Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek trzymają się za ręce
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1
TV-Show

"Rolnik szuka żony 8": Pierwsze czułe gesty i wyznanie miłości! Relacja Elżbiety i Marka kwitnie

Nie ma wątpliwości, że Elżbieta z 8. edycji "Rolnik szuka żony" podjęła słuszną decyzję wybierając Marka. Podczas rewizyty ich relacja weszła na kolejny etap!

Elżbieta z 8. edycji "Rolnik szuka żony" w dniu decyzji ogłosiła, że chce kontynuować relację z Markiem. Jak wiadomo, kolejnym krokiem w programie są rewizyty u kandydatów. Rolniczka wybrała się więc do Gdyni - miasta, które od kilku lat jest bliskie sercu Marka. Jak potoczyło się ich spotkanie po dłuższej rozłące? Jak się okazało, przerwa w spotkaniach zdecydowanie zadziałała na korzyść relacji tej dwójki, bo w minionym odcinku programu Elżbieta i Marek byli w siebie wpatrzeni jak w obrazek! Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" Jaka naprawdę jest Elżbieta? Reżyser programu nie ma wątpliwości!

"Rolnik szuka żony 8": Elżbiety nie było na ślubie Krzysztofa i Bogusi. Wcześniej straciła bliską osobę

"Rolnik szuka żony": Marek jest już pewien uczucia do Elżbiety! "Zakochałem się"

Zarówno Elżbieta, jak i Marek z 8. edycji "Rolnik szuka żony", byli za sobą bardzo stęsknieni i gdy tylko się zobaczyli, od razu wpadli sobie w ramiona. Kandydat rolniczki od samego początku nie szczędził jej czułych słów i zasypywał rolniczkę komplementami. Trzeba przyznać, że chyba po raz pierwszy mogliśmy też zobaczyć lekko zawstydzoną Elżbietę! 

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Elżbieta pokazała zdjęcie z wyjazdu z innym kandydatem. Co z Markiem?

Rolniczka cieszyła się, że podczas pobytu w Gdyni pozna również bliskich przyjaciół Marka. Elżbieta podczas spotkania z najbliższymi swojego kandydata próbowała wypytywać ich o więcej szczegółów na jego temat. Jak przyznała, wybrała Marka, bo go prawie w ogóle nie poznała! Przyjaciele Marka zapewnili ją jednak, że Marek to zdecydowanie solidny i porządny mężczyzna.

- Myślę, że mnie zaakceptowali, że spodobałam im się. Takie moje wrażenie - podsumowała spotkanie Elżbieta. 

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1

Elżbieta i Marek w minionym odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony" dostarczyli widzom najwięcej emocji, gdy wybrali się na randkę! Była dobra kawa w kawiarni, a także długi spacer. To właśnie wtedy Elżbieta zaczęła się otwierać i okazywać Markowi coraz więcej czułości - dała mu się poprzytulać, a nawet mało brakowało, a doszłoby pomiędzy nimi do pierwszego pocałunku! Elżbieta jednak lekko zawstydziła się, gdy Marek się do niej zbliżył.

- Marek, patrzą się tam... oszalałeś? - powiedziała po cichu Elżbieta. 

- Oj ty dzikusie - stwierdził Marek.

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1

Choć do pocałunku ostatecznie nie doszło, to jednak nie ulega wątpliwości, że relacja Elżbiety i Marka nabrała zawrotnego tempa! Co więcej, kandydat rolniczki przed kamerami przyznał, co do niej czuje.

- Myślę, że się zakochałem. Nawet nie myślę. Ja to wiem! - przyznał Marek. 

A co czuje Elżbieta?

- Na razie to takie zauroczenie, ale już coś się dzieje. No to więc… ja się chyba tego boję

Myślicie, że Elżbieta przełamie swoje ostatnie opory i odda się już całkowicie uczuciu do Marka? 

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1

Rolnik szuka żony: Elżbieta i Marek
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Marek nie przyjął Eli w swoim domu! Fani: "Naprawdę zagadkowy facet"
Randka Elżbiety i Marka w "Rolnik szuka żony" była naprawdę romantyczna, ale internauci krytykują kandydata rolniczki za pomysł z obrączką. Dlaczego mężczyzna zaprosił rolniczkę do domu przyjaciela?

Elżbieta i Marek w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" wyglądali jak para zakochanych! Rolniczka odwiedziła swojego wybranka w Gdyni, gdzie mieszka i spędzili tam bardzo romantyczny dzień, a Marek zdecydował się nawet na szczere wyznanie i zdradził, że jest zakochany. Myślę, że się zakochałem. Nawet nie myślę. Ja to wiem! - przyznał Marek.  Tymczasem internautów zainteresował fakt, że Marek nie przyjął Elżbiety w swoim domu, ale u przyjaciela, gdzie mieszka po stracie żony. Mężczyzna przedstawił poruszającą historię, ale nie wszyscy wierzą w jego tłumaczenia... Internauci nie są pewni intencji Marka z "Rolnik szuka żony" wobec Elżbiety  Marek z "Rolnik szuka żony" od pierwszego spotkania z Elżbietą stał się faworytem rolniczki i nikogo nie zaskoczył fakt, że to właśnie jego wybrała. Podczas rewizyty Elżbieta i Marek doskonale się bawili grając w golfa, spacerując po molo i rozmawiając z przyjaciółmi mężczyzny. To właśnie ten fakt zainteresował internautów, mocno zaskoczonych, że Marek nie przyjął Eli w swoim domu. Kandydat rolniczki szybko wytłumaczył się traumą po stracie żony i wyznał, że nie mógł sam mieszkać w ich domu. Niektórzy nie do końca wierzą w historię Marka, który już wcześniej brał udział w programie "Kuchenne rewolucje", gdzie w 2014 roku wystąpił razem z żoną. W sieci pojawiły się zaskakujące komentarze dotyczące "zagadkowego" Marka: Marek, to naprawdę zagadkowy facet, a zapowiadał się dobrze. Nie mieszka u siebie tylko u przyjaciela, pewnie auto też nie jego, tylko przyjaciela. Moim zdaniem facet nie ma nic On jest nieszczery. Nie zaprosił do swojego domu. Nic z tego nie będzie. Tylko czeka, żeby go zabrała do siebie bo i nie ma nic ,,jest wolnym człowiekiem bez żadnych zobowiązań,"...

Smutna Elżbieta w finale Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Elżbieta zdradza, co wydarzyło się naprawdę. "Miałam chwilę załamania"!
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" podsumowała swój związek z Markiem i pisze wprost o trudnych chwilach. Dziękuje też osobom, które nie pozwoliły jej upaść...

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w finale ósmej edycji poinformowała o rozstaniu z Markiem. Rolniczka powiedziała wprost, że z jej strony jest to ostateczna decyzja, choć mężczyzna deklarował chęć powrotu i mówił wprost, że nadal ją kocha. Elżbieta w programie przytoczyła szokujące słowa , jakie miała usłyszeć od mężczyzny, ale nie zdradziła wszystkich powodów.  Mogę przytoczyć jeden przykład: "Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks" - powiedziała w finałowym odcinku Elżbieta.  Teraz podziękowała za wsparcie i miłe słowa, zdradzając, że rozstanie było bardzo trudne, a Marek podciął jej skrzydła i było naprawdę źle... Elżbieta z "Rolnik szuka żony"  po finale szczerze o rozstaniu z Markiem. "U mnie było źle"... Elżbieta w fnałowym odcinku zdradziła, że szybko zamieszkała z Markiem , ale ich relacja trwała zaledwie dwa tygodnie. Początkowo wpominali program i było naprawdę miło, ale potem Marek bardzo się zmienił i jak przyznała rolniczka mocno ją rozczarował. Już wcześniej internauci sugerowali, że para szybko się rozstanie, a Marek wydawał się naprawdę zagadkowym mężczyzną , po tym, jak nie zaprosił Elżbiety do własnego domu. Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - powiedziała Elżbieta.  Teraz Elżbieta opublikowała w relacji na Instastory wpis, w którym pisze wprost, że w końcu widzowie zobaczyli, jak wyglądała jej relacja z Markiem : No trudno... Stało się. Zobaczyliście co wydarzyło się naprawdę, chociaż główne powody zostawię dla siebie - pisze wprost Elżbieta. Wygląda na to, że rozstanie z Markiem było dla rolniczki naprawdę trudne i...

Elżbieta i Stanisław w finale Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta spotyka się ze Stanisławem? Spójrzcie na to zdjęcie! 
Tuż przed finałem "Rolnik szuka żony" Elżbieta opublikowała zdjęcie na którym widać Stanisława. Czy po rozstaniu z Markiem rolniczka znalazła szczęście u boku innego kandydata?

Wielki finał "Rolnik szuka żony" już za nami! Dziś wieczorem, w niedzielę 5 grudnia, widzowie zobaczyli ostatni odcinek ósmej edycji wielkiego hitu TVP i poznali dalsze losy wszystkich uczestników. Niestety, jak już wiemy, związek Elżbiety i Marka nie przetrwał próby czasu i z relacji rolniczki wynika, że dość szybko podjęli decyzję o rozstaniu. W finale pojawił się również Stanisław, który na początku programu był faworytem Elżbiety- w ostatnim odcinku mężczyzna przyznał, że zamierza utrzymywać kontakt z rolniczką. Teraz Elżbieta opublikowała zdjęcie z restauracji, gdzie obok niej siedzi właśnie Stanisław!  Elżbieta z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze Stanisławem Jeszcze tydzień temu, w przedostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" nic nie wskazywało na to, że między Elżbietą a Markiem może dojść do tak potężnego kryzysu. Wydawało się wówczas, że rolniczka i jej wybranek są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Para planowała wspólną przyszłość i głośno przyznała, że chcą razem zamieszkać. Niestety, dziś wiemy już, że sielanka nie trwała zbyt długo. Elżbieta w finałowym odcinku nie ukrywała, że jest rozczarowana Markiem i jego zachowaniem po tym, jak u niej zamieszkał.  Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - mówiła wyraźnie smutna i zdenerwowana Elżbieta. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Marek imprezuje z kandydatkami Stanisława i Kamila! W finałowym odcinku rolniczka powiedziała Markowi, że nie ma już u niej...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner