  - No sory, ale trochę to tak wygląda.  Chyba lepiej by zrobiła jakby teraz skupiła się na ciąży, na dziecku, a nie na rolniku  Ale każdy żyje po swojemu, więc życzę powodzenia, może akurat jej się uda  - czytamy na Facebooku "Rolnik szuka żony".  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 9": Oto wszyscy kandydaci,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik