Uśmiechnięty Stanisław z Rolnik szuka żony zachwycił widzów
Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław zdradza kulisy programu! Internauci: "Nagrywaj i tak gorzej być nie może"

Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie przestaje zaskakiwać! Rolnik zapowiada, że niebawem zdradzi, co tak naprawdę działo się w programie...

Stanisław z "Rolnik szuka żony" długo trzymał swoje kandydatki w niepewności i ostatecznie podziękował wszystkim dziewczynom, co wywołało kolejną falę krytycznych komentarzy. Internauci pisali wprost, że niepotrzebnie zajął miejsce w programie komuś, kto faktycznie szukał miłości. Rolnik zabrał głos w tej sprawie i wytłumaczył się ze swojej decyzji. Teraz zapowiada, że to jeszcze nie koniec!

"Rolnik szuka żony": Produkcja o kandydatach Kamili: "Zachowali się nie w porządku". Wyjaśnili sytuację z muchą!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" po zakończeniu programu przedstawi swoją wersję wydarzeń?

Stanisław z "Rolnik szuka żony" jest zdecydowanie jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w historii programu. Widzowie nie mają wątpliwości, że rolnik zaprosił do siebie trzy świetne kobiety, ale tak naprawdę nie chciał stworzyć z żadną z nich relacji i od początku był zdystansowany. Stanisław zaprzecza i na Instagramie pisze wprost, że w jego gospodarstwie wcale nudno nie było i zapewnia, że nie wybrał żadnej z kandydatek, bo zakrakło "czegoś z serca":

Wbrew pozorom, wcale nie było nudno i sztywno. Jeśli nie wierzycie, to zapytajcie dziewczyn 😊 Lepszej trójki nie mogłem wybrać i jestem tego pewien. Myślę, że mieliśmy okazję wystarczająco dobrze się poznać, aby wiedzieć, czy iść dalej, czy odpuścić. Brakło tego co w relacji najważniejsze, czyli czegoś z serca.

Zobacz także:  "Rolnik szuka żony". Stanisław odpowiada na krytykę: "Nie było nudno i sztywno"

Okazuje się, że Stanisław nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i zapowiada, że niebawem zdradzi więcej. Zapytał internautów, w jakiej formie wolą jego wyznanie i okazuje się, że większość wybiera nagranie!

Stanisław komentuje program Rolnik szuka żony
Instagram / pytlarzsta

Po zakończeniu przygody z programem Roksana, Teresa i Aleksandra stały się bardzo aktywne w mediach społecznościowych i coraz częściej żartują, z tego co działo się w gospodarstwie Stanisława.

Internauci piszą wprost, że Stanisław miał jedną z najlepszych "ekip" w programie, a kandydatki rolnika z pewnością znajdą miłość. W finale poznamy ich wersje. Też nie możecie się doczekać?

Rolnik szuka żony: Stanisław pożegnał wszystkie kandydatki
Mat. prasowe/TVP

 

Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy
Widzowie "Rolnik szuka żony" bez litości dla Mateusza. "Panie barman teraz pora na Love Island"
Widzowie "Rolnik szuka żony" bez litości dla Mateusza. "Panie barman teraz pora na Love Island"

W ostatnim odcinku " Rolnik szuka żony " z programu na własne życzenie odeszła Agnieszka, kandydatka Dawida , a Magdalena podziękowała za udział w programie Mateuszowi. Rolniczka wyraźnie miała już dosyć zabawowego podejścia do życia jednego ze swoich kandydatów i zauważyła, że mężczyzna wcale o nią nie zabiega. Podczas wspólnej rozmowy okazało się, że Mateusz nie jest zaskoczony decyzją rolniczki i sam wyznał,  że wieś nie jest dla niego, a do Magdy nic nie czuje! W komentarzach Internauci krytykują mężczyznę i uważają, że chciał się jedynie wypromować!  Mateusz był w programie "Rolnik szuka żony" dla popularności? W szóstym odcinku "Rolnik szuka żony" Magdalena zauważyła, że jej kandydaci coraz lepiej bawią się w swoim towarzystwie i nie zabiegają o jej uczucia. Postanowiła działać i pożegnała Mateusza, który zupełnie przestał o nią zabiegać: Czułam mało tego zaimponowania. Chciałabym zostać z chłopakami (...) ale nie żałuję, że tu przyjechałeś - powiedziała wprost Magda Mateuszowi. Mateusz nie czuł się dotknięty słowami rolniczki i szczerze wyznał, że w programie miał lepszy kontakt z innymi uczestnikami niż z samą Magdą -  bardziej będę tęsknił za chłopakami niż za Magdą ...  Po tej reakcji mężczyzny fani programu nie mają wątpliwości, że chciał jedynie zdobyć popularność, biorąc udział w hicie TVP1, który oglądają miliony widzów. Niektórzy wprost piszą, że dla Mateusza bardziej odpowiedni byłby program w stylu "Love Island" czy "Hotel Paradise": Panie Barman teraz pora na Love Island jadą gwiazdeczki na wieś szukać wrażeń a nie Rolnika na całe życia. Ludzie tylko odchodzą jeśli uwaga rolników nie jest skupiona maksymalnie na nich Przyjechał się...

Ewelina z Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Ewelina po odejściu z "Rolnik szuka żony" 7 dostała ogromne wsparcie! Teraz dziękuje, pokazała też nowe zdjęcie
Ewelina po odejściu z "Rolnik szuka żony" 7 dostała ogromne wsparcie! Teraz dziękuje, pokazała też nowe zdjęcie

Ewelina z " Rolnik szuka żony " w ostatnim odcinku programu opuściła gospodarstwo Macieja. Rolnik zdecydował się szczerze poinformować swoją kandydatkę, że ma już faworytkę w programie i nie chce dawać innym kobietom nadziei na wspólną relację. Wybranką Macieja okazała się Ilona, a odejście Eweliny z programu było bardzo emocjonalne. Pojawiły się łzy... Co prawda kobieta powiedziała wprost, że nie ma do mężczyzny żalu, ale ta poruszająca sytuacja sprawiła, że Ewelina otrzymała w mediach społecznościowych ogromne wsparcie ze strony fanów "Rolnik szuka żony".  Teraz kandydatka Macieja opublikowała nowe zdjęcie i zdecydowała się też podziękować za miłe słowa! Zobaczcie, co napisała... Ewelina z "Rolnik szuka żony" 7 dziękuje Internautom za wsparcie! Ewelina z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zdobyła serca widzów programu. Jej przygoda w gospodarstwie Macieja dobiegła już końca , ale teraz kobieta może cieszyć się popularnością w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie, gdzie publikuje swoje prace artystyczne, pokazała nowe, bardzo romantyczne zdjęcie , a na Instastories podziękowała za wsparcie i miłe komentarze, jakie otrzymuje po udziale w "Rolniku": Dziękuję za każdy miły komentarz i wiadomość  jaką od wczoraj dostałam. Przesyłam Wam dużo uśmiechu.- napisała Ewelina na Instagramie. Zobaczcie, te miłe słowa i urocze zdjęcie Eweliny! Widać, że jest bardzo sympatyczną, szczerą i wrażliwą kobietą.  Zobacz także:  Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała czułości z mężem. Uczucie kwitnie!   Kandydatka Macieja opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcie, a fani programu są pod wrażeniem jej subtelnej urody i wprost piszą, że była najsympatyczniejszą kobietą w...

Maciej z "Rolnik szuka żony" 7
Newsy
Maciej z "Rolnik szuka żony" wybrał tę jedyną! "Ma potencjał na żonę" 
Maciej z "Rolnik szuka żony" wybrał tę jedyną! "Ma potencjał na żonę" 

W " Rolnik szuka żony " nadszedł czas wyborów! Na gospodarstwie Macieja pozostały już tylko dwie kandydatki - Ilona i Monika. Rolnik wygląda na zadowolonego tym, jak potoczyły się jego losy w programie:  Mam takie poczucie, że coś nowego mnie czeka i się wcale tego nie boję.  Ostatecznie wybrał tylko jedną kandydatkę. Zobaczcie, którą z dziewczyn z dziewczyn zdecydował się próbować zbudować coś więcej. Pokusił się nawet o stwierdzenie, że jest z niej dobry materiał na żonę! Czy ta relacja ma szansę skończyć się na ślubnym kobiercu?  Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Maciej spotyka się z dziewczyną spoza programu! Fani donoszą, że to znana dziennikarka Maciej z "Rolnik szuka żony" zachwycony wybranką: "Ma potencjał na żonę" Ilona i Monika bardzo miło wspominają pobyt na gospodarstwie Macieja w "Rolnik szuka żony.  Wydaje mi się, że udało mi się troszkę poznać Maćka ale to pewnie kropla w morzu. Byłby chłopakiem, z którym można by było się jeszcze spotykać - podsumowała Ilona  Monika również była zadowolona, jednak jej entuzjazm był nieco mniejszy niż u koleżanki:  Z wyglądu mi się podoba ale z charakteru to tu jest już troszkę więcej komplikacji.  Maciej obdarował obie swojej kandydatki bukietami polnych kwiatów i podziękował za to, że pojawiły się na jego drodze. Dziś musiał wybrać tylko jedną z nich. Żadna z dziewczyn nie miała pewności czy to właśnie ona zostanie wybrana przez przystojnego rolnika.  Maciej w rozmowie z Martą przyznał, że zdecydowanie bardziej przypadła mu do gustu Ilona:  W Ilonie taka szczerość, taki uśmiech to bardzo miła i rodzinna i fajna dziewczyna w kontraście do Moniki. Monika jest taka stanowcza i myślę, że to by było kłopotliwe wszystko...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner