Kamila z "Rolnik szuka żony" już od momentu emisji wizytówek wzbudzała ogromne emocje. Piękna blondynka otrzymała też rekordową ilość listów i aż 500 kandydatów liczyło na to, że właśnie ich list wybierze. Ostatecznie Kamila wybrała trzech kandydatów: Adama, Tomasza i Janka, to właśnie oni walczą o serce rolniczki, ale ostatni odcinek z randkami wzbudził mnóstwo emocji, a fani nie ukrywają, że są po stronie Adama, którego randka zmieniła się w wyjaśnianie zawiłej sytuacji z poprzedniego wieczoru. Uwagę internautów od początku wzbudza też mieszkanie Kamili z "Rolnik szuka żony" 8. Jest bardzo nowoczesne! Zobaczcie zdjęcia...

Reklama

Nowoczesne mieszkanie Kamili z "Rolnik szuka żony" 8!

Aż dwójka uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudza mnóstwo emocji za sprawą imponujących domów, w których mieszkają. Jednym z nich jest Stanisław, który w programie zaprezentował 200-letni pałac należący do swoich rodziców, a tymczasem ostatnio sam zdradził, że jest na etapie remontu własnego, zdecydownaie skromniejszego domu. Z kolei Kamila zachwyciła nowoczesnymi wnętrzami domu, w którym mieszka razem z rodzicami. Zaobaczcie perfekcyjnie urzadzone mieszkanie rolniczki!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Napięcie u Kamili jeszcze wzrośnie? Kandydaci załamani! Zobaczcie zwiastun

W domu Kamili dominuje biel i złoto. Na uwagę zasługuje spektakularna, lustrzana ściana za telewizorem oraz złoto-czarne dodatki. Wygląda na to, że wnętrza niedawno przeszły metamorfozę i zostały urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Z salonu można wyjśc na taras, gdzie została wydzielona strefa do odpoczynku z dużymi, wygodnymi kanapami.

screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 6

Pokój gościnny dla uczestników też został przygotowany z największą starannością o detale. Przy każdym z łóżek znajduje się prezent w postaci lasu w słoiku, a na łóżkach kandydatów pojawiły się różowe pledy.

Zobacz także
Screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 6

W programie została pokazana również jadalnia w domu Kamili z "Rolnik szuka żony". Znajduje się w niej długi biały stół z krzesłami, który bez problemu pomieści całą rodzinę. W jednym z odcinków uczestniczka pokazała też rodziców i widać, że jest bardzo podobna do swojej mamy.

Mat. promocyjne/TVP

Przy domu Kamili znajduje się też spory ogród z miejscem do odpoczynku. To właśnie tu rolniczka często rozmawiała ze swoimi kandydatami i Martą Manowską.

Mat. promocyjne/TVP
Reklama

Kandydaci Kamili czyli Tomasz, Jan i Adam podczas wizyty w gospodarstwie poznali też tajniki hodowli pieczarek. Uczestnicy doskonale sprawdzili się w pracy, co wyraźnie imponowało rolniczce.

Instagram/rolnikszukazonytvp/
Reklama
Reklama
Reklama