Oto Kamila, uczestniczka "Rolnik szuka żony 8"
mat. prasowe TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony 8": Kamila zszokowana zachowaniem adoratorów! "Niektórzy posuwali się do tego..."

"Rolnik szuka żony" na antenie TVP 1 rusza już 19 września, a tymczasem okazuje się, że po emisji wizytówek uczestników jedna z rolniczek była narażona na natarczywe zachowanie mężczyzn, który walczyli o jej względy poza kamerami!

Już niebawem nowa edycja "Rolnik szuka żony" i po raz pierwszy zobaczymy w niej aż dwie uczestniczki! Jedną z nich jest 28-letnia Kamila, która zajmuje się hodowlą pieczarek. Piękna rolniczka tuż po emisji odcinka zerowego, w którym widzowie zobaczyli wizytówki przyszłych uczestników, musiała zmierzyć się z ogromnym zainteresowaniem mężczyzn. Niektórzy adoratorzy zdecydowali się nie czekać i zamiast wysłać list do Kamili, odwiedzali ją w jej domu. To jednak nie wszystko! To, co przeżyła,ss jak mówi sama rolniczka "było przerażające"...

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Kamila zszokowana zachowaniem mężczyzn po wizytówce z programu "Rolnik szuka żony"!

"Rolnik szuka żony" to zdecydowanie jeden z hitów Telewizji Polskiej - od pierwszej edycji cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzięki udziałowi w programie wiele par znalazło miłość i dziś cieszą się rodzinnym szczęściem. W nowej, 8. już edycji "Rolnika" po raz pierwszy zobaczymy dwie uczestniczki, a jedna z nich od zerowego odcinka wzbudza ogromne emocje.

28-letnia Kamila, która na co dzień zajmuje się hodowlą pieczarek w rozmowie z "Na Żywo" przyznała, że po zaprezentowaniu jej wizytówki w telewizji nie mogła narzekać na brak adoratorów. Niektórzy z nich wcale nie czekali, by wziąć udział w programie zgodnie z jego regułami i odwiedzali rolniczkę w jej domu:

"Niektórzy posuwali się do tego, że przyjeżdżali do mnie osobiście z kwiatami i prezentami. Trochę to było przerażające, bo to jednak był rodzaj nachodzenia mnie przez obcych ludzi" - powiedziała szczerze "Na Żywo" 28-letnia Kamila z "Rolnik szuka żony" 8. 

Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Fani już znają pierwszą parę 8. edycji? Aż trudno w to uwierzyć

Jak przyznaje sama rolniczka, takie zachowania były nie do przyjęcia, a niektóre nawet ją samą przerażały. Już 19 września dowiemy się czy wśród listów Kamila znajdzie ten jeden, wyjątkowy - od mężczyzny, którego szuka.

A jaki jest jej ideał partnera? Rolniczka zdradziła to w swojej wizytówce:

Mężczyzna, którego szuka, to starszy od niej, postawny, wysoki blondyn o szczerym i ładnym uśmiechu. Nie lubi cwaniactwa, popisywania się i nie akceptuje kłamstwa, a jej największym marzeniem jest założenie rodziny

Oto Kamila, uczestniczka
mat. prasowe TVP

Kamila z 8. sezonu "Rolnik szuka żony" już teraz została okrzyknieta najpiękniejszą uczestniczką dotychczasowych edycji. Niektórzy Internauci dziwią się, że 28-latka do tej pory nie znalazła miłości. Pojawiają się też zaskakujace sugestie, że kobieta idealnie pasuje do innego uczestnika - Stanisława.

Nowa edycja hitu TVP1 jeszcze przed rozpoczęciem emisji wzbudza ogromne zainteresowanie!

Rolnik szuka żony 8 Kamila
fot. screen "Rolnik szuka żony"

W 8. sezonie "Rolnik szuka żony", który rusza już 19 września, zobaczymy aż dwie uczestniczki. To pierwsza taka sytuacja w historii programu!

 

 

Rolnik szuka żony: Kamila
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Padł rekord listów! Kamila podbiła serca nawet wśród kobiet!
Za nami pierwszy odcinek 8. edycji "Rolnik szuka żony". Jak się okazało, Kamila otrzymała największą ilość listów w historii programu. Aż trudno uwierzyć w tę liczbę!

Właśnie wystartowała 8. edycja programu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy bliżej sylwetki wszystkich kandydatów, w tym piękną rolniczkę Kamilę, która rozpaliła panów do czerwoności. Ale nie tylko mężczyźni zdecydowali się wysłać list do 28-latki - wśród kopert, znalazł się też list od kobiety! Ilu zatem kandydatów postanowiło napisać do Kamili? Ta liczba robi wrażenie i jest rekordem wśród wszystkich edycji programu! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Kamila zszokowana zachowaniem adoratorów! "Niektórzy posuwali się do tego..." "Rolnik szuka żony 8": Kamila zszokowana ilością listów! Kamila, uczestniczka 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" od razu podbiła serca widzów . Piękna właścicielka firmy zajmującej się produkcją pieczarek szybko została również okrzyknięta "najpiękniejszą uczestniczką w historii programu". Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że to właśnie ona otrzymała największą ilość listów - i to w całej historii randkowego hitu TVP1. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Kogo szuka najpiękniejsza uczestniczka w historii, Kamila? Poznajcie ją bliżej! W rozmowie z Martą Manowską , uczestniczka 8. edycji "Rolnik szuka żony"  przyznała, że miała nadzieję otrzymać ok. 200 listów. A ile dostała ich w rzeczywistości? Jak się okazało, było ich prawie 500! Co więcej, wśród wszystkich zgłoszeń, znalazł się nawet list od kobiety! Jak widać, uczestniczka "Rolnik szuka żony" po prostu zauroczyła wszystkich swoją osobą. Piękna 28-letnia rolniczka uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Bardzo ceni sobie niezależność, ale z chęcią odstawi ją na bok, kiedy znajdzie odpowiedniego...

Oto Kamila, uczestniczka "Rolnik szuka żony 8"
mat. prasowe TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Ci uczestnicy z poprzednich edycji programu obserwują Kamilę na Instagramie. Planują napisać listy?
"Rolnik szuka żony" 8: Ci uczestnicy z poprzednich edycji programu obserwują Kamilę na Instagramie. Planują napisać listy?

Kamila w zerowym odcinku ósmego sezonu " Rolnik szuka żony " wzbudziła najwięcej emocji. 28-letnia rolniczka coraz częściej jest porównywana nawet do gwiazd Hollywood i czaruje swoim magnetycznym spojrzeniem. Ostatnie lata rolniczka poświęciła pracy, ale teraz poważnie myśli o założeniu rodziny i szuka odpowiedzialnego mężczyzny, który ma podobne priorytety. Kolejna edycja jeszcze się nie zaczęła, a piękna Kamila na swoim Instagramowym koncie już zdobywa kolejnych obserwatorów, a wśród nich prawdziwe gwiazdy siódmej edycji! Tym rolnikom nie udało się znaleźć tej jedynej wśród listów od kandydatek. Teraz planują sami napisać listy? Ci uczestnicy z poprzednich edycji "Rolnik szuka żony" obserwują Kamilę na Instagramie. Planują napisać listy? 28-letnia Kamila zdecydowała się szukać miłości w programie "Rolnik szuka żony", a fani programu już sugerują, że otrzyma ona najwięcej listów w historii programu. Do tej pory rekordzistą była Magdalena z 7. edycji, która znalazła miłość i już niebawem zostanie mamą . Wygląda na to, że Kamila zamierza chronić swoją prywatność i zdecydowała, że jej prywatny profil na Instagramie przynajmniej na razie pozostanie zamknięty. Okazuje się jednak, że stale przybywa jej obserwatorów, a wśród nich pojawił się Mateusz Kisiel ! Listy to jej pewnie ciężarówką przywiozą - napisał Mateusz z 7. edycji programu pod zdjęciem pięknej Kamili. Fani programu już sugerują Mateuszowi, którzy walczył o serce Magdaleny, aby napisał list do Kamili. Okazuje się, że to nie jedyny uczestnik siódmej edycji "Rolnik szuka żony", który obserwuje rolniczkę na jej instagramowym profilu. Jej życie prywatne śledzi również Dawid Noweta i Maciej Kazek. Czyżby po raz drugi...

Rolnik szuka żony 8 uczestnicy
Instagram / rolnikszukazonytvp
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Fani już znają pierwszą parę 8. edycji? Aż trudno w to uwierzyć
"Rolnik szuka żony" 8 rusza już 19 września, a tymczasem w sieci już pojawiają się sugestie na temat dwójki uczestników! Ogromne zaskoczenie...

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych reality show, który połączył już wiele par, a 19 września rusza kolejna, 8. edycja hitu TVP1. Tym razem drugiej połówki będzie poszukiwało trzech rolników i dwie rolniczki - to pierwsza taka edycja, w której uczestniczkami są aż dwie kobiety. W sieci nie brakuje już  pierwszych informacji na temat uczestników, a ostatnio na jednej z grup dotyczących "Rolnika"  pojawiły się zaskakujace sugestie, że dwójka uczestników 8. edycji tworzyłaby świetną parę. Zobaczcie, o kogo chodzi! Jedna para w "Rolnik szuka żony" 8 jest już znana? Zaskakujące sugestie! Niedawno widzowie " Rolnik szuka żony" poznali piątkę uczestników 8. edycji hitu Telewizyjnej Jedynki . Już wiadomo, że 19 września w programie zobaczymy - Kamilę, Elżbietę, Kamila, Krzysztofa i Stanisława. Co ciekawe w sieci nie brakuje spekulacji, że Kamila i Stanisław tworzyliby świetną parę.  Ładna była by z nich para Pasują wizualnie:) Niektórzy Internauci sugerują nawet, że po zakończeniu emisji może się okazać, że oboje nie znajdą partnerów wśród swoich kandydatów i zdecydują się stworzyć parę. To byłaby pierwsza taka sytuacja w historii "Rolnik szuka żony", chociaż nie jedyna zaskakująca. Jak wiadomo do tej pory Kasia i Dawid poznali się dzięki udziałowi w programie i mimo że oboje zostali odrzuceni przez kandydatów, między nimi zaiskrzyło i dziś są są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują córeczkę. Sądzicie, że w 8. edycji "Rolnik szuka żony" wydarzy się równie zaskakująca historia? Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Kandydatka Adriana jest zakochana! Nowej miłości...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik